Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

[quote name='xxxx52'](...)
Powinnas sie cieszyc ,ze psy sa uratowane bo o to tylko chodzi a nie o insynuacje.
Na kazdym watku gdzie[B] psy polskie zostaly szczesliwie zagranica [/B]robisz zadyme,czy to nie podchodzi pod fanatyzm?[/QUOTE]To dlaczego brak jest informacji o tych "szczęśliwych" psach? Póki co, to niektóre organizacje szczęśliwie na nich zarabiaja . I tyle tej "szczęśliwości."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gagata']Bo niektóre korabiewickie psy trafiły do OS?[/QUOTE]
Dla dobrych obserwatorow tego watku a do takich sie zaliczam wystarczy cofnac sie do strony 85 post 2112, i juz wszystko wiadomo ze Ty Twoje Guru, wellington i Topi, to jedno, szukacie tylko dziury w calym, szukacie kija ktorym mozecie walic, :mad: wasze intrygi to daremne trudy. Za wysokie progi na wasze nogi. :evil_lol: A tak na marginesie, skoro na tym watku pisze sie o wszystkim, czy bylyscie wczoraj na manifie pod sejmem poprzec sprzeciw uboju rytualnego?
Organizowala go ta wstretna Viva, ktora oszukala i okradla MS. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dla dobrych obserwatorow tego watku [B]a do takich sie zaliczam[/B] wystarczy cofnac sie do strony 85 post 2112, i juz wszystko wiadomo ze Ty Twoje Guru, wellington i Topi, to jedno, szukacie tylko dziury w calym, szukacie kija ktorym mozecie walic, :mad: wasze intrygi to daremne trudy. Za wysokie progi na wasze nogi. :evil_lol: A tak na marginesie, skoro na tym watku pisze sie o wszystkim, czy bylyscie wczoraj na manifie pod sejmem poprzec sprzeciw uboju rytualnego?
Organizowala go ta wstretna Viva, ktora oszukala i okradla MS. :mad:[/QUOTE] żle oceniasz innych czytających..A i z czytaniem u ciebie jakos nie bardzo..Zresztą czego jak czego ale obiektywizmu zarzucic ci nie mozna...

Nie, na marszu nie byłam, bo wątpię w skuteczność takich działan. W tym czasie studiowałam raport, który zrobił młody chłopak, który nie ma ani fundacji ani guru ;
[URL]http://www.sendspace.pl/file/6bcfa9620ff29ef0fbd573a/raport-realizacjazadan[/URL]

