Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']Doklanie tak masz racje, nigdy nie uwierze dopoki nie bedzie dowodow, ktore tez mozna spreparowac.
Sady niby nie zawisle ale tez sa takimi ludzmi jak my, mozna to zauwazyc w wyrokach wydawanych przez nich nad znecaniem sie nad zwierzetami.
MS. tez nikt nie wyrzucil z domu, Ty tak uwazasz.[/QUOTE]

Tak, ja tak uważam, bo eksmisje wyglądaja troche inaczej.

Ech ten Kargul....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gagata']Ni iwiedziałam, że ja i Emir to jedno i że Emir to koleżanka M.SZ. A gdzie była? Pewnie tam, gdzie Ada-jeje, która tez nic nie zrobiła w tej sprawie, za to teraz z góry wyrokuje za wszystkie sądy świata. Może wierzyła, że za czasów C.W w Korabiewicach wiele się zmieniło na lepsze..W końcu jemu wszyscy tu obecni wierzą bez zastrzeżeń.[/QUOTE]
Brakuje komentarzy, i odpowiada sie tylko na pytania ktore sa wygodne, pozostale trzeba omijac szerokim lukiem bo mozna by w g....no wdepnac. Nieprawdaz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Nie,dlaczego? Jeśli mieszczą się w temacie wątku...[/QUOTE]
Nie zalamuj mnie, ja umiem czytac, tytul watku nie ma nic wspolnego z MS a juz tym bardziej z Grzegorzem.
Placzesz sie coraz bardziej, zaprzeczasz sama sobie.
Moja osobista prosba do wolontariuszy z Korabiewic. Jeszcze raz napiszcie prosze duzymi literami czy wyrzucilyscie p. MS z jej wlasnego domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Mam szacunek do ludzi starszych ale tylko dla tych ktorzy na to zapracowali, nigdy dla bestii takich jak MSZ. Ogladajc zdjecia z Korabiewic szczegolnie zagryzionej suni ktora sie szczenila ta kobieta dla mnie nie zasluguje na zadna litosc a juz tym bardziej na szacunek. Czytalam tu na watku ze 40 lat swojego zycia poswiecila dla zwierzat, czyli wszystko co posiada jest za pieniadze przekazane na zwierzeta, z wyjatkiem tego co odziedziczyla po rodzicach. Skoro zaczelas roliczac Grzegorza z ktorym nigdy nie mialam nic wspolnego, wiec nie zamierzam go rozliczac i bronic, ale moze Ty napiszesz w takim razie skad bierze Emir pieniadze na utrzymanie zwierzat, z tego co jest mi wiadomo nie ma podpisanej umowy z gminami, ale jest mi tez wiadomo ze jej syn jest hyclem i ma podpisane umowy z gminami za odlowienie od sztuki. I tak postepuje Emir, pod jej skrzydlami odbywa sie taka praktyka? Nigdy nie uwierze w bezinteresowna opieke przez was dla MS. na watku opisujecie tylko o MS a nie o zwierzetach, a jaki macie w tym interes wiecie tylko wy.[/QUOTE] A zreszta, odpowiem, i tak nie mamy nic do ukrycia.G..na lepiej jest sprzątać niz omijac.
1.[B]"40 lat swojego zycia poswiecila dla zwierzat, czyli wszystko co posiada jest za pieniadze przekazane na zwierzeta, z wyjatkiem tego co odziedziczyla po rodzicach."[/B] - to jaka część dorobku Twojego życia jest uzyskana z pieniedzy darczyńców? Naprawdę uważasz, że wszystkie fundacje żeruja na zwierzętach?
2[B]."Skoro zaczelas roliczac Grzegorza z ktorym nigdy nie mialam nic wspolnego," [/B]- to było w kontekście wiary i niewiary..
3.[B]" skad bierze Emir pieniadze na utrzymanie zwierzat, z tego co jest mi wiadomo nie ma podpisanej umowy z gminami,"[/B] - no własnie, skąd? Nie tylko na utrzymanie ale i na ich leczenie..Nie otrzymujemy pieniezy ani z gmin ani od państwa, jedynym żródłem naszych dochodów są darczyńcy . I skrupulatnie się ze wszystkiego na stronie rozliczamy. Poczytaj sobie, przeanalizuj.Jak widać można przy rozsądnym gospodarowaniu funduszami utrzymać 130 zwierząt na przyzwoitym poziomie. Daj Boże więcej tak skutecznych fundacji w Polsce,
4.[B]"jej syn jest hyclem i ma podpisane umowy z gminami za odlowienie od sztuk[/B]i" - nie wiem, skąd czerpiesz takie informacje ,ale zawsze jest lepiej je sprawdzic na wszelki wypadek przed rozpowszechnianiem. O ile wiem syn Emir nie ma żadnej podpisanej umowy, a odławia psy na potrzeby naszej fundacji i robi to fachowo i z miłościa, dzieki czemu zwierzeta nie gina podczas odławiania. A komu Ty zlecasz odławianie? Burmistrzowi? Sama hyclujesz? Wcale nie odławiasz?
5[B]."I tak postepuje Emir, pod jej skrzydlami odbywa sie taka praktyka?" -[/B] a jaka praktyka? Proszę uściślić.
6[B]."Nigdy nie uwierze w bezinteresowna opieke przez was dla MS"[/B].- wolna wola,nam Twoja wiara nie jest do niczego potrzebna, psów nią nie nakarmimy...
7[B]." na watku opisujecie tylko o MS a nie o zwierzetach,[/B]" - nie tylko, ale i MS i zwierzęta to Korabiewice
8[B]."a jaki macie w tym interes wiecie tylko wy."[/B]- jest takie słowo: bezinteresowność....Nie wszystkie fundacje musza od razu szukać interesu w zwierzętach, naprawde...

