Jump to content
Dogomania

MonikaSz

Members
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MonikaSz

 1. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  Nie ma możliwości wynajmowania toru na godziny ani zapisywania się na indywidualne treningi. W zajęciach agility można uczestniczyć jedynie w ramach prowadzonych kursów lub sekcji ZKwP o/Sopot.
 2. W dniach 12-13.06.2010 [B][URL="http://www.agilitybat.pl/"]Baltic Agility Team[/URL][/B] ZKwP o/Sopot serdecznie zaprasza na II Bałtyckie Zawody Agility Sopot 2010 (będą to zawody kwalifikacyjne), szczegóły po Nowym Roku. Edit: Zawody sędziować będzie [B][FONT=Tahoma]Sabine Mac Nelly [/FONT][/B](Niemcy).
 3. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  Wrzucam dodatkową informację dotyczącą zawodów: [quote name='"Ula Grzegorzewska"'][color=darkred][b]Wiadomośc z ostatniej chwili[/b]!!![/color] Podjęłam, jako organizator wykonawczy, próbę wynegocjowania dla zawodników II BZA obniżenia o 20PLN startowego za drugiego i następnego psa. Oddział sopocki ZKwP przychylił się do mojej petycji i tym samym [color=red][b]oplata za drugiego i następnego psa wynosi z dniem dzisiejszym 80pln.[/b][/color] Uzupełnienie o powyższą informacje już niebawem na naszej stronie zawodów [url]http://www.agilitybat.pl/reklama_bza2/agility_zawody_2.htm[/url][/quote]
 4. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale nie doszlo mi z dogo powiadomienie, ze cos pojawilo sie w sopockim watku. Data jest na 100% pewna. Rozkład biegów postaram sie wrzucic tu i na agilitowe forum pod koniec tygodnia. Szczegoly jeszcze dogrywamy - prawdopodobnie beda ogloszone w przyszlym tygodniu. Wtedy postaramy sie wrzucic tez formularz. Edit: Wszystkie informacje wrzuce 'hurtem'.
 5. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  [COLOR=#ff0000][B]KURS AGILITY dla początkujących - WIOSNA 2010 - było, minęło ...[/B][/COLOR][COLOR=#666666] [/COLOR]
 6. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  Czemu nie nadaje się na zawody ? Oczywiście po odpowiednim przygotowaniu psiaka, jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych nic nie stoi na przeszkodzie, by za jakiś czas wystartować w zawodach ;-)
 7. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  O troszkę znajomych psów :p Fajnie powspominać - dzięki !
 8. MonikaSz

  BAT - BALTIC AGILITY TEAM - Trójmiasto

  W kwietniu ruszamy z nowym naborem, szczegóły przed Wielkanocą.
 9. Fretka - no to teraz wszystko jasne, bo trochę się zdziwiłam, że rok temu było Ci mało atrakcji ;-)
 10. MonikaSz

  ZAWODY 14-15.08.2010 Sopot

  Klasa zero także będzie, także zapraszamy na debiuty i nie tylko ;-)
 11. Zależy mi na informacji potwierdzonej przez organizatorów. W zeszłym roku była sytuacja, że w informacji o zawodach (nie pamiętam już których) były zaznaczone 2 biegi zerówkowe, a ostatecznie były 3 (tak jak na większości zawodów). Obstawiam, że stąd niższa cena dla zerówek, ale lepiej dopytać.
 12. MonikaSz

  ZAWODY (kwalifikacyjne) 12-13.06.2010 Sopot

  2 linki z torkami ustawianymi przez Sabine Mac Nelly: [url]http://pompilio.wordpress.com/2009/11/22/sabine-mac-nelly/[/url] [url]http://www.agility-ch.ch/richter/mac-nelly.htm[/url]
 13. MonikaSz

  Klub psiok

  Tylko, że jak wejdziesz w grafik, to zobaczysz, że zajęcia agility prowadzone są w Pruszczu Gdańskim ... Ja jestem z Gdyni.
 14. MonikaSz

  ZAWODY 14-15.08.2010 Sopot

  Tak, 12-13 czerwca będą zawody kwalifikacyjne w Sopocie, ale na razie jeszcze nie mamy ustalonego sędziego.
 15. Dzieki za info - chcialam sie tylko upewnic :smile:
 16. MonikaSz

