Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

To, czemu świadkowałam, po pierwszym zestawie oskarżeń - opisałam, tzn punkt po pinkcie odniosłam się w tym zakresie, który wdziałam.
Dlaczego tylko ja mam potwierdzać, w dodatku coś, czego nigdy nie pisałam? rozmawiałam ze świadkami - i nie chodzi o agatę, choć z nią też gadałam, jasne, widujemy się.
co wiecej,część historii poznawałam zupełnie bez związku z tym wątkiem i kolejnością informacyjną na dogo czy w ogóle w eterze. rzeczy, którym świadkowałam, czasem okazywały się być w związku z jakimis oskarżeniami, czego w życiu bym nie podejrzewała - takie schroniskowe codzienności, nic niezwykłego, a nagle, po jakims czasie - ważkiego. ujmującego wydarzenia w całość. dlatego informacje tych ludzi uważam za rzetelne - bo potwierdzenia wychodzą w róznych szczegółach.

ty chcesz mojego oświadczenia, a nie chcesz innych osób, dlaczego? już nawet nie chodzi o agatę, ale niektórzy świadkowie nie są na dogo. czy to, że tu nie napiszą sprawi, że przeszłość się zmieni i ukradniemy jednak to zdjęcie? kto jest wiarygodnym świadkiem? ile osób zaangażowanych jest w spisek korabiewicki?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']To, czemu świadkowałam, po pierwszym zestawie oskarżeń - opisałam, tzn punkt po pinkcie odniosłam się w tym zakresie, który wdziałam.
Dlaczego tylko ja mam potwierdzać, w dodatku coś, czego nigdy nie pisałam? rozmawiałam ze świadkami - i nie chodzi o agatę, choć z nią też gadałam, jasne, widujemy się.
co wiecej,część historii poznawałam zupełnie bez związku z tym wątkiem i kolejnością informacyjną na dogo czy w ogóle w eterze. rzeczy, którym świadkowałam, czasem okazywały się być w związku z jakimis oskarżeniami, czego w życiu bym nie podejrzewała - takie schroniskowe codzienności, nic niezwykłego, a nagle, po jakims czasie - ważkiego. ujmującego wydarzenia w całość. dlatego informacje tych ludzi uważam za rzetelne - bo potwierdzenia wychodzą w róznych szczegółach.

[B]ty chcesz mojego oświadczenia, a nie chcesz innych osób, dlaczego?[/B] już nawet nie chodzi o agatę, ale niektórzy świadkowie nie są na dogo. czy to, że tu nie napiszą sprawi, że przeszłość się zmieni i ukradniemy jednak to zdjęcie? kto jest wiarygodnym świadkiem? ile osób zaangażowanych jest w spisek korabiewicki?[/QUOTE]

Moze Gagata ma do Ciebie zaufanie? A nie ma zaufania do innych osob? Dlatego zaufa Tobie jesli powiesz ze widzialas na wlasne oczy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']osiołku - ja pytam o przyczyny tego zaufania.[/QUOTE]

Moze fakt ze nigdy nie zlapala Cie na klamstwie/oszustwie/naciaganiu prawdy?

Ja tez mam zaufanie do pewnych osob, do innych nie. Wystarczy ze raz sie sparze. Wiekszosc z nas tak ma.

Wez to jako komplement - rzadko nas ludzie chwala. A Gagata nigdy nie chwali "na wyrost" - znam ja od prawie 40 lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']korzystając z tego, że gwarno na tym wątku i zostały przypomniane poszczególne sytuacje, mam prośbę: pomóżcie mi znaleźć dom dla tej rudej suczki, która leży na ten drugiej. Wyrosła dziewczyna, trauma została, ale da się z nią wytrzymać, domu nadal nie ma, nadal jest u nas w dt, wątek umarł.

