Jump to content
Dogomania

Ż-d nadal głodują i Mordowane są psy!OCALONE i Walczymy.Prosimy o DT dla BOLSA i ogło


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Edi100']Dostałam info, ze Lusia 18 go będzie szczopina i że wsio dobrze:) Ciekawe jak tam Asterk się zaklimatyzował. Na Tosie też dom czeka, tylko trasportu szukamy.
Kolej na następne dzieciaczki![/QUOTE]
Jutro zadzwonię do Pana z informacjami o umowie adopcyjnej - niestety nikt się do mnie nie odezwał z chętnych z Poznania, by podejść i podpisać... :( Może pocztą wyślę?...
Zapytam o Asterka oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Jutro zadzwonię do Pana z informacjami o umowie adopcyjnej - niestety nikt się do mnie nie odezwał z chętnych z Poznania, by podejść i podpisać... :( Może pocztą wyślę?...
Zapytam o Asterka oczywiście.[/QUOTE]

Czekam na info w tej od jednej cioteczki. Jutro bedzie wiadomo. Dam cynk:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olivetshka']Jutro zadzwonię do Pana z informacjami o umowie adopcyjnej - niestety nikt się do mnie nie odezwał z chętnych z Poznania, by podejść i podpisać... :( Może pocztą wyślę?...
Zapytam o Asterka oczywiście.[/QUOTE]
Z umową musimy zrobić tak, ze ja gdzieś wydrukuję, podpisze zeskanuję i wyślę skan GoniaP, a ona dopiluje by została podpisana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Tak, tak prawie do Zgorzelca. Tuz pod, Beata19 jest z tej samej miejscowości:) Zapomniałam nazwy:(
Kropka i arkadiusz własnie cykają fantom foty na bazerek na ten takze cel.[/QUOTE]


miejscowośc to Pieńsk , a z tego co Pan mówił to mógłby sam po Tosie pojechac:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']no to jeśli może, niech przyjeżdża!:lol: Mam do nich zadzwonić ja czy ktoś jest z nimi w kontakcie?[/QUOTE]

Własnie dostałam email, z sami mogą przyjechać. Tylko nie wiem czy pkp, autobusem czy autkiem. Zadzwoń kochana, bo nie wiem jak z czasem dysponujesz. Chciałam Cię jeszcze prosić, czy mogłabyś kupić Tosi szeleczki, adresówkę i smczykę? Zwrócę koszty ze Żmigrodzkiej skarpety, która się własnie robi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Własnie dostałam email, z sami mogą przyjechać. Tylko nie wiem czy pkp, autobusem czy autkiem. Zadzwoń kochana, bo nie wiem jak z czasem dysponujesz. Chciałam Cię jeszcze prosić, czy mogłabyś kupić Tosi szeleczki, adresówkę i smczykę? Zwrócę koszty ze Żmigrodzkiej skarpety, która się własnie robi:)[/QUOTE]
ok, a co z podpisaniem umowy przez Pana?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terierfanka']ok, a co z podpisaniem umowy przez Pana?[/QUOTE]

Może być na mnie oczywiście. Prześlę dane na pw. Rano bedę miała od cioteczki umowę na emailu, to podesłać?
Raju, nie ogarnieta jestem przez tę dzisiejszą sytację...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...