Na reszte odpowiedziałam wcześniej. To może teraz, Ado-jeje, w ramach rewanzu Ty odpowiesz na moje pytania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie zalamuj mnie, ja umiem czytac, tytul watku nie ma nic wspolnego z MS a juz tym bardziej z Grzegorzem.
Placzesz sie coraz bardziej, zaprzeczasz sama sobie.
[B]Moja osobista prosba do wolontariuszy z Korabiewic. Jeszcze raz napiszcie prosze duzymi literami czy wyrzucilyscie p. MS z jej wlasnego domu?[/B][/QUOTE] Jednak nie umiesz czytać....O to powinnas pytać AR i CW i a nie wolontariuszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']A zreszta, odpowiem, i tak nie mamy nic do ukrycia.G..na lepiej jest sprzątać niz omijac.
1.[B]"40 lat swojego zycia poswiecila dla zwierzat, czyli wszystko co posiada jest za pieniadze przekazane na zwierzeta, z wyjatkiem tego co odziedziczyla po rodzicach."[/B] - to jaka część dorobku Twojego życia jest uzyskana z pieniedzy darczyńców? Naprawdę uważasz, że wszystkie fundacje żeruja na zwierzętach?
2[B]."Skoro zaczelas roliczac Grzegorza z ktorym nigdy nie mialam nic wspolnego," [/B]- to było w kontekście wiary i niewiary..
3.[B]" skad bierze Emir pieniadze na utrzymanie zwierzat, z tego co jest mi wiadomo nie ma podpisanej umowy z gminami,"[/B] - no własnie, skąd? Nie tylko na utrzymanie ale i na ich leczenie..Nie otrzymujemy pieniezy ani z gmin ani od państwa, jedynym żródłem naszych dochodów są darczyńcy . I skrupulatnie się ze wszystkiego na stronie rozliczamy. Poczytaj sobie, przeanalizuj.Jak widać można przy rozsądnym gospodarowaniu funduszami utrzymać 130 zwierząt na przyzwoitym poziomie. Daj Boże więcej tak skutecznych fundacji w Polsce,
4.[B]"jej syn jest hyclem i ma podpisane umowy z gminami za odlowienie od sztuk[/B]i" - nie wiem, skąd czerpiesz takie informacje ,ale zawsze jest lepiej je sprawdzic na wszelki wypadek przed rozpowszechnianiem. O ile wiem syn Emir nie ma żadnej podpisanej umowy, a odławia psy na potrzeby naszej fundacji i robi to fachowo i z miłościa, dzieki czemu zwierzeta nie gina podczas odławiania. A komu Ty zlecasz odławianie? Burmistrzowi? Sama hyclujesz? Wcale nie odławiasz?
5[B]."I tak postepuje Emir, pod jej skrzydlami odbywa sie taka praktyka?" -[/B] a jaka praktyka? Proszę uściślić.
6[B]."Nigdy nie uwierze w bezinteresowna opieke przez was dla MS"[/B].- wolna wola,nam Twoja wiara nie jest do niczego potrzebna, psów nią nie nakarmimy...
7[B]." na watku opisujecie tylko o MS a nie o zwierzetach,[/B]" - nie tylko, ale i MS i zwierzęta to Korabiewice
8[B]."a jaki macie w tym interes wiecie tylko wy."[/B]- jest takie słowo: bezinteresowność....Nie wszystkie fundacje musza od razu szukać interesu w zwierzętach, naprawde...

