Jump to content
Dogomania

Ozzy, Jego śmierć nie pójdzie na marne...


Anashar

Recommended Posts

  • Replies 958
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawa Ozziego została przedstawiona na Polsacie, możecie tu obejrzeć reportarz: [URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=5886665007662183231&q=Ozzy[/URL]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='voltman31']Domagajcie sie Dozywocia najlepiej! Ale i zobaczycie zaostrzenie kar nic nie da bo i tak wiele takich spraw bedzie umazanych z powodu braków dowodów![/quote]

Czego mamy się domagać, to my dobrze wiemy. Na szczęście nie Ty decydujesz co będzie, a co nie będzie umarzane.
Polecam lekturę: [URL]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak widzisz jakoś nie widze zeby ta petycja odniosła wielki sukces. Zreszą wkuza mie to ze na wielu forach zakładane jest po 5 tenamtów o ozyym. Rozumie 1 temat zeby rozgłośnic sprawe ale zeby spamować neta to jusz jest lekka przesada. Zresztą nie chce nic sugerować ale jednak Polak mądry po szkodzie szukaćie i zwalaće cała wine na Panią która niby dokonała tak strasznej zbrodni a najlepiej skazali byscie ją na śmierć a nikt sie nie zastanawia nad tym ze osoba oddajaca CHOREGO pda jest poczęsci winna zaistniałej sytułacji bo tak sie nie robi. Zresztą czemu wcześniej nie zaragowaliście z petycja tylko misiało sie cos takiego stac żeby zacząć działać.

Łacząc sprawe Ozzego (kazdy głupi skojaży petycje z ozzym) mozecie tylko zaszkodzic wykryciu i ukaraniu zabujcy Ozzego.

Link to comment
Share on other sites

Voltman - proszę, zamiast siadać do komputera weż w łapy słownik ortograficzny i poucz się solidnie ; swoją pisownią dokonujesz zbrodni na języku polskim ! A mertytorycznie też nie masz pojęcia o czym piszesz; Słowo samokrytycyzm jest dla Ciebie zapewne pojęciem pustym?!
Czlowieku! Nie dręcz ludzi!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

...co poniektorym slownik jezyka ojczystego jest obcy...a wrecz wrogi...
To co cie!! wk...itd nie za bardzo ma znaczenie-wiadomo, ze cos sie robi w sprawie...nie musisz czytac watkow, w ktorych pojawia sie slowo Ozzy...
W sprawie oddania psa-kto jak kto-ale ty!! nie massz nic do powiedzenia...jak do tej pory nic nie zrobiles-oprocz mieszania-w sprawie pomocy bezdomnym zwierzakom? ...mnieman iz nic...

[COLOR=red]>>>>>Domagajcie sie Dozywocia najlepiej! Ale i zobaczycie zaostrzenie kar nic nie da bo i tak wiele takich spraw bedzie umazanych z powodu braków dowodów!<<<<<[/COLOR]
[COLOR=black]...niech cie glowka nie boli o dalszy przebieg sprawy-wlasnie dzieki takim ignorantom jak ty!! wiele spraw konczy zupelnie zapomnianych, jako o malej szkodliwosci spolecznej...:shake: [/COLOR]

[COLOR=red]>>>>>Zresztą nie chce nic sugerować ale jednak Polak mądry po szkodzie szukaćie<<<<<<[/COLOR]
[COLOR=black]...po jakiej szkodzie?? ...jesli dla ciebie szkoda jest zakatowanie psa to co jest zbrodnia??[/COLOR]

[COLOR=red]>>>>>i zwalaće cała wine na Panią która niby dokonała tak strasznej zbrodni a najlepiej skazali byscie ją na śmierć a nikt sie nie zastanawia nad ....<<<<<[/COLOR]
[COLOR=black]...cala wine na pania?? chlopcze...zastanow sie co piszesz!! mnie sie wWYDAJE, ZE ZNALAZL SIE KOLEJNY!! OBRONCA UCIESNIONEJ A...[/COLOR]

[COLOR=red]>>>>>tym ze osoba oddajaca CHOREGO pda jest poczęsci winna zaistniałej sytułacji bo tak sie nie robi.<<<<<[/COLOR]
[COLOR=black]...osoba odbierajaca psa wiedziala jaki jest stan zdrowia psa, i nic nie bylo tajemnica...jesli sie na cos decydujesz-robisz to z pelna swiadomoscia...jako osoba dorosla!![/COLOR]

[COLOR=red]>>>>>Zresztą czemu wcześniej nie zaragowaliście z petycja tylko misiało sie cos takiego stac żeby zacząć działać.<<<<<[/COLOR]
...zawsze jestes madry po szkodzie??
[COLOR=red]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='voltman31']Jak widzisz jakoś nie widze zeby ta petycja odniosła wielki sukces. Zreszą wkuza mie to ze na wielu forach zakładane jest po 5 tenamtów o ozyym. Rozumie 1 temat zeby rozgłośnic sprawe ale zeby spamować neta to jusz jest lekka przesada. Zresztą nie chce nic sugerować ale jednak Polak mądry po szkodzie szukaćie i zwalaće cała wine na Panią która niby dokonała tak strasznej zbrodni a najlepiej skazali byscie ją na śmierć a nikt sie nie zastanawia nad tym ze osoba oddajaca CHOREGO pda jest poczęsci winna zaistniałej sytułacji bo tak sie nie robi. Zresztą czemu wcześniej nie zaragowaliście z petycja tylko misiało sie cos takiego stac żeby zacząć działać.