[IMG]http://images44.fotosik.pl/502/2c2a93b4575ce31amed.jpg[/IMG][/QUOTE]

Tripti tu sie nie przebijesz:-(szkoda pradu:shake:
To jest jak w maglu i juz nie o psy tu chodzi:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][SIZE=3][B]A ja uparcie pytam czy musi mieszkać w baraku i udawać biedną mając piękne mieszkanie w Warszawie - przecież o tym wiecie, ale staracie się udawać, że to nieprawda.

Mieszkanie w baraku jest do czegoś potrzebne, nieprawdaż?[/B][/SIZE][/QUOTE]

[I][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]
kahoona, przypominam Ci post:
„Wyszyński Cezary - ty przestępco! Zapewniam catering w więźniu. Nawet wegańskie Ci przywiezę.....
A skany jak skany, trochę przeterminowane.....”
kahoona
[/FONT][/COLOR][/I]
[B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=5][COLOR=#222222]I uparcie pytam:[/COLOR]
Zabrał Pan Wyszyński te dokumenty czy nie zabrał ?[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][I][FONT=Tahoma][/FONT][/I]
[B][I][FONT=Tahoma][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a co myślałaś o tej opiekunce v. villas, ktora twierdziła, że to pani kochana nie chciała lekarza? ona też słuchała starego człowieka.
wiec jak powiedzmy przyjdzie opieka społeczna sprawdzić wykonywanie zapisów opieki, to my z rozbrajającym uśmiechem, ze sluchaliśmy i spełniailismy zyczenia starszej pani, powinniśmy zaprosić urzędników to pomieszczeń stwarzających zagrożenie epidemiologiczne, bo tak mówi inna fundacja?


i nic nie rozwłóczyliśmy - wszystko było wystawione na zewnątrz do mycia ścian pod ciśnieniem, za zgodą i w obecności m. szwarc - w taki stanie, w jakim były. tego nie słyszysz. nie łączysz faktów. słuchasz, ale bezrefleksyjnie. dajcie tej kobiecie spokój. bez podjudzaczy wyciszyłaby się i była spokojniejsza. może pogodziła ze startą schronu i nauczyła się zyć z tym. może nie widziałaby dręczycieli dookoła. może nam byłoby przyjemniej myć jej zasyfiały od lat kibel wiedząc, że nawet, jeśli w przestrachu zmianą p. szwarc o coś się obrazi, to nikt jej nie niezdrowo nakręci utwierdzajac ją w wizjach ukradzionej poduszki.[/QUOTE] Dlaczego Ty? Ano dlatego, że piszesz tak, jabyś była obecna przy tych wydarzeniach....


Tak, Magda Sz. ma mieszkanie w Warszawie , to zadna tajemnica, dla CW z pewnościa nie. Nie wiem tylko, czy piekne i cudownie umeblowane czy może w stanie ruiny, bo w nim nie byłam. Z tego mieszkania to i w lepszych czasach rzadko korzystała.
Ma tez służebnośc w Korabiewicach i prawo wyboru.
A co? Zainteresowana jesteś , kahoono,mieszkankiem Magdy? Staraj się, może zapisze je tobie w testamencie albo wynajmie twojej koleżance...Rłóżnie może byc...

Może ,gdyby AR była dla niej milsza, udałoby sie Magde przekonać do zamieszkania w Warszawie i przyjeżdżania do Koranbiewic tylko w weekendy?Ustawianie sie w pozycji siły do starego człowieka nie zawsze sie opłaca.

Edited by gagata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Topi'][I][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]
kahoona, przypominam Ci post:
„Wyszyński Cezary - ty przestępco! Zapewniam catering w więźniu. Nawet wegańskie Ci przywiezę.....
A skany jak skany, trochę przeterminowane.....”
kahoona
[/FONT][/COLOR][/I]
[B][COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma][SIZE=5][COLOR=#222222]I uparcie pytam:[/COLOR]
Zabrał Pan Wyszyński te dokumenty czy nie zabrał ?[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[/QUOTE]

pojęcia nie mam - nie było mnie przy tym - choć wierzę jemu a nie zadymiarzom i cwanej Magdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Dlaczego Ty? Ano dlatego, że piszesz tak, jabyś była obecna przy tych wydarzeniach....


