Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

A ja mam nadzieję że Dębno, bo nigdzie indziej dojechać nie dojedziemy. Poza tym z moim psem ( Pamir) raczej boję się jechać do domku bo nie stać mnie na zwracanie za szkody jakie poczynił :evilbat: A jak namiot zje... To w końcu tylko namiot i w dodatku mój namiot :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam, najpierw pani powiedziała mniej więcej tak: jeszcze do końca nie wiedzą, ale w tym terminie na pewno już będzie..
Jak się dopytałam wyszło na to że na 99% ośrodek będzie w tym terminie już naprawiony.
Zaliczkę mamy przesłać po połowie (koło 16 kwietnia).

Więc generalnie Dębno zostaje.
Możecie przelewać zaliczki/całość. Piszcie na bieżąco kto i co wysyła.
Bewerka do połowy kwietnia masz spokój z kasą xd

Link to comment
Share on other sites

To zależy nie tyle od przewoźnika co od kierowcy. Czasami trafić można na takich sku^&*$# że z yorkiem nie wezmą, a czasem na takiego co bez problemu weźmie i jeszcze za bilet nie policzy ;)
Mnie ostatnio do Warszawy wiózł kierowca z dwoma psami z czego jeden był ogromnym DONkiem a drugi około 10 kg. kundelkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję wszystko zależy od przewoźnika albo kierowcy. Acz nawet jeśli przewoźnik wyraża ogólnie zgodę jak trafisz na wrednego kierowcę to może Ci kazać iść na drzewo xd acz do goldów ludzie są raczej pozytywnie nastawieni więc myślę że Cię wpuszczą.
a skąd dokąd ty chcesz tym PKSem jechać ? a z Ewulcem czegoś nie wykombinujecie ?

Link to comment
Share on other sites

Ja też się zastanawiałam na pksem, ale pociąg wydaje się wygodniejszy... i też nie wiem - jakby jechała z Weną - czy by wsiadła, dlatego mam zamiar zrobić niedługo próbę.

Ja se tak pomyślałam, że skoro kilka osób będzie autem to może dadzą radę odebrać pare ludzi z tego Nowego Targu..? czy da rade na piechotę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Ale tam jeżdżą busy nawet nie tak rzadko jeśli się nie mylę. A nawet jak coś można sobie pospacerowac po Nowym Targu, mają pyszne lody w jednym miejscu na rynku :D
a może ktoś samochodem będzie mógł kogoś zgarnąc[/QUOTE]
tak! lody tam są nieziemskie!


ja to nawet nie myśle jak dojade, pewnie busem do Krk, z Krk pociągiem czy czymś do NT, nie wiem jak mój Głąb to zniesie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli będziemy w tamtą stronę jechać z moim tatą to może się zgodzi zawieźc nas na miejsce a potem pojechać jeszcze po kolejne osoby do NT xd ale nic nie obiecują, bo nawet nie wiem czy to on nas zawiezie.
Jakoś damy radę ;)

Link to comment
Share on other sites

haha :D

Ludu mój ludu xd Natula jest zmuszona się wypisac, Ppx też zrezygnowała. Mamy 19 osób do domków czyli w jednym 7, w dwóch 6. Zgadzacie się żeby dwie osoby z rezerwowej dopisać na normalną i będziemy mieć po 7 osób w domkach ?

Rahl, a co z Tobą ? jedziesz w końcu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
ja to nawet nie myśle jak dojade, pewnie busem do Krk, z Krk pociągiem czy czymś do NT, nie wiem jak mój Głąb to zniesie. :lol:[/QUOTE]
Nie ma to jak zmęczenie... Kojarzysz pewnie, że mam na nazwisko Głąb. No i tak czytam, czytam, robię miny do monitora i zastanawiam się o co ci mogło chodzić :evil_lol:.

[quote name='Avaloth']
Rahl, a co z Tobą ? jedziesz w końcu ?[/QUOTE]
Dajcie mi dwa dni, dam ostateczną odpowiedź, jednak jest przewaga na nie... Tata dostał z góry zaplanowany urlop w czasie zlotu, a nie chciałabym odpuścić wyjazdu z rodzicami, bo mi bardzo zależy na miejscu, gdzie jedziemy.
Raczej terminu urlopu nie idzie zmienić... :(

Link to comment
Share on other sites

Ale może ja wtedy się jednak zdjecyduję, kurcze szkoda ze tyle osób przede mną na rezerwowej no ale coz, śledze wątek nadal :D, kurcze straszliwie bym chciała, jaki jest ostateczny koszt??? Byleby mój pies cieczki nie dostał wtedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Tepes, w najgorszym razie dojedziesz ile dasz radę a resztę was zgarnę autem (i chyba będziesz jechać z DWOMA psami, cooooo? ;) )[/QUOTE]
[COLOR="blue"]
to miło:)
zobocza jak to bydzie z tym PKSem bo jak kierowca sie zgodzi to oczywiscie, zę jada dwa:) jak nie i trzeba bydzie pociągiem to Bono niestety nie pojedzie ale Lalka owszem:)

Iśka może być jak godosz nie mom nic przeciw;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...