Jump to content
Dogomania

MonikaSz

Members
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MonikaSz

 1. 3 maja wystawy ZKwP organizowane są jedynie w Bydgoszczy i Chorzowie. Międzynarodowa Wystawa Psów w Sopocie odbywać się będzie 13-14 sierpnia.
 2. Nie ma możliwości wynajmowania toru na godziny ani zapisywania się na indywidualne treningi. W zajęciach agility można uczestniczyć jedynie w ramach prowadzonych kursów lub sekcji ZKwP o/Sopot.
 3. Niedługo pojawią się informacje o wiosennym naborze na kurs agility dla początkujących.
 4. Niestety nie prowadzimy indywidualnych treningów, ale zapraszam do śledzenia informacji na temat kursu agility dla początkujących psów. Na wiosnę planowany jest nabór do grupy wiosennej - więcej szczegółów będzie w tym wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/122488-BAT-BALTIC-AGILITY-TEAM-Tr%C3%B3jmiasto"]http://www.dogomania.pl/threads/122488-BAT-BALTIC-AGILITY-TEAM-Tr%C3%B3jmiasto[/URL] oraz na stronie [URL]http://www.sopot.zkwp.pl/oddzialy.php?oddzial=sopot[/URL] , gdzie jest link do oddziałowej podkomisji o/Sopot: [URL]http://www.agilitybat.pl/[/URL] Niestety ze względu na stan placu wszystkie treningi są zawieszone - jak tylko wrócimy - informacja pojawi się na stronie. Najlepiej by było się spotkać na placu (razem z psiakiem) i porozmawiać. Jak masz jakieś pytania możesz bezpośrednio napisać do mnie: [email][email protected][/email]
 5. [B][COLOR=#ff0000]KURS AGILITY dla początkujących - JESIEŃ 2010 - było, minęło ...[/COLOR][/B]
 6. Zaktualizowałam info na pierwszej stronie. Poniżej jeszcze mapka dojazdu: [IMG]http://agilitybat.pl/reklama_bza2/mapka_hipodrom.jpg[/IMG]
 7. Wiele ofert noclegowych jest na portalu Trójmiasto: [URL="http://noclegi.trojmiasto.pl/"]Noclegi Gdańsk Gdynia Sopot - TRÓJMIASTO - Hotele w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Kwatery. [/URL]W tej chwili trudno mi cokolwiek polecić, tym bardziej że zawody już w ten weekend. Ze względu na możliwość bezpłatnego noclegu nie orientowałam się w tym roku jak wygląda sprawa innych noclegów, ale tak na szybko, to z psami nie było problemu na [URL="http://www.kemping19.cba.pl/"]Kempingu nr 19[/URL] (mają tam do wynajęcia domki, tylko że przeważnie w czerwcu są już zajęte), [URL="http://www.kamiennypotok.naturatour.pl/#javascript:"]Natura Tour,[/URL] [URL="http://www.stadionlesny.pl/index2.html"]Stadion Leśny[/URL].
 8. Zdjęcia z seminarium: [URL="http://s475.photobucket.com/albums/rr117/rodarbal1/BAT/Tomek%202010%20Seminarium/?start=0"]http://s475.photobucket.com/albums/rr117/rodarbal1/BAT/Tomek%202010%20Seminarium/?start=0[/URL]
 9. Wrzucam dodatkową informację dotyczącą zawodów: [quote name='"Ula Grzegorzewska"'][color=darkred][b]Wiadomośc z ostatniej chwili[/b]!!![/color] Podjęłam, jako organizator wykonawczy, próbę wynegocjowania dla zawodników II BZA obniżenia o 20PLN startowego za drugiego i następnego psa. Oddział sopocki ZKwP przychylił się do mojej petycji i tym samym [color=red][b]oplata za drugiego i następnego psa wynosi z dniem dzisiejszym 80pln.[/b][/color] Uzupełnienie o powyższą informacje już niebawem na naszej stronie zawodów [url]http://www.agilitybat.pl/reklama_bza2/agility_zawody_2.htm[/url][/quote]
 10. Wolne są jeszcze 2 miejsca, chętnych proszę o kontakt z Ulą Grzegorzewską: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
 11. Przez przypadek trafiłam do Waszej galerii :cool1: I cieszę się, że Mickey dalej taki roześmiany - wyczochraj go ode mnie :loveu: Rozumiem, że w Góry Sowie jedziesz z kudłaczem. Parę lat temu trochę tam łazikowaliśmy z Yagusią. Gdybyś potrzebowała sprawdzonej kwatery dla psiarzy, to polecam Niedźwiedzicę i Chatę Misia: [url]http://chatamisia.prv.pl/oferta.html[/url] (komfort może nienajwyższy, teren nieogrodzony, ale gospodyni, jedzenie i okolica miodzio !).
 12. Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam, ale nie doszlo mi z dogo powiadomienie, ze cos pojawilo sie w sopockim watku. Data jest na 100% pewna. Rozkład biegów postaram sie wrzucic tu i na agilitowe forum pod koniec tygodnia. Szczegoly jeszcze dogrywamy - prawdopodobnie beda ogloszone w przyszlym tygodniu. Wtedy postaramy sie wrzucic tez formularz. Edit: Wszystkie informacje wrzuce 'hurtem'.
