Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiunia']Hej!

Dianko czy uwazasz ze wujka mozna jeszcze reformowac?:evil_lol:

[FONT=Times New Roman][SIZE=1]mam nadzieje ze uda mi sie to sprawdzic bo jak narazie siakos mi sie nie wodzi ze pojade:-([/SIZE][/FONT][/quote]

Asia no nie denerwuj mnie nawet...wiesz co ja o tym myśle...ja cem Cie na zlociku:placz:

Co do wujka to hmmm.....juz Ty wiesz co ja myśle:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Przepraszam już się poprawiam.Tak czy siak na pytanie nie odpowiedziałeś :> Celowa zaczepka?
No a teraz "Przeczytaj ten post, a od odpisania Cie zwalniam."
I Agga będzie szczęśliwsza i Ty też:evil_lol:[/QUOTE]
Nie odpowiedzialem na pytanie, poniewaz odpowiedz jest oczywista...:eviltong:
A u aggi i tak juz mamy przerypane:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Tomeczku dla kogo jest oczywista bo bynajmniej nie dla mnie i Asi:cool1:

A Agguni Ty się będziesz tłumaczył:eviltong:[/QUOTE]
Aj zapomnialem, ze ty jestes troszke niedomyslna;)
Ale to juz nie moj problem:eviltong:
A u aggi bedzie sie tlumaczyl ten co zawsze pierwszy zaczepia i dokucza, czyli ty dianeczko:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Niedomyślny - to słowo zarezerwowane dla podgatunku meskiego:cool1:
Nie ja cie zaczepiam co widac w poście na którego miałes nie odpisywać...:eviltong:[/QUOTE]
Niestety musialem odpisac, chociaz nie chcialem...;) poniewaz zadalas kolejne pytanie:roll: Ale kto pyta nie bladzi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Nie musiałeś...nikt cie siłą do odpowiedzi nie zmuszał.[/quote]
Mimo wszystko, moja wysoko rozwinieta kultura osobista nie pozwala mi lekcewazyc zadanych pytan:eviltong:
[quote]i tak g**** warte:eviltong: Nic nie wyjaśniają dla nikogo prócz ciebie...[/quote]
Droga dianeczko z przykroscia musze stwierdzic, ze nie wszystko czego nie rozumiesz jest g**** warte;)
p.s. takie slowa z ust malej dziewczynki:shake:
Aggus pozwala ci tak brzydko mowic?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z tą kultura to juz nie przesadzaj...zobaczymy jaki mądry na zlocie będziesz:evil_lol:

Jakie slowa? To już mi gwiazdek pisac nie wolno:crazyeye: ?
Małej dziewczynki? No wymiękam...maciupeńkiej:eviltong: To ty nie wiesz, ze my tu wszyscy 16 latek mamy :grins: tylko ty jeden taki dorosły masz 20...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Z tą kultura to juz nie przesadzaj...zobaczymy jaki mądry na zlocie będziesz:evil_lol:

Jakie slowa? To już mi gwiazdek pisac nie wolno:crazyeye: ?
Małej dziewczynki? No wymiękam...maciupeńkiej:eviltong: To ty nie wiesz, ze my tu wszyscy 16 latek mamy :grins: tylko ty jeden taki dorosły masz 20...:evil_lol:[/QUOTE]
No wiesz... Znam osoby, ktore maja 40 lat i nadal sa malymi dziecmi, wiec nie tylko ilosc wiosenek sie liczy:roll: W twoim wypadku napewno nie kierowalem sie wiekiem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']No wiesz... Znam osoby, ktore maja 40 lat i nadal sa malymi dziecmi, wiec nie tylko ilosc wiosenek sie liczy:roll: W twoim wypadku napewno nie kierowalem sie wiekiem:evil_lol:[/quote]

A czym się kierowałeś? Wzrostem:eviltong: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']moze...:roll:
Dodam jeszcze, ze male dziewczynki sa bardzo natretne i zadaja duzo pytan:lol:[/quote]

