Jump to content
Dogomania

Korabiewice - pod skrzydłami Vivy. Wolontariat, adopcje, ogłoszenia!!!


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ostatniaszansa']a co tu taka cisza ? zaglądać , interesowac się , prosimy też o wieści co tam w korabiewicach, jak podopieczni. Ewa[/QUOTE]
Zaglądamy!Interesujemy się!:lol:
Tylko po tej "awarii" serwera to chyba wszystkim jeszcze nerwy nie przeszły.
A w Korabiewicach pewnie dalej ręce po łokcie urabiają bo tylu zaniedbań nie da się odrobić w kilka miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Zaglądamy!Interesujemy się!:lol:
Tylko po tej "awarii" serwera to chyba wszystkim jeszcze nerwy nie przeszły.
A w Korabiewicach pewnie dalej ręce po łokcie urabiają bo tylu zaniedbań nie da się odrobić w kilka miesięcy.[/QUOTE]
wiemy, wiemy z autopsji :) chrzest bojowy przeszliśmy to i Viva da radę . Ewa

Link to comment
Share on other sites

na szybko, jeśli macie psa tak do 3 lat w tym typie (ok 10-15 kg, samiec),
mam sprawdzony dom w wawie (mieszkanie):
[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Marcel1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Marcel2.jpg[/IMG]


[B]tylko musze [U]szybko [/U]dostać fotki i info.[/B]

Link to comment
Share on other sites

W sobotę widziałam konie na pastwisku , piękne ale... nie wyczesane :cool3: Przydaliby się koniolubni wolontariusze do wyczesywania. Oj, pracy tam jest bezmiar. 4 psiaki pojechały do nas i już poszły zdjęcia do ogłoszeń, oprócz Puszka , pozostałe wymagają leczenia a nawet zabiegów operacyjnych. Bez problemu jazda samochodem a przesympatyczny Karolek przytulałal się do mnie jakby chcąc pomóc mi w kierowaniu ;) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Mój typ to Czawi (Wyżełek). Takiej psiej facjaty nie widzi się często :)
[quote name='ostatniaszansa']W sobotę widziałam konie na pastwisku , piękne ale... nie wyczesane :cool3: Przydaliby się koniolubni wolontariusze do wyczesywania. Oj, pracy tam jest bezmiar. 4 psiaki pojechały do nas i już poszły zdjęcia do ogłoszeń, oprócz Puszka , pozostałe wymagają leczenia a nawet zabiegów operacyjnych. Bez problemu jazda samochodem a przesympatyczny Karolek przytulałal się do mnie jakby chcąc pomóc mi w kierowaniu ;) Ewa[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Ani Zosia ani Agnieszka się nie znają , ot co ! Czawi jak się wyleczy skórć , uszy, wyrwie chore ząbki, wykąpie i wyczesze to Wam oczy na szypułki wyjdą takie będzie z niego cudo. W końcu to ja go wybrałam ... Ewa[/QUOTE]
Ale ja nie przeczę, że będzie cudo. Tyle że patrząc na jego mordkę można umrzeć ze śmiechu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Ani Zosia ani Agnieszka się nie znają , ot co ! Czawi jak się wyleczy skórć , uszy, wyrwie chore ząbki, wykąpie i wyczesze [B]to Wam oczy na szypułki wyjdą [/B]takie będzie z niego cudo. W końcu to ja go wybrałam ... Ewa[/QUOTE]

Chyba jemu jeszcze bardziej wyjda ... /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Astaroth niechaj ludzie jadą do Korabiewic na własne oczy zobaczą, a zwierzat ci tam nie brakuje mozna pomóc w sprzątaniu wybiegów, wyczesywać psiaki te proludzkie, socjalizować te panicznie bojące się ludzia, uczyć psiaki chodzenia na smyczy, pomiziac kicie, wyczesać konie i z bezpiecznej odległości pooebserwować niedźwiedzie, a chyba macie jeszcze kozy , a co znimi można robi? Oj ja tam widziałam pracy na całe dnie. A fotki spokojnie pomału , regularnie. Damy wszystkie ,które do nas trafiły i te ,które już mają domki. Benito wchodzi swoim właścicielom na głowę i chyba będzie grany trener. Zeby nie bylo Agnieszka lojalnie uprzedzała. Ewa

Link to comment
Share on other sites

jak najbardziej niech jadą, napisałam tylko to "sprostowanie" bo juz chodzą plotki że Viva się pozbyła zwierząt bo zostało tylko 315 (bo tyle jest w tej chwili na stronie), więc zapewniam jest ich więcej, jak ktoś nie wierzy może pojechać i sprawdzić ,ja byłam w niedzielę pouzupełniałam trochę spis (razem z DadaM oczywiście, już się chciałam tutaj sama przechwalać ;) i mam prawie wszystkie więc będę uzupełniać na stronce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']jak najbardziej niech jadą, napisałam tylko to "sprostowanie" bo juz chodzą plotki że Viva się pozbyła zwierząt bo zostało tylko 315 (bo tyle jest w tej chwili na stronie), więc zapewniam jest ich więcej, jak ktoś nie wierzy może pojechać i sprawdzić ,ja byłam w niedzielę pouzupełniałam trochę spis (razem z DadaM oczywiście, już się chciałam tutaj sama przechwalać ;) i mam prawie wszystkie więc będę uzupełniać na stronce.[/QUOTE]
Oj tam, oj tam, przyznaj od razu, że je Grzesiek na niemiecki kebab przerobił ;)

Link to comment
Share on other sites

Przestańcie przejmowac sie plotami, my też nie mamy wszyztkich psiaków na stronie. Teraz robimy kolejne podejście. Sprzątamy i Wy i my stajnie augiasza to nie takie hop siup i gotowe , zwłaszcza,że wcale nie mała liczba zwierząt i w Boguszycach i Korabiewicach urodzona a do tego dzikuski i podobne jak klony . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Informacje są cały czas uzupełniane :) [url]www.schronisko.info.pl[/url]

Konie...konie trzeba wykąpać bo mają poprzyklejane wielomiesięczne g... i problemy ze skórą. Tylko musi być cieplej. Mało...trzeba wykąpać krowę i byka a także większość psów (problemy z chorobami skóry) ;p Miśki wykąpane heheheh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...