Tak, Magda Sz. ma mieszkanie w Warszawie , to zadna tajemnica, dla CW z pewnościa nie. Nie wiem tylko, czy piekne i cudownie umeblowane czy może w stanie ruiny, bo w nim nie byłam. Z tego mieszkania to i w lepszych czasach rzadko korzystała.
Ma tez służebnośc w Korabiewicach i prawo wyboru.
A co? Zainteresowana jesteś , kahoono,mieszkankiem Magdy? Staraj się, może zapisze je tobie w testamencie albo wynajmie twojej koleżance...Rłóżnie może byc...

Może ,[B]gdyby AR była dla niej milsza, udałoby sie Magde przekonać do zamieszkania w Warszawie i przyjeżdżania do Koranbiewic tylko w weekendy?[/B]Ustawianie sie w pozycji siły do starego człowieka nie zawsze sie opłaca.[/QUOTE]
Nie, nie udałoby się. Magdalena Sz. Jest dotknięta syndromem zbieractwa. Zbieracza jest równie łatwo "przekonać" do rozstania się z kolekcją, jak alkoholika do odstawienia kieliszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Nie, nie udałoby się. Magdalena Sz. Jest dotknięta syndromem zbieractwa. Zbieracza jest równie łatwo "przekonać" do rozstania się z kolekcją, jak alkoholika do odstawienia kieliszka.[/QUOTE
"Zbieractwo" podchodzi pod chorobe psychiczna,mozna byc zbieraczem wszystkiego.Zbieractwo rozwija sie poczynajac od depresji,bezradnosci.Zbieractwo jest nieszkodliwe jezeli dotyczy rzeczy martwych ,ale jak ludzie zaczynaja zbierac zwierzeta bez opamietania,bez stawienia sobie granicy w postaci, wytrzymalosci fizycznej ,finasowej to jest bardzo niebiezpieczne dla zwierzat..Stad ludzie ci powinni otrzymac pomoc zz zewnatrz tzn.pomoc medyczna,ale przed ewszystkim nalezy im zabrac zwierzata,pozostawiajc tylko kilka.
spawa powinna oprzec sie o wet.powiatowego i org.prozwierzecych ktore powinny przejac zwierzeta,ale nie wszystkie,gdyz osoby tzw zbieracze nie sa zlymi ludzmi do istot zyjacych ,tylko sa to osoby chore potrzebujace pomocy ,a nie tepienia ,czy przesladowania.Niszczyc czlowieka to najprosciej ,ale pomoc i leczyc to juz nie kazdy potrafi.
stad uwazam ,ze marnujecie czas na tym watku zamiast zakasac rekawy i zajc sie zwierzatmi w tym schronisku.zajac sie adopcjami,przygotowaniem bud do zimy,socjalizowac czy isc systematycznie na spacery z psami schroniskowymi,no izobaczyc co porabia seniorka Pnai S itd.Pracy jest napewno duzo i kazde rece do pracy sa na wage zlota,bo pisanina i wzajemna walka (kto jest madrzejszy i lepszy )do niczego nie doprowadzicie.Macie szczescie ,ze zwierzta nie mowia i nie pisza ,gdyz za te plodzenie otrzymalibyscie adekwatna zaplate.ta konkurencja organizacji,.psom nie jest potrzebna.Zajmijcie sie wreszcie zwierzetami!Tak sie zastanawiam czy moze gdybyscie zajely sie naprawde produktywnie adopcja zwierzat to nie musialby was w adiopcjach wyreczac organizacje zz zagranicy.No bo ktos musi im pomoc,jezeli sie wszyscy jak na rnigu" boksuja"
Az sie prosi o ladne zdjecia psow z odpowiednimi opisami,zeby wreszcie opusily to schronisko.Bardzo wzorcowo prowadza strone schroniskowych psow wolontariuszki w lubuskim np gorzowskie pieski.tam sa dobre przyklady