Na reszte odpowiedziałam wcześniej. To może teraz, Ado-jeje, w ramach rewanzu Ty odpowiesz na moje pytania?[/QUOTE]
W przeciwienstwie do Emir i MS, zalozylam tylko Fundacje a nie schronisko, dlatego tez nie musialam korzytac z pieniedzy fundacyjnych na pokrywanie wlasnych kosztow, takie jak prad, ogrzewanie, wode, wywoz smieci, telefon itp. nie mialam problemu z utrzymaniem zwierzat bedacych pod opieka fundacji bo bylo ich tyle na ile starczylo kasy.
W ratowaniu zwierzat trzeba umiec zachowac zdrowy rozsadek i swoje mozliwosci. Po krotkim czasie zrozumialam ze opieka nad bezdomnymi zwierzetami nalezy do gmin a nie do organizacji. A wiec skoro do gmin to trzeba bylo popatrzec na umowy gmin.
Zrozumialam ze zawieranie umow przez gminy z hyclami nie majac zawartych umow miedzygminnych ze schroniskami jest lamaniem prawa ustawy o samorzadach gminnych. Placenie hyclowi nawet 2,5 tys, zl. od sztuki to nic innego jak oplata za odpad komunalny. Prawie kazda gmina w zawartych umowach z hyclami/schroniskami nie okresla opieki nad nimi, a tylko ich odlowienie. Emir i MS ktore zalozyly Fundacje powinny znac calosc prawa dotyczacego zwierzat a nie tylko czesc i tlumaczyc ze syn robi to fachowo, nie jest tlumaczeniem bo fachowo tez lamie prawo. Cos Cie jeszcze nurtuje?
Odpowiem od razu na ponizszy Twoj post. Wiem ze zarzadca w Korabiewicach jest AR i CW, to jednak wolonatiusze nie maja zawiazanych oczu kiedy sa w Korabiewicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']W przeciwienstwie do Emir i MS, zalozylam tylko Fundacje a nie schronisko, dlatego tez nie musialam korzytac z pieniedzy fundacyjnych na pokrywanie wlasnych kosztow, takie jak prad, ogrzewanie, wode, wywoz smieci, telefon itp. nie mialam problemu z utrzymaniem zwierzat bedacych pod opieka fundacji bo bylo ich tyle na ile starczylo kasy.
W ratowaniu zwierzat trzeba umiec zachowac zdrowy rozsadek i swoje mozliwosci. Po krotkim czasie zrozumialam ze opieka nad bezdomnymi zwierzetami nalezy do gmin a nie do organizacji. A wiec skoro do gmin to trzeba bylo popatrzec na umowy gmin.
Zrozumialam ze zawieranie umow przez gminy z hyclami nie majac zawartych umow miedzygminnych ze schroniskami jest lamaniem prawa ustawy o samorzadach gminnych. Placenie hyclowi nawet 2,5 tys, zl. od sztuki to nic innego jak oplata za odpad komunalny. Prawie kazda gmina w zawartych umowach z hyclami/schroniskami nie okresla opieki nad nimi, a tylko ich odlowienie. Emir i MS ktore zalozyly Fundacje powinny znac calosc prawa dotyczacego zwierzat a nie tylko czesc i tlumaczyc ze syn robi to fachowo, nie jest tlumaczeniem bo fachowo tez lamie prawo. Cos Cie jeszcze nurtuje?
