Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak napisała Anula, już coś robią z tą awarią, ale na 100% będzie wiadomo co i jak do końca tygodnia. Czyli dzwonię w niedzielę, jak nie odbiorą to poniedziałek i jak wszystko ok to przelejemy zaliczkę (tzn kochana Bewarka przeleje :D) a resztę będę prosic o wpłacanie :)

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam morze i chciałabym strasznie jechac kiedyś tam z psem, ale jednak góry to góry. Z górami jestem że tak powiem, emocjonalnie związana xd od dziecka jeździłam w każde wakacje, potem jeszcze ferie i się przywiązałam, jeśli można to tak nazwac, góry to taki mój drugi dom :)

Właśnie u mnie ten problem co u Marty, tyle że w drugą stronę- nad morze chyba z 700km jest..
Ale za rok czemu nie :D

Link to comment
Share on other sites

O to jednak będzie w tym ośrodku... :<
No to więc z powodu niedoboru miejsc wykreślicie mnie i osoby towarzyszące z rezerwowej, nie chcemy zajmować miejsca dogomaniakom. ;)
Może za rok. :)

Poza tym, jak ktoś z rezerwowej się nie załapie na ten zlot, a jest chętny na jakiś zlot to zapraszam na podkarpacki zlot innego forum [prawdopodobnie Bieszczady], jak ktoś chce info niech napisze na pw lub w profilu. A i jak ktoś chce jechać na dwa zloty, niech też napisze, raczej nie bd się pokrywały. ^^

Link to comment
Share on other sites

Karilka dopisałam ;)
Ppx wypisałam xd

Dzisiaj nie odbierali, jutro zaraz po szkole zadzwonię, myślę że już powiedzą na 100% a jak nie to ich chyba wyklnę xd

Bo w sumie jak jednak coś pójdzie tam nie tak to jesteśmy trochę w dupie, gdzie w kwietniu znajdziemy miejsce dla ponad 20 osób ze zgrają psów ? Ciężko to widzę, ale mam nadzieję że jednak z Dębnem pójdzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Bo w sumie jak jednak coś pójdzie tam nie tak to jesteśmy trochę w dupie, gdzie w kwietniu znajdziemy miejsce dla ponad 20 osób ze zgrają psów ? Ciężko to widzę, ale mam nadzieję że jednak z Dębnem pójdzie ok.[/QUOTE]


hahah nie brzmi to optymistycznie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...