Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name=':: FiGa ::']Sledze watek, ale nie udzielam sie... Nie moge na to patrzec - dziewczyny, macie ode mnie dekladacje stala 15€,
to bedzie prawie 60zl :(
SZUKAJCIE DT/HOTELU dla niego :placz: :placz:[/QUOTE]

Dziękuję FiGa za deklarację.
Niestey to wciąż za mało,stałych deklaracji jest 110zł,a hotel lub dt to min.350zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Zaraz sie do nich dokopie. Nawet jesli zdubluje jakies ogloszenie, to mysle ze im wiecej tym lepiej.


Dziewczyny, a co powiecie na adopcje zagraniczna? Porozwieszalabym ogloszenia tez i u siebie.[/QUOTE]

Trzeba próbować wszystkiego,bo niedługo Grafit się wykończy w tym schronisku!

Link to comment
Share on other sites

Moze uda sie go wyadoptowac przez fundacje dalmatynczykow - to jest fundacja, ktora powinna byc przykladem dla innych. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Wyadoptowalam tam kilka swoich tymczasow - mam info, zdjecia, a nawet mozliwosc zobaczenia sie z bylymi podopiecznymi.


Mam prosbe - macie mozliwosc nagrac filmik, jak Grafit placze, jaki jest kochany itp? Filmiki naprawde daja super wyniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Zaraz sie do nich dokopie. Nawet jesli zdubluje jakies ogloszenie, to mysle ze im wiecej tym lepiej.


Dziewczyny, a co powiecie na adopcje zagraniczna? Porozwieszalabym ogloszenia tez i u siebie.[/QUOTE]

hehe, do monachium to nawet ja moge pojechac sprawdzic <zart>

a na powaznie - figa, im wiecej tym lepiej, ja tez tak uwazam... super!

ps. wlasnie wyslalam pierwszy przelew, przez paypal na kolezanke, potrzebne konto Grafita

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']co do deklaracji to moge dac na szybko 10 euro do wakacji, potem zobaczymy
i sciagne tu zaraz jak najwiecej cioteczek!
kto robi banerki? potrzebuje inny niz tu jest, ten z ostatnim zdjeciem gdzie jest chudy!!![/QUOTE]

Dziękuję,czyli tak w przeliczeniu na nasze to około 40 zł.
Ostatni banerek zrobiła Vilena,więc pewnie może zrobić kolejny.

[quote name='memory']Poproszę na PW o dane do przelewu - przekaże zaraz pieniądze od Cleo2008[/QUOTE]
Wysłałam pw z kontem,a także podałam konto w 1 poście.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje :)

Znalazłam wcześniej, było w pierwszym poscie na wątku, Cleo2008 nie zajrzała tam :)
Przelewy już poszły, z mBanku.

Od Cleo2008 - równowartość 10 EUR po dzisiejszym kursie w PayPal = 38,73 zł
Ode mnie - 10 zł stałej (sorry, naprawdę nie mogę więcej) - jednorazowo za 5 miesięcy = 50 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='memory']Dziękuje :)

Znalazłam wcześniej, było w pierwszym poscie na wątku, Cleo2008 nie zajrzała tam :)
Przelewy już poszły, z mBanku.

Od Cleo2008 - równowartość 10 EUR po dzisiejszym kursie w PayPal = 38,73 zł
Ode mnie - 10 zł stałej (sorry, naprawdę nie mogę więcej) - jednorazowo za 5 miesięcy = 50 zł[/QUOTE]

cleo zajrzala, ale nie znalazla, bo cleo sie zawsze spieszy, albo slepa cytra ;) , a memory jest zawsze dokladna (naprawde!!! to zadna zlosliwosc tylko stwierdzenie faktu) - wlasnie cioteczki moze dla takich cleo mozna by zmienic chociaz kolor konta?

Link to comment
Share on other sites

MArchewa, czatajac watek natrafilam na dwa posty:

[quote name='romenka']Ja mieęcznie deklaruje że 30 zł będę wpłacać.Wiem że to mało ale zawsze coś... Marchewa uzbiera się ja bazarek zrobię...[/QUOTE]

[quote name='BasiaD']A ja deklaruję miesięcznie 50,00..Zabierajcie Go bo niedziela tuż tuż..Trzeba korzystać że jest miejsce i rozsyłać wątek po cioteczkach..Musi się uzbierać..Szkoda psiny...[/QUOTE]
[SIZE="1"][I][B]Zrodlo, str 7[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202032-Młody-Grafit-miał-być-uśpiony-teraz-przestał-jeść!Błagamy-o-deklaracje!!!/page7[/url][/I][/SIZE]

Czemu nie zostalo to doliczone na pierwszej stronie?

Link to comment
Share on other sites

Czy nie lepiej byłoby dogadać się z którymś z hotelików. Żeby można było go już zabrać i dalej zbierać deklaracje. Przecież on nie wytrzyma. Z tego co przeczytałam jego sytuacja na chwilę obecna jest dramatyczna.
Nie możecie czekać aż uzbieracie deklaracje, bo no może nie doczekać tego momentu.
I to nie jest tylko moje zdanie. Proszę jego trzeba zabrać. Ja jestem w ogromnym dole finansowym więc nie mogę pomóc, ale może którąś z cioteczek do których pisałam pojawi się tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Czy nie lepiej byłoby dogadać się z którymś z hotelików. Żeby można było go już zabrać i dalej zbierać deklaracje. Przecież on nie wytrzyma. Z tego co przeczytałam jego sytuacja na chwilę obecna jest dramatyczna.
Nie możecie czekać aż uzbieracie deklaracje, bo no może nie doczekać tego momentu.
I to nie jest tylko moje zdanie. Proszę jego trzeba zabrać. Ja jestem w ogromnym dole finansowym więc nie mogę pomóc, ale może którąś z cioteczek do których pisałam pojawi się tutaj.[/QUOTE]:placz::placz::placz:Iliova ma racje zabierzcie go natychmiast bo moze byc za pozno kasy nie mam ale dam konkretny towar na bazarek moge podrzucic do Pułtuska spieszcie sie on cierpi:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...