Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

Dzisiaj Ola z Fundacji SOS bokserom sama wyciągnęła z tego bagna dwa boksery!!! Są już pod opieką Fundacji i jutro lub w sobotę jadą do Warszawy. Bokserka ma wybitą szczękę, guza na łapie, bokser nie może pyska dobrze zmykać. To co widziała tam na własne oczy przekracza ludzkie pojęcie!!! :shake::shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kapsel']Dzisiaj Ola z Fundacji SOS bokserom sama wyciągnęła z tego bagna dwa boksery!!! Są już pod opieką Fundacji i jutro lub w sobotę jadą do Warszawy. Bokserka ma wybitą szczękę, guza na łapie, bokser nie może pyska dobrze zmykać. To co widziała tam na własne oczy przekracza ludzkie pojęcie!!! :shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE]

[B][I]obdukcja i spis weta do sprawy! [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dzisiaj Ola z Fundacji SOS bokserom sama wyciągnęła z tego bagna dwa boksery!!! Są już pod opieką Fundacji i jutro lub w sobotę jadą do Warszawy. Bokserka ma wybitą szczękę, guza na łapie, bokser nie może pyska dobrze zmykać. To co widziała tam na własne oczy przekracza ludzkie pojęcie!!! :shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE]

Wyciągnęła czy wykupiła??? To nie jest rozwiązanie - kto jej zezwolił na takie postępowanie? kto jej podał namiary - kto na to pozwolił?
To kpina jakaś!!!
Jeżeli osoby organizujące całą akcję wyrażają zgodę na podkupywanie tego pseudohodowcy, to ja wycofuje swoją pomoc - to kpina jakaś!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie liczcie na to,że wójt wyda decyzję ,która może zaszkodzic wyborcom,przeciez z takiej hodowli,nie tylko ten cwok zyje,poza tym zwierzęta hodowlane żyja w jeszcze gorszych warunkach i to jest norma na wsi...niestety zyjemy w kraju karierowiczów,dorobkiewiczów,snobów...a pies czy kot nie zagłosuja w nastepnych wyborach,na zwierzętach mozna zarobić,ale nie inwestuje sie w ratowanie to sa "zbędne"koszta dla gminy...A nasz powiat ...ehhh szkoda gadac....

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc fundacja, a pozwoliła sobie na taki wyczyn :/ Ja rozumiem że niecierpliwymy się, aby psy nie zostały bokiem puszczone, ale takim sposobem nie dotrzemy do sedna. Właśnie takim sposobem ćwok pozbył się dwóch następnych psów, co w rezultacie powoli zaczyna spełniać wymagania wójta!!! To tak jak byście mu właśnie pomogli!!!!!! A nagłośnienie sprawy nie miało mieć takiego skutku!!
Super :( działajmy tak dalej, a za chwilę będziemy mogli zapomnieć o wygranej.

Link to comment
Share on other sites

czekac?? na co niby?? w środę były tam 3 boksery, wczoraj już tylko 2, co się z boksiem stało?? pan S. sprzedał komuś na rynku!!! przez ostatni czas zniknęło stamtąd 25 psów!!!!
A teraz te dwa są bezpieczne. Niestety tylko te dwa, tam jest jeszcze mnóstwo psiaków. Jeśli macie zorganizowaną akcję to wcale nie musicie jej odwoływać, przecież możecie pomóc kolejnym bidom. A poza tym sprawa stanęła w miejscu, byłam u prokuratora, u straży gminnej i co usłyszałam: "trwa postępowanie". Wszyscy powiedzieli, że nie oni są za to odpowiedzialni i zrzucali sprawę na kolejne instytucje, więc pytam jeszcze raz: na co miałam czekać???? Byłam nawet u księdza, ksiądz przejął się tylko zabytkowym murem, który graniczy z posesją pana S. NIGDZIE NIE UZYSKAŁAM POMOCY!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']I co? Zapłaciła za dwa psy, a resztę bez mrugnięcia zostawiła?
Jestem w szoku!!!!!!!!!!![/QUOTE]
A co miała sama jedna wszystkie wziąć????:shake::crazyeye::crazyeye::crazyeye:I tak ja podziwiam że odważyła się sama jedna pójść tam i je wyciągnąć!!!!!!!!!
Aga i Theta :cool3::cool3::cool3: Jak jesteś taka mądra to jedź i zrób tak jak Ola i weź chociaż dwa tak jak Ola to zrobiła!!! Zobaczymy, czy się uda!! Skoro wiesz, że są tam boksery i inne psy dlaczego tyłka nie ruszysz??? Jedź i wyciągaj!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']A co miała sama jedna wszystkie wziąć????:shake::crazyeye::crazyeye::crazyeye:I tak ja podziwiam że odważyła się sama jedna pójść tam i je wyciągnąć!!!!!!!!!
Aga i Theta :cool3::cool3::cool3: Jak jesteś taka mądra to jedź i zrób tak jak Ola i weź chociaż dwa tak jak Ola to zrobiła!!! Zobaczymy, czy się uda!! Skoro wiesz, że są tam boksery i inne psy dlaczego tyłka nie ruszysz??? Jedź i wyciągaj!!![/QUOTE]