Możesz się z nim równać? Bo cos wspominałas tutaj o gminach i takich tam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']To dlaczego brak jest informacji o tych "szczęśliwych" psach? Póki co, to niektóre organizacje szczęśliwie na nich zarabiaja . I tyle tej "szczęśliwości."[/QUOTE]
a o co tobie chodzi o psy czy o kase?mysle ,ze tylko o kase!czyli" szczesliwy" pies jest ten co kosztuje,teraz rozumiem dlaczego sie psow w Polsce nie kastruje tylko sprzedaje na kazdym kroku bo wg Ciebie przez kase do szczescia ,a psy?teraz poznalam motywacje psuduchow,rozmnozycieli,bo dla szczesia psow rozmnazaja je A psy w schroniskach moga zdychac ? ,bo na nich nie ma zarobku,stad sa nieszczesliwe.
To dlaczego ich nie wyrwalas Korabowicom nim org.zagraniczne pragnely je uratowac, nie przygotowalas i nie adoptowalas,oczywiscie umieszczajac zdjecia na dogomani?
Konkurencja ciebie przeraza,Konkurujecie w Polsce ,ale i widze ze konkurujecie z org.zagranicznymi.
No to kobieto moglas je wziasc na Dt, ,wykastrowac ,zaszczepic zaczipowac wyleczyc wyadoptowac .Zawies pod drzwi adoptujacych ,robiac wczesniej kontrole(za benzyne tez masz do zaplacenia z twojej kasy)porob zdjecia i wstaw bo beda scigac ,no i skasuj chociazby to co wlozylac bez kosztow karmy i benzyny.Twoje" szczescie" nie bedzie znalo granic
No to przekrocz brame schroniska w korabowicach i stan sie" szczesliwa"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']a o co tobie chodzi o psy czy o kase?mysle ,ze tylko o kase!czyli" szczesliwy" pies jest ten co kosztuje,teraz rozumiem dlaczego sie psow w Polsce nie kastruje tylko sprzedaje na kazdym kroku bo wg Ciebie przez kase do szczescia ,a psy?teraz poznalam motywacje psuduchow,rozmnozycieli,bo dla szczesia psow rozmnazaja je A psy w schroniskach moga zdychac ? ,bo na nich nie ma zarobku,stad sa nieszczesliwe.
To dlaczego ich nie wyrwalas Korabowicom nim org.zagraniczne pragnely je uratowac, nie przygotowalas i nie adoptowalas,oczywiscie umieszczajac zdjecia na dogomani?
Konkurencja ciebie przeraza,Konkurujecie w Polsce ,ale i widze ze konkurujecie z org.zagranicznymi.
No to kobieto moglas je wziasc na Dt, ,wykastrowac ,zaszczepic zaczipowac wyleczyc wyadoptowac .Zawies pod drzwi adoptujacych ,robiac wczesniej kontrole(za benzyne tez masz do zaplacenia z twojej kasy)porob zdjecia i wstaw bo beda scigac ,no i skasuj chociazby to co wlozylac bez kosztow karmy i benzyny.Twoje" szczescie" nie bedzie znalo granic
No to przekrocz brame schroniska w korabowicach i stan sie" szczesliwa"[/QUOTE]Przepraszam, a mogłabys po polsku? Bo czytam Twój post i jakbym tłumacza Google czytała....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']
[URL]http://www.sendspace.pl/file/6bcfa9620ff29ef0fbd573a/raport-realizacjazadan[/URL]

Możesz się z nim równać? Bo cos wspominałas tutaj o gminach i takich tam....[/QUOTE]
Dzieki za linka, nie jest to dla mnie nic nowego, ale raport przeczytalam z wielka uwaga. Pokazuje lamanie prawa ustawy o ochronie zwierzat przez gminy.
Oczywiscie ze na naszej stronie znjadziesz to samo w dziale zwierzta i gminy, jesli Cie to interesuje.
W jego raporcie brak jeszcze tematu ustawy o samorzadzie gminnym w sprawie podpisywana umow gmin z schroniskami.
Widocznie ten temat jeszcze nie opracowal. Z mojej strony wielkie uznania dla autora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dzieki za linka, nie jest to dla mnie nic nowego, ale raport przeczytalam z wielka uwaga. Pokazuje lamanie prawa ustawy o ochronie zwierzat przez gminy.
Oczywiscie ze na naszej stronie znjadziesz to samo w dziale zwierzta i gminy, jesli Cie to interesuje.
W jego raporcie brak jeszcze tematu ustawy o samorzadzie gminnym w sprawie podpisywana umow gmin z schroniskami.
Widocznie ten temat jeszcze nie opracowal. Z mojej strony wielkie uznania dla autora.[/QUOTE]
Chyba nie masz na myśli tego "Oświadczenia..".ze swojej strony? Bo juz się zaczęłam martwić, że chłopak niepotrzebnie się natyrał, a u Ciebie wszystko jest....


xxxx52: Bez Ciebie do "Korabowic" nie jadę, bo sie boję, ze mnie razem z psami na kasę zamienią i nie będę "szczęśliwa"....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Chyba nie masz na myśli tego "Oświadczenia..".ze swojej strony? Bo juz się zaczęłam martwić, że chłopak niepotrzebnie się natyrał, a u Ciebie wszystko jest....


