Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]I zaraz się zacznie...:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Dziekuje, że mało napisaliście:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote]

Ja zmeczona jestem po wystawie:eviltong: Nic nie będę bez Asi pisac...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale udaja, ze za nami tesknia :lol:
Az mi sie prawie milo zrobilo;)
A oto 1 z 11 bachorkow:
[img]http://img326.imageshack.us/img326/9609/10uj.jpg[/img]

A tutaj zmeczona mamuska z prawie cala wataha:
[img]http://img326.imageshack.us/img326/4720/28kl.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!
Możecie napisać coś bliżej o tym zlocie. Tzn. jaki jest program, ile zwykle jest ludzi, w jakim wieku, jakie warunki, co jak pies jest agresywny, itp. Wybaczcie, że taka niezorientowana jestm, ale temat jest naprawdę długi.
Mieszkam w woj.śląskim i jakbym wiedziała coś więcej to może by mnie do morska puścili...

Link to comment
Share on other sites

Na zlocie będzie duzo ludzi i psów, z agresorami to bedzie ciężko poniewąż psy nie są tam trzymane w klatkach i cały czas dotrzymują nam toważystwa :)
Sam zobacz fotki które są w poście nr. 754 na stronie 76(licząc po 10 postów na stronkę)

Link to comment
Share on other sites

A powiedz jak objawia się agresja twojego psa czy on atakuje tak ,żeby sie grysc czy tylko przekotłuje psa i zostawia go w spokoju?
Mój Czarek to taki typ zapobiegawczo obwarcze co by sobie nie myśleli ,ze można mnie grysc! Ale od kiedy u mnie jest z zadnym psem sie nie gryzł!W schronisku tez chodził luzem między psami i z tego co wiem utarczki miewał tylko z poj***** dobermanem który sam go zachecał do bójki:/
A jezeli panujesz nad swoim psem to myśle ,ze nie byłoby problemów! Np Teresa od maleństwa panuje nad nim i choć malutek nie przepada za hasiorami to wszystkie husky a było az sztuk 2 wróciły do domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no to wróciłem z Przerwanek... było super ale gorąco... no ale przejdzmy do tego co chcialem napisac... kiedy sie płaci za koszulki??;> i w jaki sposób;P[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]na odpowiedź poczekasz az wróć Pay. Do 17.07 można jeszcze składać tu zamowienie. CO do reszty pay odpowie.Myśle, że jak wróci to będzie je zamawiał.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...