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Drogie kolezanki i koledzy, bardzo przepraszam za zaśmiecenie wątku ale prosze o pomoc. Wizyta PA w W-wa Wawer nie moze się odbyć bo brakuje chętnego do sprawdzenia domku dla tego psiaka:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235820-Potrzebna-wizyta-przedadop-dla-szczeniaka-W-wa-Wawer%21/page2[/url]
czy mogłabym kogoś poprosić o taką wizytę?
Dziękuje z góry.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52'][quote name='Zofia.Sasza']Nie, nie udałoby się. Magdalena Sz. Jest dotknięta syndromem zbieractwa. Zbieracza jest równie łatwo "przekonać" do rozstania się z kolekcją, jak alkoholika do odstawienia kieliszka.[/QUOTE
"Zbieractwo" podchodzi pod chorobe psychiczna,mozna byc zbieraczem wszystkiego.Zbieractwo rozwija sie poczynajac od depresji,bezradnosci.Zbieractwo jest nieszkodliwe jezeli dotyczy rzeczy martwych ,ale jak ludzie zaczynaja zbierac zwierzeta bez opamietania,bez stawienia sobie granicy w postaci, wytrzymalosci fizycznej ,finasowej to jest bardzo niebiezpieczne dla zwierzat..Stad ludzie ci powinni otrzymac pomoc zz zewnatrz tzn.pomoc medyczna,ale przed ewszystkim nalezy im zabrac zwierzata,pozostawiajc tylko kilka.
spawa powinna oprzec sie o wet.powiatowego i org.prozwierzecych ktore powinny przejac zwierzeta,ale nie wszystkie,gdyz osoby tzw zbieracze nie sa zlymi ludzmi do istot zyjacych ,tylko sa to osoby chore potrzebujace pomocy ,a nie tepienia ,czy przesladowania.Niszczyc czlowieka to najprosciej ,ale pomoc i leczyc to juz nie kazdy potrafi.
stad uwazam ,ze marnujecie czas na tym watku zamiast zakasac rekawy i zajc sie zwierzatmi w tym schronisku.zajac sie adopcjami,przygotowaniem bud do zimy,socjalizowac czy isc systematycznie na spacery z psami schroniskowymi,no izobaczyc co porabia seniorka Pnai S itd.Pracy jest napewno duzo i kazde rece do pracy sa na wage zlota,bo pisanina i wzajemna walka (kto jest madrzejszy i lepszy )do niczego nie doprowadzicie.Macie szczescie ,ze zwierzta nie mowia i nie pisza ,gdyz za te plodzenie otrzymalibyscie adekwatna zaplate.ta konkurencja organizacji,.psom nie jest potrzebna.Zajmijcie sie wreszcie zwierzetami!Tak sie zastanawiam czy moze gdybyscie zajely sie naprawde produktywnie adopcja zwierzat to nie musialby was w adiopcjach wyreczac organizacje zz zagranicy.No bo ktos musi im pomoc,jezeli sie wszyscy jak na rnigu" boksuja"
Az sie prosi o ladne zdjecia psow z odpowiednimi opisami,zeby wreszcie opusily to schronisko.Bardzo wzorcowo prowadza strone schroniskowych psow wolontariuszki w lubuskim np gorzowskie pieski.tam sa dobre przyklady[/QUOTE]
Wow! Czuję się pouczona ;) A czy byłaś może łaskawa doczytać, że celom adopcyjnym i wolontariatowi poświęcony jest inny wątek? A zwłaszcza strona Korabiewic na Facebooku?
Dziękuję też za pouczenie w kwestii zbieractwa. Bez Twojej cennej wiedzy czułabym się - poniekąd - zagubiona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']cholera, czytam i faktycznie tak wygląda....

