Jump to content
Dogomania

Podpalony Kubuś na zawsze w bezpiecznej przystani - zostaje z Panią Doktor


Selenga

Recommended Posts

dziewczyny zerknijcie na to!Ja to chyba na policję zgłoszę.[URL="http://www.facebook.com/?ref=home#%21/photo.php?fbid=1752618745094&set=o.119438858129822&notif_t=photo_reply"]http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=1752618745094&set=o.119438858129822&notif_t=photo_reply[/URL]


Kur...a Nie wiem jak to zgłosić!Weźcie dajcie mi jakiś namiar!Tylko żeby tego nie usunęli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta9494']dziewczyny zerknijcie na to!Ja to chyba na policję zgłoszę.[url]http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=1752618745094&set=o.119438858129822&notif_t=photo_reply[/url][/QUOTE]
Tak zgłos namierza go po numerze kompa ,co robimy z akcja na fb? ,ja bym zamkneła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Kochana od tego weekendu pracuje tez w weekend, czyli 7 dni w tygodniu wstawanie o 6 - zaplacze sie. No wlasnie, tam ciagle cos sie dzieje i juz czuje sie winna ze o 3 mnie na fb nie ma, a dzis mi sie snilo "ktos ktos i 21 innych uzytkownikow udostepnilo link" - juz chyba wariuje[/QUOTE]

Nie no chyba nie jest aż tak źle. Mnie też śnią się po nocach wątki dogo, miau i FB. Ja wstaje trochę wcześniej bo 3razy w tygodniu przed 4 a 2 razy przed 5. Ale jak tu spać kiedy tyle dramatów kochanych zwierzaków. W weekend nadrabiam zaległości w domu. Ale cóż czy moglabys inaczej sądzę że nie, ja też nie mogłabym inaczej.
***
Kubusiu tak wiele osób myśli o Tobie chłoń tą pozytywną energię jaką do Ciebie płynie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']zobaczcie ,o co chodzi!!!
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1752618745094&set=o.119438858129822&ref=nf[/URL]
O rany jeśli to jakis sk.....iel zrbił specjalnie trzeba zamknac akcje na fb[/QUOTE]

Co z tym zrobic?
Przeciez to moze byc dowod???!!

[quote name='marta9494']Ale komu zgłosić?[/QUOTE]

Nie wiem co z tym zrobic!
Podejrzewam ze to ten czlowiek co wkleil

Czy ktos moze zapisac to zdjecie zanim je usune stamtad? Ja nie mam sily...

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam w necie ale dane są z 2005 :

Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 506280900
Data: sobota 31 grudnia
Straz dla Zwierząt zwraca sie z uprzejma prośba o przekazanie dla potrzeb pracy biura komputery, meble biurowe, oraz art. pismienne.
Straz dla Zwierzat została powołana 16 pazdziernika 2005 r która będzie pracować na wzór Królewskiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierzat z Wielkiej Brytanii ( RSPCA ).
Jest to pierwsze w Polsce Stowarzyszenie które będzie umudurowane i dyżurować pod całodobowym telefonem.
Uroczyste otwarcie nastąpi w drugiej połowie stycznia 2006 pod Patronatem Pani Prezydentowej Marii Kaczyńskiej.

Może tam by to ktoś zgłosił ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Nie wiem co z tym zrobic!
Podejrzewam ze to ten czlowiek co wkleil[/QUOTE]
Dziewczyny zgłosic na Policje ten s... ma konto na FB nazywa sie Maciej Mularczyk i podac linka
[URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1752618745094&set=o.119438858129822&ref=nf[/URL]
ja nie moge mi sie głos łamie

Link to comment
Share on other sites

Zgłosiłam do rzecznika policji ale napisałam w tytule zgłoszenie przestępstwa,a w tekscie napisałam,ze na stronie akcji dla podpalonego żywcem Kuby(nie napisałam,ze to pies)ktoos wstawił te zdjęcia i podałam linka.I napisałam,ze zawiadamiam media i żeby sie sprawa jak najszybciej zajęli!

Link to comment
Share on other sites

To się musi skończyć!!!! Ludzie zatracają swoje człowieczeństwo. Przeklinam Chińczyków, którzy tak okropnie traktują zwierzęta, a obok każdego z nas znajdzie się jakiś popapraniec krzywdzący te bezbronne istoty. Na szczęście nie mam konta na fb i nie mogę tego obejrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Ten czlowiek jest nienormalny, znowu cos wstawia, jak mozna go namierzyc?[/QUOTE]
Trzeba na Policje zadzwonić telefonem ,to bedą od razu wiedzieć!

Słuchajcie co robimy z akcją Kuby ,ja bym napisała na Fb ,ze zamykamy ,będzie więcej takich poj.......nców i tak ledwo ogarniamy ,a jest mnóstwo ludzi ,może sie zdarzyć wszystko ,a nas to przerasta:-(

Link to comment
Share on other sites

Podstawowa sprawa to ustalić IP - może jakiś moderator lub admin mógłby prywatnie podać.
Chyba, że wchodzi przez proxy :(
Warto tez ustalić, czy i jakich używa komunikatorów.
Może gdzieś podaje własną stronę www - wtedy można próbować namierzyć po domenie szukając właściciela.

Link to comment
Share on other sites

kopiuje
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][LEFT][FONT=lucida grande]Od jakiegoś czasu wszystkie fejsbukowe wydarzenia, które poruszają sprawę maltretowanych zwierząt zalewane są makabrycznymi zdjęciami innych maltretowanych zwierząt, które albo pochodzą z 'prywatnych kolekcji' albo wyszukiwane są przez tych popaprańców w internecie, żeby - jak to ujęła jedna z internautek - 'wzbudzić ogólny bulwers'. Mam prośbę do osoby, która moderuje tą grupę (i ogólnie do osób, które zakładają takie wydarzenia) o wyłączenie opcji umożliwiającej dodawanie zdjęć przez osoby postronne.
Ktos kto załozył to wydarzenie na fb ,wie jak to zrobić???
[/FONT][/LEFT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...