Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ogłoszeń prawie nie ma,jutro zabieram Grafita na spacer i porobię mu zdjęcia w dzień i wtedy będzie trzeba ruszyć z ogłoszeniami.

Na moim koncie jest 430zł wpłat dla Grafita,wszyskich wspaniałych wpłacających umieściłam w 1 poście i za każde wsparcie bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Grafit to cudowny,wesoły,młody psiak pełen niespożytej energii.To taki wariat,który nie został nauczony niczego i nie wie co wolno,a czego nie.Na smyczy ciągnie,ciągle chce się bawić,nie umie usiąść na dupce przez 5 minut.
Jak dla mnie jest to wspaniały pies dla osoby doświadczonej,która go ułoży.

Niestety w schronisku panicznie się go boją......paranoja......nam na spacer bali się go wydać,chcieli mu zakładać kaganiec:crazyeye:

Grafit strasznie przeżywa zamknięcie w malutkim kojcu,staje na dwuch łapach i wali w siatkę a do tego przeraźliwie płacze.

Zaraz wstawię zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczycie jaki jest cudowny i trzeba było widzieć przerażenie pracowników ,że takiego agresora chcemy na spacer zabrać.Musiałam przekonać panią ,ze jestem dorosła i wiem co robię i ze na prawdę się go nie boimy.To po prostu niewychowany młodzieniec który ciągnie na smyczy chce biegać i się bawić,mi trochę sportu nie zaszkodzi ,więc korzyść obopólna.

Link to comment
Share on other sites

Dopiero na tym zdjęciu zobaczyłam,że chyba ta buda ma za małe wejście i nie wiem,czy Grafit jest w stanie do niej wejść?
W schronisku nie zwróciłam na to uwagi,bo tyle się działo.......
Zobaczcie.
[IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2926/dsc02411zmniejszaczpl52.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...