Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Avaloth']Natalia Ty masz jednego z psów Anki, spadaj :D

Ulv ja coś od Ciebie mogę wziąć, cokolwiek. Niewidomy szczeniak jak najbardziej może być. Ja też co prawda z niewidomymi psami jakiegoś specjalnego doświadczenia nie mam ( może dwa razy byłam na spacerze z ślepym psem z naszego schroniska i tyle), ale chęci są. W każdym razie, w razie czego służę pomocą.
A coś poza nim masz do oddania na czas zlotu? Żebyśmy się z Domć jakoś podzieliły ;)
w razie czego ja mogę też wziąć pod opiekę Shilę od Karilki, jeśli mi ją odda.
Chcę jakiegokolwiek psa po prostu, mogę się nim zajmować całodobowo albo tylko w dzień, to już jak wolicie.[/QUOTE]

[quote name='C&B']Jakby ktoś jeszcze miał jakiegoś piesa, co się nim zająć trzeba, to ja bardzo chętnie :cool3:[/QUOTE]

[U][COLOR=red][B]DOLAR jest zawsze do wynajęcia!!![/B][/COLOR][/U]

Shila zostaje w Łodzi. Iwan też. Dolara niestety nikt już nie chciał...
Myślę, że energii Dolce'owej wystarczy dla wszystkich i ZAŁOŻĘ się o duze piwo, że nie ma tutaj osoby, która wytrzymalaby z nim dobę sam na sam!

Co do kasy - żarcie dla psa zabieram zawsze ze sobą a schodzi sporo.. Zależy czy doliczyć "wypady" na miacho czy tez nie... Kusi mnie spływ kajakowy ;) i chcialabym zwiedziic wszystkie zamki i może Zakopane?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Natalia Ty masz jednego z psów Anki, spadaj :D

Ulv ja coś od Ciebie mogę wziąć, cokolwiek. Niewidomy szczeniak jak najbardziej może być. Ja też co prawda z niewidomymi psami jakiegoś specjalnego doświadczenia nie mam ( może dwa razy byłam na spacerze z ślepym psem z naszego schroniska i tyle), ale chęci są. W każdym razie, w razie czego służę pomocą.
A coś poza nim masz do oddania na czas zlotu? Żebyśmy się z Domć jakoś podzieliły ;)
w razie czego ja mogę też wziąć pod opiekę Shilę od Karilki, jeśli mi ją odda.
Chcę jakiegokolwiek psa po prostu, mogę się nim zajmować całodobowo albo tylko w dzień, to już jak wolicie.[/QUOTE]

[quote name='C&B']Jakby ktoś jeszcze miał jakiegoś piesa, co się nim zająć trzeba, to ja bardzo chętnie :cool3:[/QUOTE]

[U][COLOR=red][B]DOLAR jest zawsze do wynajęcia!!![/B][/COLOR][/U]

Shila zostaje w Łodzi. Iwan też. Dolara niestety nikt już nie chciał...
Myślę, że energii Dolce'owej wystarczy dla wszystkich i ZAŁOŻĘ się o duze piwo, że nie ma tutaj osoby, która wytrzymalaby z nim dobę sam na sam!

Link to comment
Share on other sites

Ja chętnie się Dolarem zajmę, dobermany mi się szalenie podobają :loveu:
Szkoda, że nie dam rady jechać przez Łódź, ale to by o jakieś 100 km wydłużyło trasę, a i tak ledwo ojca uprosiłam, żeby mnie zawiózł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Ja też dziękuję za listę, na bank bym czegoś nie wzięła :razz:[/QUOTE]
Proszę uprzejmie, rozliczymy się na zlocie :diabloti:


Jeszcze tylko dwa dni :multi:

Nooo, jak się cały zlot weźmie do wymęczenia Kraksy i Dolca, to przez 7 dni nie da rady :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie ktos z Was jechal moze pociagiem tlk z duzym psem?(w sensie takim ktorego nie da rady zbytnio podniesc) dzisiaj bylam na pkp z Wena i stwierdzilam ze nie da rady do takiego wejsc z psem. co innego w interegio ktore przynajmniej maja jakies normalne te schodki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']To usuwać listę? :diabloti:[/QUOTE]
Dajesz :D




A że się tak zapytam...coś do spania? I nie będzie dziwnie jak sobie coś będę tam pichcić? Bo różne słodkości byłoby łatwiej, ale mam dosyć ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']Sluchajcie ktos z Was jechal moze pociagiem tlk z duzym psem?(w sensie takim ktorego nie da rady zbytnio podniesc) dzisiaj bylam na pkp z Wena i stwierdzilam ze nie da rady do takiego wejsc z psem. co innego w interegio ktore przynajmniej maja jakies normalne te schodki.[/QUOTE]

Ja jechałam z moja sunia (labrador) i nie było problemów :)
jeżeli pies nie wystraszy się pociągu to będzie chciał tam sam wejść. Fakt jak wsiadałam w Olkuszu to było trochę wysoko ale mój pies prawie bez problemów wskoczył do pociągu ( tylko troche musiałam jej tylne łapki podnieść i podsadzić :P ). natomiast w katowicach nie miała żadnego problemu żeby wejść do pociągu :) oczywiście musiała mieć bilet który kosztuje 4zł niezależnie od trasy, kaganiec i być na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...