Jump to content
Dogomania

odeszła cichutko w domu na rękach Pana-odpoczywa w swoim ogrodzie


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']Malizny wezme (Zygmus, Bunio, Dudzia...nie wiem czy Sonie gdzies wcisne), westiczka i dwie suki On zostaja bo sa wlasnoscia Arktyki....ja im moge jedynie przywiezc jedzenie i nalac wody.[/QUOTE]


Tel wetki dla ciebie ,662 424 486

masz watek Soni..trzeba robic liste psiakow....

tam podobno co najmniej 10 psow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']jak to przywieźć jedzenie i nalać wody, to tam nikogo z ludzi nie ma?[/QUOTE]

No ja nikogo nie widzialam....do wydawania psow jest sasiad wiec wnioskuje ze on jest opiekunem...

[quote name='coronaaj']Tel wetki dla ciebie ,662 424 486

masz watek Soni..trzeba robic liste psiakow....

tam podobno co najmniej 10 psow....[/QUOTE]

No juz rozmawialam z wetka, jestesmy w kontakcie :)

Ile psow?? 10??....ja pierdziu;/ Na moje oko tych 10 psow tam nie bylo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']Dziewczyny spokojnie, jak pojechałam z Dudzią, to 3psy były w kuchni - staruszki, jak to Arktyka powiedziała, tam były posłania dla psów - możliwe że dopiero [B]kiedy musiała wyjechać psy tam trafiły[/B], możliwe że też bez jej wiedzy - psiaki (nie mogę mówić o reszcie bo widziałam 3) były w domu, a z Dudzią się sporo spóźniłam - nie wiem czy robiła by taką pokazówkę. Był jeszcze jeden owczarek niemiecki w kojcu.

[B]Teraz najważniejsze to zabrać psy[/B]
tylko gdzie?
jak?
trzeba na to jakiejś zgody? Wg schroniska to ja zabrałam Dudzie, więc również ja proszę o jej przeniesienie - nie wiem czy załatwili sprawę z dowodem, może jeszcze nie, może można to jakoś cofnąć czy coś..[/QUOTE]

nie no - błagam - Tonacy brzytwy się chwyta!!po dzisiejszym dniu - trace wiare w ludzi
człowiek domy - które chcą adoptowac SPRAWDZA..lustruje...a w hotelu psy - jak wyjeżdzam DO OBORY!!
to po co pytanie w ankiecie przedadopcyjnej -[I]Co się stanei z psem podczas wyjazdów na wakacje, etc??[/I]

Jaby to były jej psy - to moze sobie je na strychu zamknąć - w piwnicy -w komórce...i nikt nie zabroni..ale to psy, które miały opłacony pobyt w DT domowym!!
a tutaj mamy DT domowo - oborowe

Link to comment
Share on other sites

po wypłacie dorzucę na leczenie, bo coś czuję że ucho i dziąsło są zaniedbane - Dudzia powinna dostawać chyba jeszcze antybiotyk, czy już nie? a do tego skóra.. uh cioteczki kciukajcie za mój jutrzejszy test - jak przejdę pomyślnie to dostanę awans i kasa na Dudzie będzie łatwiejsza do odłożenia niż teraz...

Link to comment
Share on other sites

Ja to się pogubiłam. W tym wątku już na samym początku pojawiło się ostrzeżenie przed tym DT (ktoś przyjechał odebrać psa, sprawa była rzekomo umówiona, psa jednak nie wydano) - to ostrzeżenie zostało dość szybko wykasowane, więc chyba przez moda, bo nie został po nim ślad. Zrozumiałam to jako oczyszczenie z zarzutów. Teraz wraca coś takiego - może to dwie różne osoby zajmują się psami? Arktyka teoretycznie od jutra powinna być dostępna - była mowa o powrocie 25 marca - może jakoś da się wyjaśnić tę katastrofę? :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Ostrzezenie[/B]

[COLOR=red][B]Psy prawdopodobie nie dostawaly potrzebnych lekarstw[/B][/COLOR]

[B][COLOR=#ff0000]Jutro prawdopodobnie beda przebadane przez wetke dr.Zakrzewska...ja funduje tym biednym psiakom , pomoc mile widziana bo nie wiemy co jest...[/COLOR][/B][B][COLOR=#ff0000]ale nie martwcie sie..wszystkim pomozemy!!![/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]Zobaczymy co sie zabierze...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]szukajcie ciotek co maja tam psy...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']No ja nikogo nie widzialam....do wydawania psow jest sasiad wiec wnioskuje ze on jest opiekunem...