 13. W czerwcu pierwszeństwo będą miały psy openowe, ponieważ to są kwalifikacje do MŚ, ale wstępnie jest przewidziana klasa 0. Jak tylko będzie więcej szczegółów - wrzucę na dogo.
 14. [COLOR=#ff0000][B]KURS AGILITY dla początkujących - WIOSNA 2010 - było, minęło ...[/B][/COLOR][COLOR=#666666] [/COLOR]
 15. Czemu nie nadaje się na zawody ? Oczywiście po odpowiednim przygotowaniu psiaka, jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych nic nie stoi na przeszkodzie, by za jakiś czas wystartować w zawodach ;-)
 16. O troszkę znajomych psów :p Fajnie powspominać - dzięki !
 17. W kwietniu ruszamy z nowym naborem, szczegóły przed Wielkanocą.
 18. Fretka - no to teraz wszystko jasne, bo trochę się zdziwiłam, że rok temu było Ci mało atrakcji ;-)
 19. [quote name='Fretka']Jak wyglądają te domki, w których mamy mieszkać[/QUOTE] [URL]http://www.podsosna.eu/[/URL] [quote name='Fretka']Bo z ostatniego obozu mam niefajne doświadczenie, że psy siedziały ponad pół dnia w gorących domkach i wychodziły tylko na treningi albo spacery na sikanko, i niezbyt chce by to się powtórzyło... A więc jak to jest? Są jakieś organizowane spacery, czy inne takie?[/QUOTE] Ja nie Zielsko, ale uczestnik m.in. zeszłorocznego obozu i trochę jestem zdziwiona tym co piszesz, ponieważ każdy z nas czas wolny wykorzystywał tak jak chciał. Nikt Ci nie kazał trzymać psa w gorącym domku ani wyprowadzać go tylko na treningi lub siku. Gdy było gorąco, to razem z psami siedzieliśmy przed domkami w cieniu albo szliśmy na spacer do pobliskiego lasu albo na łąkę, która była zaraz za ogrodzeniem ośrodka. Ośrodek może nie grzeszy super standardem, ale jak dla psiarzy jest bardzo fajnie położony. Gdy poszliśmy zwiedzać Pałac Radziwiłłów ( [URL]http://www.nieborow.art.pl/[/URL] ), psy zostały na zewnątrz w klatkach pod opieką innych obozowiczów, także wszystko da się zorganizować (na marginesie - byliśmy jeszcze z 2-letnim dzieckiem). Chętnych na te obozy jest wielu i wszystko jest jasno opisane: masz zagwarantowany pobyt + wyżywienie + 3 treningi dziennie. Na terenie ośrodka obowiązują pewne reguły, m.in. zakaz puszczania psów luzem, należy sprzątać po własnym psie, odpowiadamy za ewentualne zniszczenia itd. Po prostu bierzemy pełną odpowiedzialność za przyjazd ze swoim czworonogiem. Skoro byłaś rok temu, to zapewne zauważyłaś, że trenerzy od rana do wieczora praktycznie rzecz biorąc stali na placu i prowadzili treningi. Nie wyobrażam sobie, by dodatkowo mieli organizować wspólne grupowe spacery ... Ja osobiście nie widzę sensu spacerowania 'bandą' psów, z różnych względów. Zawsze można się dogadać w parę osób i iść na spacer. Naprawdę wszystko zależy od ludzi. W zeszłym roku z tego co pamiętam w trakcie obozu było ognisko (zaczęło się chyba nawet w deszczu), były zawody obozowe ... Warto zabrać środki przeciw komarom, bo wieczorami gryzły mocno :evil_lol:
 20. W Sopocie od marca do końca października jest zakaz wstępu na plażę z psami.
 21. Klasa zero także będzie, także zapraszamy na debiuty i nie tylko ;-)
 22. Dzięki, chciałam mieć pewność co do ilości biegów.
 23. Zależy mi na informacji potwierdzonej przez organizatorów. W zeszłym roku była sytuacja, że w informacji o zawodach (nie pamiętam już których) były zaznaczone 2 biegi zerówkowe, a ostatecznie były 3 (tak jak na większości zawodów). Obstawiam, że stąd niższa cena dla zerówek, ale lepiej dopytać.
 24. Na pewno jak będą znane szczegóły dotyczące obozów, to podobnie jak w latach wcześniejszych na dogomanii pojawią się do wypełnienia odpowiednie formularze zgłoszeniowe. Ale faktycznie trzeba mieć refleks - niektórzy w zeszłym roku brali na ten dzień urlop ;-) Niepełnoletnim pozostaje tylko znaleźć pełnoletnią osobę, która weźmie za nie (i ich psy) odpowiedzialność w trakcie trwania obozu. Uważam, że to rozsądne rozwiązanie, szczególnie że organizatorzy są równocześnie instruktorami.
×
×
 • Create New...