No Ty najlepiej wiesz czy ja ruszam tyłek czy nie!!! W odróznieniu od niektórych nie szczekam pyskiem i nie psuję ciężkiej pracy innych osób - wara ode mnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']olly ale co to mamy wyjąc kase z kieszeni i wykupic reszte psów?? A on za miesiąc za ta kasę kupi następne -wejdzmy z nim w interes. Tu chodzi o zamknięcie tego syfu a nie wspieranie.Czekaj przelicze kase czy na wszystkie psy mi starczy. Tak sobie to wyobrażasz?[/QUOTE]

Ludzie!! Zastanówcie się co mówicie.. Właśnie zostawienie tych psów u tego faceta jest kary godne.. Czy nie jest ważne to, że już po prostu ich u tego faceta nie ma?? Czy nie jest ważne to, że są bezpieczne i mają możliwość żyć normalnie??? Chyba po to działamy wszyscy, niezależnie skąd jesteśmy, po to, by te psiurki miały lepiej niż mają do tej pory.

Niesamowicie wkurza mnie to, że mówicie "to nie jest wyjście" !!!
Tak, wyłożyliśmy pieniądze z własnej, prywatnej kieszeni, i najważniejsze jest to, że tych chociaż dwuch tam nie ma. Jeden ma guza na nodze, jest przeziębiony, a drugi ma dziąślaki i nie jest w stanie zamknąć buzi. Są przepiękne.

Na co czekać, nie żałuje tych pieniędzy, bo inaczej, jak słyszeliśmy - spychologia!!!
A one są już bezpieczne!!!!! i są przepiękne.

Zastanówcie się co mówicie... nagłaśniamy sprawę, ale proszę o konkrety - działanie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']No Ty najlepiej wiesz czy ja ruszam tyłek czy nie!!! W odróznieniu od niektórych nie szczekam pyskiem i nie psuję ciężkiej pracy innych osób - wara ode mnie![/QUOTE]

I nie rozumiem tego obrzucania się błotem..
Wszyscy chyba działamy dla dobra bokserów..
Przynajmniej tak mi się wydawało..

Link to comment
Share on other sites

Nie no co ty ilon_n sa psy równe i równiejsze. Wiecie dla nas każdy się liczy a nie same boksery. W takiej sytuacji patrzy sie na ogół a nie jednostki.ja zajmuje sie dogami i amstafami -i co, że ich tam nie ma to powinnam olac sprawę i mieć reszte w dupie?? Poprostu żal i tyle. Mam nadzieje, że jutro akcja wypali.A tak na marginesie to jak będzie następna akcja (odpukac) w innej pseuudo i będziemy psy zabierac to co boksery mamy zostawić??

Link to comment
Share on other sites

Jestem mega poirytowana tym co się za kulisami akcji wczoraj wydarzyło ..
Nie wiem też skąd takie dane, że bokserów było 3 !! były właśnie 2 !!
Podjazdy na posesję przed terminem akcji i podbieranie psów przez kogokolwiek .. tym bardziej przez fundację .. to rozbijanie akcji. Poza tym uświadamianie ćwoka, że są ludzie którzy coś szykują i wiedzą gdzie i po co jechać ..
jak też zachęta dla ćwoka, że nawet w takiej sytuacji jest okazja do zarobienia kasy ..
Tam wszystkie psy czekają na pomoc .. trzeba było zaczekać do terminu wspólnej akcji .. to tylko kwestia dnia ..

Link to comment
Share on other sites

Takie wyjście przed szereg, rozmowa z facetem na temat akcji bez konsultacji z koordynatorem, wykupywanie psów po cichu, prowadzenie rozmowy z hodowcą , uświadomienie ( utwierdzenie ) go o planowanej przez organizacje kontroli jest wysoce niemoralne i rzutuje na dalszy przebieg przygotowywanej kontroli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Ilona... jeżeli akcja nie jest przeprowadzona już , pilnujcie proszę aby facet nie wywiózł reszty psów.[/QUOTE]

dzięki za radę, już jest ktoś na miejscu i pilnuje .. tv zaraz też tam będzie .. :)
pewnie poprosimy Cię o sygnaturkę na kilku papierkach .. :)

będzie dopsz .. choć przez to, że dziś .. całkiem na wariata !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...