Odpowiem od razu na ponizszy Twoj post. Wiem ze zarzadca w Korabiewicach jest AR i CW, to jednak wolonatiusze nie maja zawiazanych oczu kiedy sa w Korabiewicach.[/QUOTE]Ciężko sie z Tobą rozmawia,Ada-jeje. Najpierw mylisz treść wątku z jego tytułem, potem piszesz ,że Grzegorz B, nie ma nic wspólnego z Koranbiiewicami, a reportaże pokazuja co innego, jeszcze póżniej pytasz wolontariuszy, czy wyrzucili MS z domu, bo nie maja zawiązanych oczu,,,W końcu twierdzisz, że"syn robi to fachowo, nie jest tlumaczeniem bo fachowo tez lamie prawo." Wszak napisałam Ci, że umów z gminami ani on ani Emir nie maja podpisanych a prezesowi fundacji chyba wolno odłowic bezdomnego psa, któremu zamierzamy pomóc?.
Skoro już treść uoz masz opanowaną, warto bys zapoznała się z ustawą o fundacjach i stowarzyszeniach,znajomość pozostałych też warto by odkurzyc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Ciężko sie z Tobą rozmawia,Ada-jeje. Najpierw mylisz treść wątku z jego tytułem, potem piszesz ,że Grzegorz B, nie ma nic wspólnego z Koranbiiewicami, a reportaże pokazuja co innego, jeszcze póżniej pytasz wolontariuszy, czy wyrzucili MS z domu, bo nie maja zawiązanych oczu,,,W końcu twierdzisz, że"syn robi to fachowo, nie jest tlumaczeniem bo fachowo tez lamie prawo." Wszak napisałam Ci, że umów z gminami ani on ani Emir nie maja podpisanych a prezesowi fundacji chyba wolno odłowic bezdomnego psa, któremu zamierzamy pomóc?.
Skoro już treść uoz masz opanowaną, warto bys zapoznała się z ustawą o fundacjach i stowarzyszeniach,znajomość pozostałych też warto by odkurzyc...[/QUOTE]
Spoko nic mi sie nie myli, trudno sie ze mna rozmawia, bo nie popieram scenariusza ktory sobie ulozylyscie. Ustawe o fundacjach i stowarzyszeniach tez znam co nie znaczy ze trzeba ciagle czytac i przypominac sobie rozporzadzenia ktore sa mi potrzebne w danej chwili a do tego mam wspanialych ludzi ktorzy sluza mi zawsze pomoca w wykadni prawa. Wy jednak jestescie zajeci czytaniem kodeksu jak ratowac wlasne ego. Nie dziwie sie bo Fundacja Emir spada na liscie w pomaganiu zwierzat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']O to niech Cię głowa nie boli, z Tobą konkurować nie zamierzamy; zreszta nie rankingi sa istotne a efektywność liczona ilością uratowanych zwierząt[/QUOTE]
Spie spokojnie i glowa mnie nie tylko, nie boli ale nawet nie zamierzam dalej z Toba dyskutowac bo to tak samo jak bym dyskutowala z niektorymi poslami o aborcji, inwitro, homoseksualizmie itp. Tylko oni maja sumienia podobnie jak Twoje Guru ktorego blysk gasnie. Kiedys ta złość ja zagryzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Nie wiem jak Sleepiengbyday ale Abra była dobrym przewodnikiem do schroniskowych zakamarkach, kilka psiaków już kojarzę ale szukam ciągle jednego który mnie ujął strasznie a nie ma go z żadnym spisie, anie na dogo ani na stronie Korabiewic.[/QUOTE]