xxxx52: Bez Ciebie do "Korabowic" nie jadę, bo sie boję, ze mnie razem z psami na kasę zamienią i nie będę "szczęśliwa"....[/QUOTE]
Dla mnie "szczescie "oznacza cos innego dlatego nie bede w ten komiczny sposob "uszczsliwiala ciebie"Natomiast sama mozesz jechac do Korabowic -mamki chyba juz nie potrzebujesz i kilku psom nowych opiekunow znalesc, i psy i opiekunow uszczsliwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Dla mnie "szczescie "oznacza cos innego dlatego nie bede w ten komiczny sposob "uszczsliwiala ciebie"Natomiast sama mozesz jechac do Korabowic -[B]mamki chyba juz nie potrzebujesz[/B] i kilku psom nowych opiekunow znalesc, i psy i opiekunow uszczsliwic.[/QUOTE]Potrzebuję....bojam sie....Jedż ze mną,pliiiiissssssssssss Przy okazji pokażesz mi jak znajdować nowych opiekunów dla piesków, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Chyba nie masz na myśli tego "Oświadczenia..".ze swojej strony? Bo juz się zaczęłam martwić, że chłopak niepotrzebnie się natyrał, a u Ciebie wszystko jest....
[/QUOTE]
Nie jestem zarozumiala jak Ci sie wydaje, wiedzy nigdy nie jest za duzo, dobra wskazowka zawsze cenna, wielka szkoda ze tak malo org. korzysta z tak cennych rad, i oprocz przeczytania nie kiwnie palcem w bucie przeciwko funkcjonariuszom panstwowym. Zdecydowanie wiecej znajdziesz na stronie Argos i Stowarzyszenia jedrzejowskiego, ale co ja Ci tam bede trajkotac, wazne ze sie chlopak natyral bo innym to sie tylko przysnilo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Nie jestem zarozumiala jak Ci sie wydaje, wiedzy nigdy nie jest za duzo, dobra wskazowka zawsze cenna, [B]wielka szkoda ze tak malo org. korzysta z tak cennych rad, i oprocz przeczytania nie kiwnie palcem w bucie przeciwko funkcjonariuszom panstwowym[/B]. Zdecydowanie wiecej znajdziesz na stronie Argos i Stowarzyszenia jedrzejowskiego, ale co ja Ci tam bede trajkotac, wazne ze sie chlopak natyral bo innym to sie tylko przysnilo.[/QUOTE] Tu nie chodzi o cenne rady, bo nimi piekło jest brukowane ale o wprowadzanie tych rad w zycie.[B]A tutaj, widze, same drogowskazy..[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Potrzebuję....bojam sie....Jedż ze mną,pliiiiissssssssssss Przy okazji pokażesz mi jak znajdować nowych opiekunów dla piesków, dobrze?[/QUOTE]
Plisssssssssssssssss,nie namowisz mnie do grzechu ,zebym pojechala 1500km po to tylko zebym sie zaplakala na smierc.Tego sie nie doczekasz.Ja przekraczam granice tylko w internecie.Podziwiam tych co jada do slicznej Ojczyzny i zazdroszcze,ale wspolczuje jednoczesnie i podziwiam ,ze musza patrzec na psy w budach i na lancuch,psy w kojcach no i te przepelnone schroniska itd.
Co do efektywnych adopcji to zalatwcie z telewizja ,zeby ukazali wasze psy.Reklama jest potrzebnaTakie programy powinny odbywac sie co tydzien.
Nie wiem tylko czy w Korabowicach bedziesz z kwiatami przed brama przyjeta.Nie martw sie psy do adopcji znajdziesz na kazdym kroku,tylko pokrec glowka i rusz pupke sprzed komputera.