żeby usunąć nieporozumienia: nie, mnie tam nie było.[/QUOTE] No to jest problem...Bo teraz nie bardzo wiem, które z Twoich wypowiedzi popełnionych na tym watku z uzyciem 1.os.l.mn. są manierą literacką, które osobistą relacją ,a które " łączeniem faktów"...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofia.Sasza']Nie, nie udałoby się. Magdalena Sz. Jest dotknięta syndromem zbieractwa. Zbieracza jest równie łatwo "przekonać" do rozstania się z kolekcją, jak alkoholika do odstawienia kieliszka.[/QUOTE]
O, a z Bożeną W. sie udało.. I nikt jej z chałupy nie wyrzucił, choć też miała mieszkanie w Warszawie.

Ancyk: dla mnie za daleko, nie jestem zmotoryzowana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'][B]Widzisz roznice pomiedzy SCHRONISKIEM a DOMEM TYMCZASOWYM?[/B] O ile wiem w Polsce rowniez sa psy na tymczasach. W tej chwili mamy 8 psiakow na DT w Szwajcarii - to zebys nie musiala szukac :).
[B]Pytam raz jeszcze - gdzie te super dowody na to, ze Berti byla w schronisku? Bo kurna chyba innego psa przekazywalam wlascicielce ;)? [/B]

Proponuje Gagato, zaloz nowy watek na temat OS i adopcji w Szwajcarii - to nie ten watek /Agnieszka[/QUOTE]


A ja zaproponuje Tobie lekcje niemieckiego :
Tierheim oznacza schronisko.
Pflegestelle , skrot PS,, oznasza dt.

[U]Jesli psy z Boguszyc oglaszane sa w necie jako psy z "Tierheim" to znaczy[/U] ze psy sa w schronisku i nic tego nie zmieni.

N.p. Choco - jest napisane jak byk ze pies przebywa w [B]TIERHEIM[/B] :

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/chocothzrichmnchaltdorf.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1692/chocothzrichmnchaltdorf.jpg[/IMG][/URL]

Idem Kasim :
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/255/kasimth.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1857/kasimth.jpg[/IMG][/URL]






[B]Mozliwe ze pani Binnewerg jest dt dla OS, ale dlaczego psy sa oglaszane jako bedace w schronisku a nie w dt ?[/B]

I tyle psow miec na ponoc tymczasie - to raczej wyglada na azyl a nie na dt....
[URL]http://www.wirvermitteln.ch/index.php/unsere-hunde.html[/URL]

[QUOTE]8 psiakow na DT w Szwajcarii
[/QUOTE]
A prawia cala reszta z w.w. strony , z kilkoma wyjatkami, czeka na wyjazd do CH.
Celowo napisaslam ze do CH, a nie na dt.


Uwazam ze tlumaczenia z niemieckiego powinny byc rzetelne zeby ludziom nie robic wody w mozgu.

Link to comment
Share on other sites

A ja proponuje Wellington abys nie pisala podobnie jak Gagata o czyms o czym nie masz pojecia. Nie, zaden nasz pies nie byl w schronisku w Szwajcarii tylko w dt. Nie, pani Binnewerg nie jest dt i nie ma naszych psow u siebie, gdybys znala choc troche realia szwajcarskie wiedzialabys, ze to niemozliwe.
Proponuje zalozyc nowy watek, a nie ekscytowac sie nazymi adopcjami zagranicznymi na watku Korabiewic. Tierheim to nie tylko schronisko, ale rowniez hotel dla psow - to tak tytulem wyjasnienia (to Szwajcaria a nie Niemcy), i Twoje macenie tego nie zmieni. /Agnieszka

ps. ale jestem pod wrazeniem wyszukiwaniem ogloszen naszych psiakow - serio, nawet ja nie znalam niektorych stron. Czekam dalej na dowody na Berti w schronisku ;) podobnie jak Kasima i Choco, bo z tego screenu akurat niewiele sie dowiedzialam (zaraz znowu bedzie bajka, ze byly w Monchaltorf). I naprawde nie zasmiecajcie tego watku naszymi adopcjami.