No możliwe:roll: :cool3: ....jak to dobrze, ze nie jestem małą dziewczynką bo jeszcze byś pomyslał, ze natrętna jestem w stosunku do ciebie...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400][B]PAGAJ -[COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR][/B][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR] [/COLOR][COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#006400]

[B][B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek(niepewne)[/I][/B]

[B]3.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka czarna S-nick na rękawie-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]4.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR][/B]

[B]5.AnTu - namiot [/B]

[B]6.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka czarna XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[B]7.Misiekesa + 1 osoba - namiot[/B]

[B]8.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka granatowa M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]9.carragan + 1 pies-[I]domek[/I][/B]

[B]10.Zaba14+[/B][B]osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka biała M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR][/B]

[B]11.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)[/B]

[B]12.lucy*+1 osoba+pies-[/B][B][I]domek+[COLOR=red]koszulkaczarnaM-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=red]+koszulka niebieska M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I][/B]

[B]13.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/B]


[B]14. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka czarna XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]


[B][I]15[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR][/B]

[B]16.Olekg18 + 2 psy-namiot[/B]

[B]17.mosii+4 psy-namiot[/B]

[B]18.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie, tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]


[B]19.AgaCzips + 1 pies - namiot[/B]

20.[B]Agatha i CObra +3 psy - namiot[/B]

[B]21.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot[/B]

[B]22.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]23.marmara_19 + 2 psy - namiot[/B]

[B]24.gosica + osoba + 2 psy -namiot[/B]

[B]25.rebellia+ pies+[COLOR=red]koszulka[/COLOR][/B]

[B]26.usia+osoba+2 psy- namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/B]


[B][COLOR=magenta]27.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=black]28.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot+[/COLOR][COLOR=red]koszulka niebieskaS-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR][/B]

[B]29.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaXL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR][/B]

[B]30.Diana14+1 pies+ domek nr 3[/B]

[B]31. bigos+1 pies+namiot[/B]

[B]32.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot[/B]

[B]33.Bora+1 pies+namiot[/B]

[B]34. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka czarna M-tylko tył logo+ koszulka czarna XL- logo ,nick na rękawie Jotka[/COLOR][/B]


[B]35.*luthien* +1 pies+namiot[/B]

[B]36.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka Czarna M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR][/B]

[COLOR=#ff0000][COLOR=black][B][COLOR=darkgreen]37.jamnik+ domek nr3[/COLOR][/B] [/COLOR][B]+ koszulka niebieska XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]38. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B]
[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]Pozostawie wasz gadulstwo bez komentarzy. Nie mam ani sił ani ochopty komentować. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Zabileś mi ćwieka:roll: Nie wiem co ci na to odpisac....[/quote]
No to chyba dobrze... mozna by powiedziec, ze znalezlismy jakis kompromis:lol: Wyjasnilismy sobie wszystko i nasze wyczerpujaca dyskusja dotarla do celu :lol: Temat mozna uznac za zamkniety;)
No i moze agga nas nie pozabija...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']No to chyba dobrze... mozna by powiedziec, ze znalezlismy jakis kompromis:lol: Wyjasnilismy sobie wszystko i nasze wyczerpujaca dyskusja dotarla do celu :lol: Temat mozna uznac za zamkniety;)
No i moze agga nas nie pozabija...:roll:[/quote]


Nieeee no dyskusja nie dotarla do celu...bo i niby jaki cel tej dyskusji:eviltong: ?

Agga pozabija ale pewno osobiście bo bedzie bardziej bolało:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Nieeee no dyskusja nie dotarla do celu...bo i niby jaki cel tej dyskusji:eviltong: ?

Agga pozabija ale pewno osobiście bo bedzie bardziej bolało:oops:[/quote]
Mimo wszystko wydaje mi sie, ze doszlismy do celu... A celem jest to, ze nasza dyskusja nie miala sensu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']
No i moze agga nas nie pozabija...:roll:[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]Tego nie możecie być pewni. Ale nie dziś - dziś tego nie zrobie. Dziś poprostu miałam za dobry dzien co by sie teraz na was pastwić.Minał niestety za szybko:shake: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...