Łacząc sprawe Ozzego (kazdy głupi skojaży petycje z ozzym) mozecie tylko zaszkodzic wykryciu i ukaraniu zabujcy Ozzego.[/QUOTE]
Proponuję ignorować konsekwentnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda']da dziewczyna powinaa dostać 25 lat pozbawienia wolność poniewarz pies czuje tak jak człowiek ta dziewczyna może zabic takrzgrze bezbronego człowieka[/quote]
Ty się puknij w głowę dziewczyno! Może jeszcze zaproponujesz karę smierci? Weszłas tu do naszej społeczności aby wypisywac bzdury?
Takimi odzywkami tylko przysparzasz wrogów i psom i naszej działalności!

Może byś skasowała te Twoje dwa bezsensowne posty!

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co jest najlepsze? W testach psychologicznych m.in. do policji i straży granicznej są pytania +/- "Czy przejąłbyś się widokiem skatowanego zwierzęcia?"... i odpowiedź twierdząca nie jest odpowiedzią porządaną... zdałam test... ale zrezygnowałam z dalszej procedury kwalifikacyjnej.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']A wiecie co jest najlepsze? W testach psychologicznych m.in. do policji i straży granicznej są pytania +/- "Czy przejąłbyś się widokiem skatowanego zwierzęcia?"... i odpowiedź twierdząca nie jest odpowiedzią porządaną... zdałam test... ale zrezygnowałam z dalszej procedury kwalifikacyjnej.:shake:[/quote]

szkoda slow...nie dziwie ci sie wcale

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']A wiecie co jest najlepsze? W testach psychologicznych m.in. do policji i straży granicznej są pytania +/- "Czy przejąłbyś się widokiem skatowanego zwierzęcia?"... i odpowiedź twierdząca nie jest odpowiedzią porządaną... zdałam test... ale zrezygnowałam z dalszej procedury kwalifikacyjnej.:shake:[/quote]


straszne....kiedy bol zwierzecia jest mniej wazny od cierpienia czlowieka...?
po czym to poznac...grunt to sie nie przejmowac
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czemu takie pytania się pojawiają. Wytłumaczono mi, że funkcjonariusz nie powinien się rozkleic na widok zmasakrowanego ciała np. sarny złapanej we wnyki. Nie wiem... Może to i racja, dlatego też dałam sobie spokój, bo ja bym się rozkleiła. Bardzo kocham zwierzęta, najbardziej psy, ale los żadnego z nich nie jest mi obojętny i taką już mam konstrukcję psychiczną- dlatego też stwierdziłam, że daję sobie spokój ze służbami mundurowymi, bo widocznie się do nich nie nadaję.
Może chodzi o "typowe" podejście, zwierzęcia ma byc i owszem żal, ale "bez przesady".
Nie raz ze mnie społeczeństwo boki zrywało :) Jak to np. raz na konferencji w podolsztyńskim Waplewie zamiast uczestniczyc w zajęciach siedziałam w pokoju i iskałam psa przybłędę, wyciągałam kleszcze i wydałam 300 zł na telefony w poszukiwaniu jemu domu... Pies spał ze mną w pokoju dwie noce- on i jego pchły ;) Laska, z ktorą dzieliłam domek wyprowadziła się o 1 w nocy do innego domku- bała się inwazji pcheł :razz:
Wolę tak, niż wbrew temu co czuję...

Link to comment
Share on other sites

ale ludzi chcących pomóc jest coraz mniej
wiecie co, ja zbierałam podpisy u mnie w pracy i właściwei to ci ludzie podpisali się w większości dla mnie a nie dla sprawy i tak naprawdę to na 40 2 zainteresowały się o co właściwie chodzi.

mnie to przeraża...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beluszka']Nie wiem czemu takie pytania się pojawiają. Wytłumaczono mi, że funkcjonariusz nie powinien się rozkleic na widok zmasakrowanego ciała np. sarny złapanej we wnyki. ...[/quote]

Pytanie, które przytoczyłaś jest tak sformułowane, że kojarzy się z umyślną krzywda dokonaną na zwierzęciu i sugeruje, ze to zwierzę jest żywe. Więc tłumaczenie conajmniej bezsensowne.
No chyba, że źle przytoczyłaś pytanie?

Link to comment
Share on other sites

Hmm co do zbierania podpisow i reakcji ludzi... Dzisiaj bylam w szkole z petycja, przeczytalam historie Ozzyego ta ktora jest na ulotkach do wydrukowania. Stalam z kolezanka na srodku sali i czytajac to po prostu zaczelam plakac. Kiedy skonczylam popatrzylam na wszystkich ktorzy sluchali ani troche nie poczulam sie z tymi lzami w zaden sposob glupio widzialam ze oni tez sie tym naprawde przejeli. Nauczycielka przez wiecej niz 20minut lekcji j.polskiego po wysluchaniu o Ozzym mowila o okrucienstwie, bardzo sie przejela. Ludzie podchodzili i pytali o ktorej godzinie i kiedy jest zbiorka do zbierania podpisow... Ale najbardziej zaskakiwali mnie wlasnie kolejni nauczyciele wszyscy niesamowicie przerazeni ta sprawa, podpisywali zanim zdazylam zapytac :)

Moze nie jest az tak zle z ta ludzka wrazliwoscia...
Moze to o czym czytamy w gazetach, albo widzimy wsrod znajomych ('to tylko pies', 'a wiesz ile dzieci umiera codziennie?') to sa wyjatki tak naprawde..
Mam taka nadzieje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...