o jakiego psa Ci chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'](...). Tylko oni maja sumienia podobnie jak Twoje Guru ktorego blysk gasnie. Kiedys ta złość ja zagryzie.[/QUOTE] O blask mojego Guru też proponuję sie nie martwić, w końcu zawsze możesz wybrać swoje własne guru, ot, choćby kahoonę - będziecie sobie razem świecić.

Link to comment
Share on other sites

To,ze M.Sz nie moze sie pogodzic z utrata schroniska, wiadomo- tyle lat byla pania,rzadzila i myslala,ze nikt jej nie podskoczy,a co robi czlowiek ktory stracil wszystko i mysli,ze nic zlego nie zrobil-zmysla....Dziwie sie,ze po tylu reportazach i wypowiedziach p. Sz fundacja wierzy we wszystko i jeszcze te wpisy,fotki robione przez p.Magde,ze zwierzeta gloduja na stronie waszej fundacji to zwykle podjudzanie chorej kobiety i pozwolenie na wymyslanie kolejnych bajeczek..

Link to comment
Share on other sites

gagata i Ada-jeje -zalawcie swoje sprawy miedzy-fundacyjne na ringu.Niech piora poleca.Tak sie zastanwiam ,a co macie z Korabowicami wspolnego ,czy tam sie udzielacie i pomagacie i adoptujecie zwierzata,czy psy Korabowickie macie pod patronatem?Jezeli psy maja sie dobrze,a o to chodzi to w czym jest problem.Jezeli sa problemy to idzie sie z nimi do sadu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']O blask mojego Guru też proponuję sie nie martwić, w końcu zawsze możesz wybrać swoje własne guru, ot, choćby kahoonę - będziecie sobie razem świecić.[/QUOTE]
Ale Ci ta kahoona na watrobie lezy, to przeciez Ty z nia wspolpracowalas w Emirze, To Wy bylyscie w jednej partii.
Ja mam swojego Guru, mam z kogo brac przyklad, nie jest to kahoona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']gagata i Ada-jeje -zalawcie swoje sprawy miedzy-fundacyjne na ringu.Niech piora poleca.Tak sie zastanwiam ,a co macie z Korabowicami wspolnego ,czy tam sie udzielacie i pomagacie i adoptujecie zwierzata,czy psy Korabowickie macie pod patronatem?Jezeli psy maja sie dobrze,a o to chodzi to w czym jest problem.Jezeli sa problemy to idzie sie z nimi do sadu.[/QUOTE]
A Ciebie wybierzymy na arbitra. Ja popieram na tym watku tych ktorzy robia wszystko aby zgromadzone zwierzeta przez MS mialy dobre warunki a takie zapewnia im wolotariat Vivy. Moim zdaniem te osoby zasluguja na nasze wsparcie i docenienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']A Ciebie wybierzymy na arbitra. Ja popieram na tym watku tych ktorzy robia wszystko aby zgromadzone zwierzeta przez MS mialy dobre warunki a takie zapewnia im wolotariat Vivy. Moim zdaniem te osoby zasluguja na nasze wsparcie i docenienie.[/QUOTE]
Mnie jest wszystko kto zajmuje sie psami wazne jest ,zeby wzajemnie wspolpracowac dla dobra tych biedakow ,a nie sobie wlosy z glowy wzajemnie wydzierac.Co z waszych pyskuwek maja psy w np.w Korabowicach
No coz ,gdyby co 5 lat odbywaly sie wybory kierownikow schronisk, wielu tragedi i klotni mozna by ominac.Dlaczego nie ma absolutorium corecznego w schroniskach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Mnie jest wszystko kto zajmuje sie psami wazne jest ,zeby wzajemnie wspolpracowac dla dobra tych biedakow ,a nie sobie wlosy z glowy wzajemnie wydzierac[B].Co z waszych pyskuwek maja psy w np.w Korabowicach [/B]
No coz ,gdyby co 5 lat odbywaly sie wybory kierownikow schronisk, wielu tragedi i klotni mozna by ominac.Dlaczego nie ma absolutorium corecznego w schroniskach?[/QUOTE]
Mnie nie jest wszystko jedno kto zajmuje sie psami w schroniskach. Ano to ze, wieksza czesc z nas zauwazyla ze pod skrzydlami Vivy zwierzeta maja zapewniony dobrostan, a inni maja te zwierzeta w glebokim powazaniu. Na ostatnie twoje pytanie napewno nie otrzymasz odp. na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje'][FONT=arial black]W przeciwienstwie do Emir i MS, zalozylam tylko Fundacje a nie schronisko[/FONT], dlatego tez nie musialam korzytac z pieniedzy fundacyjnych na pokrywanie wlasnych kosztow, takie jak prad, ogrzewanie, wode, wywoz smieci, telefon itp. [FONT=arial black]nie mialam problemu z utrzymaniem zwierzat bedacych pod opieka fundacji bo bylo ich tyle na ile starczylo kasy.
[/FONT][FONT=arial black]W ratowaniu zwierzat trzeba umiec zachowac zdrowy rozsadek i swoje mozliwosci[/FONT]. Po krotkim czasie zrozumialam [FONT=arial black]ze opieka nad bezdomnymi zwierzetami nalezy do gmin a nie do organizacji.[/FONT] A wiec skoro do gmin to trzeba bylo popatrzec na umowy gmin.
maja zawiazanych oczu kiedy sa w Korabiewicach.[/QUOTE]