  Szkolenie w Trójmieście

  W D&R kiedys byly zajecia z elementami agility, ale to bylo dosyc dawno temu. Przeszkody sa zamontowane na stale, na ktorych z tego co wiem kursanci pod okiem prowadzacego cwicza pokonywanie przeszkod. Pelnowymiarowy tor agility jest w Sopocie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f202/bat-baltic-agility-team-trojmiasto-122488/[/URL] Tylko, ze to jest temat o PT itd. ;)
 17. Suczeńka jest przeurocza :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy domek. [quote name='natalia_aa']Zgadza się nasz Freonek, pamiętam kuzyna, adopcję załatwiał z Asią.[/QUOTE] Dokładnie, zresztą Asia wiedziała o ich pechu i skojarzyła Marcina z naszą wcześniejszą rozmową. [quote name='natalia_aa']No to teraz Monika masz bojowe zadanie, zorganizować fotki "naszego" pieknisia...[/QUOTE] Jak tylko nie zapomnę zrobić mu zdjęć (ostatnio z wrażenia zapomniałam ...), to wrzucę na początku listopada, o ile mi dogo znów nie będzie się "wieszać"... A mogłabym się uśmiechnąć o zdjęcia mamusi - masz może jakieś lub mogłabyś zrobić i mi przesłać ([email protected]) ? W jakim ona +/- może być wieku ?
 18. No to nieźle - Arika w rozmowie wydawała się rozsądna, choć trudno było jej się przyznać do niedogadania się z moją rodzinką :shake: Tak czy inaczej od tygodnia u mojego kuzyna jest już szczeniaczek - czarny, podpalany słodziak - prawdopodobnie urośnie do kolan, więc będzie trochę większy od tych 2 mini-szczeniaczków. Mam nadzieję, że suńka też będzie się miała dobrze.
 19. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  Bzikowa - pewnie, że oglądamy Twoje zdjęcia :loveu: Zresztą nie tylko Twoje ;) A ma ktoś może moją Yagusię ? Skakała w zerówkach po Ambrze-labradorce ? Dziękuję za filmik !
 20. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  viv - przepraszam za pomyłkę :oops: I gratuluję przejścia do A2!
 21. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  [COLOR=Red][B]Uwaga ! Uwaga ! Ważna informacja od organizatorów ![/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed]Po dokładnym wczytaniu się w opis preparatu Total Beaphar (taki wysoki spray), który był umieszczony w nagrodach prosimy o nie stosowanie go na zwierzęta. Preparat stosuje się na dorosłe pasożyty, ale na legowiska i miejsca przebywania zwierząt ![/COLOR]
 22. MonikaSz

  I Bałtyckie Zawody Agility SOPOT 8-9.08.09

  [B]zakla [/B]- od strony bramy wejściowej przy ul. Polnej jest sopocki ryneczek. Z tego co pamiętam, to mięsny też jest - w sobotę powinien być czynny, tylko musiałabyś z rana zrobić zakupy, żeby zaopatrzyć się w coś 'fajnego'.
 23. MonikaSz

  Mistrzostwa Świata Dzieci i Młodzieży Gyula (Węgry) 16-19.07.2009

  Mnie nie razi kąpiel w fontannie - wolny wybór, byle w 'normalnych' ciuchach, a nie w strojach reprezentacji narodowej. Widać, że zabawa była przednia i super. Zgadzam się z Tobą - niech młodzi się wybawią, 'fun' niech będzie 'fun', tylko może następnym razem ktoś z dorosłych jednak delikatnie zwróci uwagę na [URL="http://pl.wikisource.org/wiki/Ustawa_o_godle,_barwach_i_hymnie_Rzeczypospolitej_Polskiej_oraz_o_piecz%C4%99ciach_pa%C5%84stwowych"]szacunek do naszych barw narodowych, do flagi[/URL] ... Dziękuję za uszanowanie mojego zdania.
 24. Jesteśmy już wstępnie umówieni na spotkanie się z kolejnym maluchem. Trochę tych bid w potrzebie jest ... Bardzo się cieszę, że piesek już w nowym domku :multi: Mam nadzieję, że jakieś kolejne jego zdjęcia pojawią się i na dogo.
 25. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale po burzy padł mi net i nie miałam możliwości zalogowania się na dogo. Trochę wyjaśnień ... [quote name='Arika77']Byly dwa chetne domki na chlopczyka,ale nie wiem czemu rezygnuja,gdy tylko slysza o wizycie przedadopcyjnej?:shake:[/quote] Arika - jeśli chodzi o domek, który oferowałam proszę nie pisz, że ludzie rezygnują, gdy słyszą o wizycie, bo to [B]NIEPRAWDA (p[/B]rzepraszam, ale trochę mi się podniosło ciśnienie z rana jak wreszcie weszłam na wątek). Nie było ani problemu z podpisaniem umowy, wizytą przed i po, kastracją, stawieniem się rodziną w komplecie ... Doskonale wiesz, że bezpośrednim powodem rezygnacji kuzynostwa były nie tylko wątpliwości co do ewentualnego układu małe dziecko - pies, ale przede wszystkim Wasze niedogadanie się co do czwartkowego miejsca spotkania, przez co z obu stron zostało podważone zaufanie (wydawało mi się, że wszystko wyjaśniłyśmy już sobie telefonicznie/sms-ami). Rozumiem doskonale jedną i drugą stronę. Powodem na pewno nie była wizyta preadopcyjna :shake: [quote name='natalia_aa']Jeśli kuzyn jest zainteresowany niech się osobiście lub telefonicznie skontaktuje ze schroniskiem. A na razie telefonu od niego nie mieliśmy.[/quote] Dostałam priv-a od Ady_, której miałam odpisać i przekazać dalsze "instrukcje". Kuzyn - pełnoletni - żeby nie było wątpliwości ;), kontaktował się bezpośrednio z Ariką, ale ostatecznie całą rodziną podjęli decyzję o rezygnacji z tego szczeniaczka (przy okazji trzymam kciuki, by maluch szybko doszedł do siebie), także szukamy dalej. Ja na pewno będę śledziła ten wątek. Rozumiem, że domek jest wstępnie chętny (rozpuściłam wici dalej) ? [quote name='natalia_aa']Trzeba tez pamiętać, że przy adopcji musi być cała rodzina w końcu to decyzja na najbliższych kilkanaście lat i wszyscy domownicy muszą ją zaakceptować.[/quote] Dla mnie to jest podstawa, podobnie jak dla rodziny, która niejednego psa wychowała od szczeniaka. Jak znajdziemy szczeniaka/młodego psa, to na pewno wrzucę jego zdjęcie na dogo.
×