Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote name='orzech']Mimo wszystko wydaje mi sie, ze doszlismy do celu... A celem jest to, ze nasza dyskusja nie miala sensu:lol:[/quote]

Mialam cos napisać, ale strona mi 3 razy wygasła i juz mi się nie chce produkować...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkgreen]DIanko to, że wygasła to taka małą kara za gadulstwo...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Póki pamietam jesli ktoś ma ochote spędzić zlot w przyczepie jest taka mozliwość. ALe jak zrozumiałam Pay coś tam z prądem nie tak. Dopytam sie go jak sie zdzwonimy.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Orzech,Dianka czy Wy Boga w sercu nie macie tylee stron nabić!
A ja nie miałem neta :/ Bo coś sie stało i był gostek internetowy , i bał sie wejsc do mieszkania , bo cytuje"te psy tak dziwnie patrzą";/[/quote]
Olek ja jestem ateista;)
O widze, ze telepatia :P
Moze wszyscy psiarze to ateisci :)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR]
[COLOR=#006400][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR] [/COLOR][COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#006400]

[B][B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek(niepewne)[/I][/B]

[B]3.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka czarna S-nick na rękawie-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]4.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]5.AnTu - namiot [/B]

[B]6.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka czarna XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]7.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]8.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka granatowa M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]9.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]10.Zaba14+[/B][B]osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka biała M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]11.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]12.lucy*+1 osoba+pies-[/B][B][I]domek+[COLOR=red]koszulkaczarnaM-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=red]+koszulka niebieska M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]13.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]

[B]14. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka czarna XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B][I]15[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]16.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]17.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]18.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]19.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

20.[B]Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]21.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]22.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]23.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]24.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]25.rebellia+ pies+[COLOR=red]koszulka[/COLOR][/B]

[B]26.usia+osoba+2 psy- namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/B]


[B][COLOR=magenta]27.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][COLOR=darkgreen]28.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka niebieskaS-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]29.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaXL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]30.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]31. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]32.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]33.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]34. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka czarna M-tylko tył logo+ koszulka czarna XL- logo ,nick na rękawie Jotka[/COLOR][/B]

[B]35.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]36.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka Czarna M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[COLOR=#ff0000][COLOR=black][B][COLOR=darkgreen]37.jamnik+ domek nr3[/COLOR][/B] [/COLOR][B]+ koszulka niebieska XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]38. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Dobrze wiesz, ze te "chochliki" tylko do ciebie czuja respekt;)
Bez ciebie bylby tu Babilon... czy tego chcesz?:razz:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]chochliki sa niedobre:mad: chochliki się doigrają.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Będziecie grzeczni?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Olek a jak odejde?[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Poprosze o przetłumeczenie tej groźby. NO nie wiem bać się nie bać...:diabloti: :lol:[/COLOR][/B] [B]Olek a co ty na to jak nie pojade na zlot co?[/B][SIZE=1][COLOR=wheat]Zaraz zobaczymy jak sie zacznie wkurzać.:p [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Dziewczyny mam nowa ksywe dla orzecha A mianowicie Laskowy :D

Agguś co ty pierdzielisz! Nigdzie nie odchodź[/QUOTE]
Zebym ja ci zaraz jakiejs ksywy nie wymyslil:mad: :evil_lol:
[quote]chochliki sa niedobre:mad: chochliki się doigrają.

Będziecie grzeczni?

Olek a jak odejde?[/quote]
Agus obiecuje, ze olek bedzie grzeczny tylko nie zrob jakiejs glupoty:razz:
A na zjezdzie to juz w ogole bedzie chodzil jak zegarek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']

Agus obiecuje, ze olek bedzie grzeczny tylko nie zrob jakiejs glupoty:razz:
A na zjezdzie to juz w ogole bedzie chodzil jak zegarek:lol:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Orzeszku mnie sie zdaje, że z OLka nie da sie już zrobić grzecznego. On to ma we krwi. No ale jesli chcesz to popracuj nad nim.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Na zjeździe powiadasz...heheh...Olek...:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]KOchani widze ze ludzie z domków nam ubuwają. Jak tylko pay wróći musi napisac kto jest w dwóch domkach.Bo tego mi chyba nie podał. Co do trzeciego znam skład na 100%. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...