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Plisssssssssssssssss,nie namowisz mnie do grzechu ,zebym pojechala 1500km po to tylko zebym sie zaplakala na smierc.Tego sie nie doczekasz.Ja przekraczam granice tylko w internecie.Podziwiam tych co jada do slicznej Ojczyzny i zazdroszcze,ale wspolczuje jednoczesnie i podziwiam ,ze musza patrzec na psy w budach i na lancuch,psy w kojcach no i te przepelnone schroniska itd.[/QUOTE]Ach, rozumiem, to taka wirtualna miłośc, matrix....Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Tu nie chodzi o cenne rady, bo nimi piekło jest brukowane ale o wprowadzanie tych rad w zycie.[B]A tutaj, widze, same
drogowskazy..[/B].[/QUOTE]
Pewnie czytac nie umiesz albo czytasz tylko to co chcesz, a moze znajde cos z tych rad wprowadzonych w zycie na stronie Guru? prosze o linka jesli cos takiego jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Pewnie czytac nie umiesz albo czytasz tylko to co chcesz, a moze znajde cos z tych rad wprowadzonych w zycie na stronie Guru? prosze o linka jesli cos takiego jest.[/QUOTE]Widzisz, sa fundacje działajace i są fundacje "radzące" jak dzialac. My działamy. Nie wiem o jaki zakres rad się pytasz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zamierzasz sprowadzic mnie do wlasnego poziomu, szkoda Twojego czasu.[/QUOTE]Otóż nie. Nasza strona jest wręcz kronikarskim zapisem działalności naszej fundacji, sporo wiedzy jest tez na naszym forum . Juz ci wczesniej pisalam - konkurować z tobą nie zamierzamy, szczególnie w przeklejankach.


A jesli chodzi o poziomy - byłoby trudno, nie dałabys rady wejśc po tak wysokiej drabinie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52'](...)
[B]Nie wiem tylko czy w Korabowicach bedziesz z kwiatami przed brama przyjeta[/B].Nie martw sie psy do adopcji znajdziesz na kazdym kroku,tylko pokrec glowka i rusz pupke sprzed komputera.[/QUOTE] Kwiatów raczej bym się nie spodziewala...słyszałam,że drzewa zaczynaja wycinac, to gdzie tam kwiaty....Pupki nie rusze, wolę tak jak i Ty - wirtualnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Kwiatów raczej bym się nie spodziewala...słyszałam,że drzewa zaczynaja wycinac, to gdzie tam kwiaty....Pupki nie rusze, wolę tak jak i Ty - wirtualnie...[/QUOTE]
musze tylko wirtualnie bo u nas posucha w temacie pomocy zwierzetom nie ma co ratowac,ale nie wiedzialam ze poslucha dotyczaca pomocy zwierzetom jest tez wokol ciebie?Czy nalezy zaproszenie otrzymac na papierze ,zeby przekroczyc prog schroniska i zabrac pod swoj dach psa/psy np.z Korabowic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mam pytanie czy widzialyscie kiedykolwiek ta sunie w Korabiewicach zdjecie stare,mogla sie troche zmienic.[URL="http://img16.imageshack.us/i/szurka.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2922/szurka.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

to zdjęcie ze schroniska w Celestynowie, sprzed kilku lat, a pies to Szurka, czy tak?
nie było jej w Korabiewicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']musze tylko wirtualnie bo u nas posucha w temacie pomocy zwierzetom nie ma co ratowac,ale nie wiedzialam ze poslucha dotyczaca pomocy zwierzetom jest tez wokol ciebie?Czy nalezy zaproszenie otrzymac na papierze ,zeby przekroczyc prog schroniska i zabrac pod swoj dach psa/psy np.z Korabowic?[/QUOTE] No, jesli u was taka posucha i nie ma co ratowac, to może zrób realną zbiórkę u siebie , zbierz pienądze i prześlij np do Korabiewic z przeznaczeniem na sterylizacje....To byłaby konkretna pomoc dla tych" biednych polskich łańcuchowych" psów. Bo widzisz, nieważne, czy w Korabiewicach jest Viva czy kto inny, to sterylizować trzeba, prawda? Pomożesz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...