Masz rację gagata,
z Ada-jeje rzeczywiście ciężko się rozmawia.
Nie znajdziesz wspólnego języka z osobą, która prezentuje pogląd:
- zakładam sobie bezproblemową fundacyjkę i:
mam kaskę - to pomogę jakiemuś pieskowi,
a jak nie mam kaski to niech inni pomagają pieskom,
bo przecież umiar jest najważniejszy i zdrowy rozsadek -

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Nie wiem jak Sleepiengbyday ale Abra była dobrym przewodnikiem do schroniskowych zakamarkach, kilka psiaków już kojarzę ale szukam ciągle jednego który mnie ujął strasznie a nie ma go z żadnym spisie, anie na dogo ani na stronie Korabiewic.[/QUOTE]

Poszukaj na niemieckich stronach.

Link to comment
Share on other sites

Ostatniaszansa psiak którego szukał jest w Korabiewicach i ma się dobrze ( jak na psa w schronie) ja chciałam go znaleźć w spisie na stronie Korabiewic bo chciałam się więcej czegoś o Nim dowiedzieć.

Astaroth chodzi mi o tak zwanego Kajtka, pod takiem imieniem na stronie Korabiewic widnieje tylko Jeżyk
Ten psiak siedzi z Jeżykiem w boksie przy lecznicy, taki mały rudo biały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mój pies']Poszukaj na niemieckich stronach.[/QUOTE]

Tobie się wątki nie pomyliły? Czy na jakiejś imprezie jesteś :crazyeye:?

Atomówka... Proszę bardzo :)

Mam nadzieję, że rozpoznasz co nie-co :)


[IMG]http://i47.tinypic.com/2luul3q.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/vdzwo.jpg[/IMG]


[IMG]http://i48.tinypic.com/mhf2md.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...