No juz rozmawialam z wetka, jestesmy w kontakcie :)

Ile psow?? 10??....ja pierdziu;/ Na moje oko tych 10 psow tam nie bylo...[/QUOTE]

[B]Bo reszta po ludziach (100zl za sztuke) lub u siostry w Toruniu na Czarneckiego...(tu nie wiem jaka stawka ale napewno nie za darmo)[/B]
[B]Popytajcie na wsi , dajcie 150zl ...wszystko wyspiewaja ....[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Coronaaj, jak zobaczyłam Dudzię, tą filigranową, z błękitnymi oczkami zaślepionymi już zaćmą, pudliczkę - w tej oborze, ten nosek przerażony usiłujący przepchnąć wyjście na wolność przez szparę w deskach - z ilomaś tam psami, nie wiadomo czy nie agresywnymi wzajemnie - to słabo mi się zrobiło. Za ile te luksusy gorsze niż w schronisku ? Czysta miesięcznie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Wiesz Coronaaj, jak zobaczyłam Dudzię, tą filigranową, z błękitnymi oczkami zaślepionymi już zaćmą, pudliczkę - w tej oborze, ten nosek przerażony usiłujący przepchnąć wyjście na wolność przez szparę w deskach - z ilomaś tam psami, nie wiadomo czy nie agresywnymi wzajemnie - to słabo mi się zrobiło. Za ile te luksusy gorsze niż w schronisku ? Czysta miesięcznie ?[/QUOTE]

Zanim wziela Dudzie bylo 8zl mnie policzyla 10zl za dzien...mnie to samo uderzylo Dudzia chce na wolnosc...nie moge ale jej nie popuszcze moze do Mediow trafi...no nie ma mnie w Polsce...ale ja mam czas..Dorota ze mna , inni tez , rozmawialam. z Dorote znowu mnie zalalo.....

Zacma w planach najpierw sterelizacja...ale juz gdzies indziej w Krakowie...

Tak wygladala wczoraj
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/TYuCMSrCpBI/AAAAAAAACJE/d-G4E6eSN4Q/s512/DSCN9230.JPG[/IMG]

Tak wygladala Dudzia jak dziewczyny z Trojmiasta ja przywiozly do Arktyki...

[IMG]http://i995.photobucket.com/albums/af76/valhallarattery/wyst07.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Coronaaj, posłałam Ci mail, zapomniawszy, coby lepiej bez polskich znaków :) Sory, pewnie będziesz mieć krzaczki w miejsci ę i ą.

Z Dorotą jestem w stałym kontakcie, wszystko wiem i wiecie co ? Od wpadki Arktyki z jamnikiem - myślałam, że nie dopuści do takiej sytuacji, że znów ktoś będzie miał zastrzeżenia, że lepiej zadba o te psy, że tak się postara, że mucha nie siada, no, a już do głowy by mi nie przyszły obory ... stara, efemeryczna, delikatna, pół-ślepa pudliczka w oborze z 9 innymi psami ... makabra. Gorzej niż w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Dudzia nie jest jedyna :-(. Arktyka ma ślepegi i starego Bunia i starego ślepego i małego Zygmusia. Obie malizny od Budryska. Jeden za 10 za dzień a drugi w promocji po 8 za dobę. [U][B][COLOR=red]Skandal !!! napiętnować głośno na Dogo, nagłośnić i dać popalić babsku i zrobić życzliwy donos do US. Zapraszam jak mogę na ten specjalny wątek pt. Domowy hotelik w oborze u Arktyki.[/COLOR][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']nie no - błagam - Tonacy brzytwy się chwyta!!po dzisiejszym dniu - trace wiare w ludzi
człowiek domy - które chcą adoptowac SPRAWDZA..lustruje...a w hotelu psy - jak wyjeżdzam DO OBORY!!
to po co pytanie w ankiecie przedadopcyjnej -[I]Co się stanei z psem podczas wyjazdów na wakacje, etc??[/I]

Jaby to były jej psy - to moze sobie je na strychu zamknąć - w piwnicy -w komórce...i nikt nie zabroni..ale to psy, które miały opłacony pobyt w DT domowym!!
a tutaj mamy DT domowo - oborowe[/QUOTE]

gdyby swoje psy zamknęła tak jak te biedy, też bym dostała furii.
Jej czy nie, zwierzętom nalezy sie godność, przynajmniej ze strony działaczy.
Czym dt Arktyki różni sie od pseudo?????
Niczym, chociaż może jednym: zapewniała, że pieski będą miały dobre warunki

Link to comment
Share on other sites

Ale ja jednego nie rozumiem, wybaczcie moje słowa... jak ślepe barany płacicie komukolwiek nie znając warunków? Nikt niczego nie zauważył, że warunki są kiepskie? PRzecież tam chyba byli ludzie, nikt niczego nie zauważył?


Jeszcze jednego nie rozumiem... pojechała z dzieckiem do kliniki, co mniemam jest dość poważną sprawą... kto przejął oficjalnie opiekę nad zwierzętami? Najpierw cacy, teraz plują ja do końca nigdy nie wiem gdzie leży prawda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']Ale ja jednego nie rozumiem, wybaczcie moje słowa... jak ślepe barany płacicie komukolwiek nie znając warunków? Nikt niczego nie zauważył, że warunki są kiepskie? PRzecież tam chyba byli ludzie, nikt niczego nie zauważył?


Jeszcze jednego nie rozumiem... pojechała z dzieckiem do kliniki, co mniemam jest dość poważną sprawą... kto przejął oficjalnie opiekę nad zwierzętami? Najpierw cacy, teraz plują ja do końca nigdy nie wiem gdzie leży prawda...[/QUOTE]

Na większość swoich pytań znajdziesz odpowiedź w wątku ogólnym, a co do tego że "ślepe barany płacą" - cóż większość która płaci robi to bo jest zbiórka pieniędzy np. na FB i tylko kilka osób ma naprawdę kontakt z hotelem/dt, cięzko żeby każy co wpłaca 5 zl sprawdzał osobiście warunki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...