Jump to content
Dogomania

zawody w krośnie


Kasia&Figa

Recommended Posts

[quote name='Flaire']A możesz podać jakiś link do informacji? I czy zgłoszenia są jeszcze przyjmowane? I gdzie jest Krosno? :oops:[/quote]
Link do info:
[URL="http://republika.pl/zkkrosno/wpolska/obiedience.htm"]http://republika.pl/zkkrosno/wpolska/obiedience.htm[/URL]

Z tego co wiem, zgloszenie juz nie sa przyjmowane. A Krosno to miasteczko niedaleko Jasla, czyli u podnoza Beskidu Niskiego, wojewodztwo podkarpackie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figek']Bardzo fajne zawody byly. I nam lepiej poszlo niz w Rzeszowie :) Psina, choc z olowiem w lapach po raz pierwszy na zawodach mi do kwadratu trafila ladnie. Organizacja bez zarzutu. Brawa.[/quote]
Gratulacje dla Figi - powoli pniecie sie do gory. I ja potwierdzam - zawody dobrze zorganizowane, nagrody takie, ze ho-ho!

Link to comment
Share on other sites

Wyniki


Klasa "0"

1) Baca z Rzeki Marzen, labrador, A.Syc 96,5
2) Imbir Benignus, bokser, K.Kusmierska 93
3) Kazan od Szalonej Wandy, ON, L.Czerniecki 90,5
4) Hamman von Krakau, ON, A.Pankiewicz 82
5) Abigail, PON, J.Rydz 78
6) Judi Porebianka, OB Groen. B.Trznadel 60
7)Margot Benignus, bokser, K.Kusmierska 58
8 ) Niko, ON, K.Budnik 40
9) Nieswiec, briard, K.Rucka 30
10) Kiara, labrador, A.Fran 22

Klasa "1"

1) Nesca z Grodu Hrabiego, labrador, A.Syc 169
2)Wari v.d.Holzheimer,ON, W.Zaremba 162
3) Baca z Rzeki Marzen, Labrador, A.Syc 152,5
4) Figa, labrador, B.Spasowska 150,5
5) Shoreland Polish Princes, o.australijski
Ewa Borkiewicz 137,5
6) Traper, beagle, M.Darowska 133
7) Ciapa, PON, J.Rydz 127,5
8 ) Franciszka z Grodu Hrabiego, B.Ptaszynska 108,5

Klasa "2"

1) Paradoks Errata Terwipon, OB, K.Gondek 219
2) Burma Darda, bernenski pies past. A.Bak 191,5
3) Max Robinson Park, ON, P.Panus 175
4) Vux z Beroliny, ON, B.Pawlik 174

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figek']W zyciu nie zgadne dlaczego te emotki mi sie pojawily przy niektorych nazwiskach zamiast numerow i nie umiem tego poprawic, przepraszam[/quote]
Z ósemką niestety jest problem, bo albo napisze się z odstępem: 8 ) a jak bez odstępu, to pojawia się zółta mordka 8) . Najlepiej pisać ósemkę z kropką: 8. Przepraszam za off-topic.

GRATULACJE dla wszystkich startującyh, a w szczególności dla Kasi i Tośka ! 219 pkt u Lewkowicza, to naprawdę świetny wynik. Brawo !

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, Monika, juz poprawilam i bede na przyszlosc wiedziala ze osemka w bezposrednim sasiedztwie nawiasu daje taka mordke.

Dzieki, Basiu, poprawiamy sie. Jeszcze deczko i te 160 moze bedzie :) Wiem na co stac te moja suke i myslalam, ze te minimum 160 bedzie latwiejsze do osiagniecia a tu nie ma hop-siup. Nie zdarzylo sie nigdy zeby jadla patyczek na treningu i pojecia nie mam dlaczego jej tak smakuja na zawodach wlasnie :) Niczym moje kieszenie nie pachnialy. Zaluje ze nie moglam zobaczyc dwojki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...