Jump to content
Dogomania

MonikaSz

Members
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

About MonikaSz

 • Rank
  Advanced Member
 1. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  Nie ma możliwości wynajmowania toru na godziny ani zapisywania się na indywidualne treningi. W zajęciach agility można uczestniczyć jedynie w ramach prowadzonych kursów lub sekcji ZKwP o/Sopot.
 2. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  Wrzucam dodatkową informację dotyczącą zawodów: [quote name='"Ula Grzegorzewska"'][color=darkred][b]Wiadomośc z ostatniej chwili[/b]!!![/color] Podjęłam, jako organizator wykonawczy, próbę wynegocjowania dla zawodników II BZA obniżenia o 20PLN startowego za drugiego i następnego psa. Oddział sopocki ZKwP przychylił się do mojej petycji i tym samym [color=red][b]oplata za drugiego i następnego psa wynosi z dniem dzisiejszym 80pln.[/b][/color] Uzupełnienie o powyższą informacje już niebawem na naszej stronie zawodów [url]http://www.agilitybat.pl/reklama_bza2/agility_zawody_2.htm[/url][/quote]
 3. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale nie doszlo mi z dogo powiadomienie, ze cos pojawilo sie w sopockim watku. Data jest na 100% pewna. Rozkład biegów postaram sie wrzucic tu i na agilitowe forum pod koniec tygodnia. Szczegoly jeszcze dogrywamy - prawdopodobnie beda ogloszone w przyszlym tygodniu. Wtedy postaramy sie wrzucic tez formularz. Edit: Wszystkie informacje wrzuce 'hurtem'.
 4. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  [COLOR=#ff0000][B]KURS AGILITY dla początkujących - WIOSNA 2010 - było, minęło ...[/B][/COLOR][COLOR=#666666] [/COLOR]
 5. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  Czemu nie nadaje się na zawody ? Oczywiście po odpowiednim przygotowaniu psiaka, jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych nic nie stoi na przeszkodzie, by za jakiś czas wystartować w zawodach ;-)
 6. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  O troszkę znajomych psów :p Fajnie powspominać - dzięki !
 7. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  W kwietniu ruszamy z nowym naborem, szczegóły przed Wielkanocą.
 8. Fretka - no to teraz wszystko jasne, bo trochę się zdziwiłam, że rok temu było Ci mało atrakcji ;-)
 9. MonikaSz

  ZAWODY 14-15.08.2010 Sopot

  Klasa zero także będzie, także zapraszamy na debiuty i nie tylko ;-)
 10. Zależy mi na informacji potwierdzonej przez organizatorów. W zeszłym roku była sytuacja, że w informacji o zawodach (nie pamiętam już których) były zaznaczone 2 biegi zerówkowe, a ostatecznie były 3 (tak jak na większości zawodów). Obstawiam, że stąd niższa cena dla zerówek, ale lepiej dopytać.
 11. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  2 linki z torkami ustawianymi przez Sabine Mac Nelly: [url]http://pompilio.wordpress.com/2009/11/22/sabine-mac-nelly/[/url] [url]http://www.agility-ch.ch/richter/mac-nelly.htm[/url]
 12. MonikaSz

  Klub psiok

  Tylko, że jak wejdziesz w grafik, to zobaczysz, że zajęcia agility prowadzone są w Pruszczu Gdańskim ... Ja jestem z Gdyni.
 13. W dniach 12-13.06.2010 [B][URL="http://www.agilitybat.pl/"]Baltic Agility Team[/URL][/B] ZKwP o/Sopot serdecznie zaprasza na II Bałtyckie Zawody Agility Sopot 2010 (będą to zawody kwalifikacyjne), szczegóły po Nowym Roku. Edit: Zawody sędziować będzie [B][FONT=Tahoma]Sabine Mac Nelly [/FONT][/B](Niemcy).
 14. MonikaSz

  ZAWODY 14-15.08.2010 Sopot

  Tak, 12-13 czerwca będą zawody kwalifikacyjne w Sopocie, ale na razie jeszcze nie mamy ustalonego sędziego.
 15. Dzieki za info - chcialam sie tylko upewnic :smile:
×