Link to comment
Share on other sites

wellington-tak dla doksztalcenia : schroniska (mysle nie o polskich) moga posiadac tez DT,albo osoby prywatne co maja paragraf 11 moga szukac DS dla swoich podopiecznych poprzez schroniska czy poprzez org.bazujace na domach tymczasowych,albo org. bazujace na domach tymczasowych wstawia na strone schroniska swoje psy.Jest wiele mozliwosci wspolpracy ,co dla niktorych jest zupelnie sprawa jak z ksiezyca.
Pies sobie grzeje dupke w domu ,a wszyscy szukaja jemu odpowiedzialnych opiekunow poprzez : schroniska ich HP,moga to czynic co tygodniowe audycje w telewizji,poprzez HP org.bazujacych na Dt czy HP innych schronisk.No tak ,ale maja problemy ze zrozumieniem tylko te osoby co ze zwierzetami nic nie maja wspolnego tylko maja wspolnego z klawiatura i szukaniem dzury w calym.wellington to jedz i pomoc zaadoptowac z Korabowic chociaz jednego psa.To jest pozytcznjesze niz" przelewanie z pustego w prozne".
Powinnas sie cieszyc ,ze psy sa uratowane bo o to tylko chodzi a nie o insynuacje.
Na kazdym watku gdzie psy polskie zostaly szczesliwie zagranica robisz zadyme,czy to nie podchodzi pod fanatyzm?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A ja zaproponuje Tobie lekcje niemieckiego :
Tierheim oznacza schronisko.
Pflegestelle , skrot PS,, oznasza dt.

[U]Jesli psy z Boguszyc oglaszane sa w necie jako psy z "Tierheim" to znaczy[/U] ze psy sa w schronisku i nic tego nie zmieni.

N.p. Choco - jest napisane jak byk ze pies przebywa w [B]TIERHEIM[/B] :

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/chocothzrichmnchaltdorf.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1692/chocothzrichmnchaltdorf.jpg[/IMG][/URL]

Idem Kasim :
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/255/kasimth.jpg/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1857/kasimth.jpg[/IMG][/URL]






[B]Mozliwe ze pani Binnewerg jest dt dla OS, ale dlaczego psy sa oglaszane jako bedace w schronisku a nie w dt ?[/B]

I tyle psow miec na ponoc tymczasie - to raczej wyglada na azyl a nie na dt....
[URL]http://www.wirvermitteln.ch/index.php/unsere-hunde.html[/URL]


A prawia cala reszta z w.w. strony , z kilkoma wyjatkami, czeka na wyjazd do CH.
Celowo napisaslam ze do CH, a nie na dt.


Uwazam ze tlumaczenia z niemieckiego powinny byc rzetelne zeby ludziom nie robic wody w mozgu.[/QUOTE]
No i jest super ,jak sie tym psiakom udalo!Super zdjecia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mam pytanie czy widzialyscie kiedykolwiek ta sunie w Korabiewicach zdjecie stare,mogla sie troche zmienic.[URL="http://img16.imageshack.us/i/szurka.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2922/szurka.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
sliczna biedulka ,ale one wszystkie sa sliczne
czy nie dochodzi do zagrazien w tej masie zwierzat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']wellngton a nie prosciej zadzwonic do Agnieszki z Ostatniej Szansy i podyskutowac na temat ich wywozeki. Moze rozwieja Twoje watpliwosci i podejrzenia.[/QUOTE]Temat sam w sobie ciekawy a i z Korabiewicami powiazany, skoro OS wzięła kilka piesków do siebie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...