Jump to content
Dogomania

II Śląski Zlot Dogomaniaków zaprasza !


Avaloth

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bartiśkowa_'][I]Wróciłam :multi: [/I]
[I]Co prawda już około 10 ale jeszcze musiałam odprawić Jokera na nastepny wyjazd :diabloti: [/I]
[I]Zlot skromnie mówiąc i nie to żeby ci nie byli zazdrościli ( bo na prawdę jest czego ;p)[/I]
[I]świetny, gdyby nie ułożenie naszych domków i [B]lekkich psich sprzaczek[/B]l ( normalka przy takim natłoku psiaków) idealny :razz:[/I]
[I]Zdjęc mam i to wcale nie mało, ja sama mam około 1500 zdjęć.[/I]
[I]Co do kolejnego zlotu znalazł się i organizator i miejsce bezkonkurencyjnie tez ustalone a i nawet termin się wydłuża, w każdym bądź razie nei bedzie nim Dębno :lol:[/I]
taaa, Sharki-Ecie Pecie kocha wszystko i wszystkich. :evil_lol:

[I]Super socjalizacja dla Jokera, tereny coś pięknego, stwierdzam że ja with my dog jesteśmy zadowoleni :loveu:[/I][/QUOTE]
taaa, Sharki-Ecie Pecie kocha wszystko i wszystkich. :evil_lol:
tereny super. :loveu: poza tym Głąbik zachowywał się prawie idealnie więc my również strasznie zadowoleni. :)

[quote name='Bewarka']Ja też już jestem w Krk, było super :) lepiej niż w tamtym roku. Ale strasznie krótko, nie było nawet zlotowych spacerów za dużo...Baterie zawiodły i pustki na nim, jakiś filmik nudny i kiepskie fotki ^^[/QUOTE]
Pani Organizator nie potrafiła ogarnąć ludzi na spacer. :evil_lol:

Ja w domu jestem od 16 około (przeszkadza mi ten brak burżuazji :< ) tylko czekając na kompa zasnełam i wstałam przed chwilą. Na prawde zlot był mega, a nasz domek to już w ogóle burżuazja podchodząca w niektórych momentach pod rozpustę. :diabloti:
[COLOR="red"][B]PÓJDĘ BOSO! hahahaha. :D [/B][/COLOR]

Culineo z Anką są przed Wrocławiem więc niedługo i Anka na watek zawita. ;D

Ps. Anita: `a ja myślałam, że one są rozsuwane` hahahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Sharki-Ecie Pecie
[/QUOTE]
Sharki-Upcy Dupcy :diabloti:

Małych psich sprzeczek? :D Fuks i Maks z zeszłego roku wymiękają przy tym, co się działo teraz :D Biedny Dolc.


No, to dobijamy do ognika :diabloti:


PS. Domek nr 16 wymiatał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Sharki-Upcy Dupcy :diabloti:

Małych psich sprzeczek? :D Fuks i Maks z zeszłego roku wymiękają przy tym, co się działo teraz :D Biedny Dolc.


No, to dobijamy do ognika :diabloti:


PS. Domek nr 16 wymiatał :loveu:[/QUOTE]
hahaha Ewka, dawaj na PWP i hopaj wszystko co popadnie. :evil_lol:

[quote name='anka11']chyba zgine! nie mogę się ogarnąć ze sobą[DZIWNE hahaha] i już mi się tęskni :<[/QUOTE]
nie no, to jest rzeczywiście baaardzo dziwne. :evil_lol: ja nie moge się przyzwyczaic do braku burżuazji i wszechobecnej nudy. :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']Anka to będzie dosyć zrozumiałe bo Ty dopiero w nocy jako tako ogarniałaś co się do Ciebie mówi. :evil_lol:[/QUOTE]

ona cokolwiek ogarniała? :roflt: jassneee
burżuazja !
AUTA BEZ VAT, BEZ VAT AUTA, VAT AUTA BEZZZ ! :D

nie no zlot był mega a moja kizia-mizia była idealnie grzeczna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hymn a jakby inaczej ;d Tylko w domu już nie słucha się tak miło tego tak samo culineo nie smakuje tak dobrze ;)

Zdecydowanie za krótko, ja chcę już przyszły rok :)
Ruda moja owca odpoczywa nad wodą a pańcia do pracy musi.
Co do zdjęć to mimo ze obiecałam chyba ich nie będzie gdyż komputer zamulił i wlecze się jak nigdy :(

Link to comment
Share on other sites

no ja sobie nawet tego nie moge posłuchać bo mi głośniki umarły. :<

Anita, Ty nie myśl o przyszłym roku tylko lepiej ogarniaj najazd na Olkusz. :evil_lol: mam Twoją chusteczkę. :razz: swoją drogą owcę sobie wypraszam, tylko mój pies może mieć miano owcy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

8 godzin podróży i jestem w domku :loveu: Wita was Czika&Bożydar :loveu::loveu:
Tak, domek 16 był najlepszy :loveu: 5 pań i jeden pan [Ewcia]:diabloti:
Ogólnie zlot bardzo fajny, tylko ośrodek dupny i zdecydowanie za krótko ;)
A teraz idę na wątek zdjęciowy się pośmiać i powspominać :loveu: Za rok jadę na pewno, bo już tęsknię :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']

`aaaaaaaaaaaaaaaaaa UFO!` hahaha[/QUOTE]
Tooo było dobre, ale nikt z was nie widział miny Klaudii jak mnie zobaczyła w tym oknie, to bezcenne wspomnienie :D


Klausia, taaa, wesoło mieliście na pewno, ale oszalałabym z wami przez tydzień :diabloti: Nasz domek był akuratny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']najlepszy był domek 42 i chyba nikt nie zaprzeczy, że było w nim dość.. wesoło :diabloti:[/QUOTE]
42 hip hip hurra! :D u nas to i do walk psów dochodziło i do sikania pod siebie ze śmiechu więc..było miło. :evil_lol:


[quote name='dog193']Tooo było dobre, ale nikt z was nie widział miny Klaudii jak mnie zobaczyła w tym oknie, to bezcenne wspomnienie :D


Klausia, taaa, wesoło mieliście na pewno, ale oszalałabym z wami przez tydzień :diabloti: Nasz domek był akuratny :D[/QUOTE]

dobra, mi wystarczy, że dzięki Twojemu idealnemu wyczuciu czasu za jednym susem przeskoczyłam na odległość około 1,5m. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudusia0219']albo Pola się zapomniała i napluła na dywan w domku :roflt:
ee tam nie było tak źle :D my jakoś wytrzymałyśmy :D[/QUOTE]
czemu mnie kompromitujesz? :mad: :evil_lol:

[quote name='Bartiśkowa_']Ja także bronię mienia nr 42 :razz: Grubo było i baardzo wesoło
szczególnie gdy nasz woźny czyli Łukasz naprawiał telewizor
lub zabijał muchy bez możliwości stanięcia na materacu :evil_lol::evil_lol:

Planowany morski zlot kierunek bobolin ;)[/QUOTE]
-Łukasz, ale w sumie to nie musisz tego naprawiać bo chyba i tak nie bedziemy oglądać tv
a Łukasz się odwraca i wzrok `are you ****ing kidding me?!` hahahahah, bezcenny widok. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...