Jump to content
Dogomania

IV Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - Morsko 2006


PaYooK

Recommended Posts

[quote]Orzeszku mnie sie zdaje, że z OLka nie da sie już zrobić grzecznego. On to ma we krwi. No ale jesli chcesz to popracuj nad nim.[/quote]
Cos mi sie zdaje, ze mowisz tak, poniewaz nie znasz moich metod wychowawczych, ktorych napewno nie probowaliscie z olkiem;)
Najlepsza metoda jest pała i gaz :evil_lol:
Metode ta zaczerpnalem z pracy (jestem szczurolapem) poniewaz jest bardzo skuteczna. Z reszta mamy jeszcze duzo czasu... do zjazdu napewno go uloze i popracuje nad karnoscia:evil_lol:
aha i obiecuje, ze ogranicze ilosc wypowiedzi w tym temacie, bo narazie to jestem bardziej niegrzeczny od olka :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkgreen]Orzech no metoda jest rewelacyjna - dopracują ją i poprosze na priv:evil_lol: Olek normalnie będziesz moj chłopcze:cool3: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Orzech pisz pisz Tylko nie daj sie tym dziewczynkom wciągac w dyskujse.One to uwilebiaja.:p[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]KOchani dzis wyjeżdżam i wracam jutro. Jak mi do tej pory nabazgracie z nowu tyle stron ja tu popłenie sepuku:grab::flaming:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]A wczesniej z wami sie policze:2gunfire:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hej wam
Słuchajcie mnie nie bedzie na zjezdzie, przełozyli mi poprawke i nie moge jechac :-( a tak chciałam :(
Żaba 14 -chyba nici z naszych planów, Przepraszam was za zamieszanie. Jejku jak ja nie nawidze szkoły :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Hej wam
Słuchajcie mnie nie bedzie na zjezdzie, przełozyli mi poprawke i nie moge jechac :-( a tak chciałam :(
Żaba 14 -chyba nici z naszych planów, Przepraszam was za zamieszanie. Jejku jak ja nie nawidze szkoły :angryy:[/quote]
szkoda, ze nie bedzie was na zlocie :((

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tutaj to wklejam, ale to bardzo wazne

[SIZE=5][COLOR=Red][B]Muszka ma transport-[SIZE=3]Muszka ma nowy domek:multi::multi::multi:[/SIZE]

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/7920/muszka9hw.jpg[/IMG]

[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=Red][B][SIZE=3]Kaśka, tel 600256503, pw lub e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#006400]PAGAJ -[/COLOR][COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył sam adres serwera[/COLOR]
[COLOR=#006400][COLOR=#ff0000][COLOR=darkgreen]Szamanka-[/COLOR] [/COLOR][COLOR=red]czarna M-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=#006400]

[B]1.Asiunia+1 osoba+2psy - [I]domek(niepewne)[/I]

3.AggA+4 osoby+namiot+[COLOR=red]Koszulka czarna S-nick na rękawie-tył nazwa serwera[/COLOR]

4.PaY-namiot+[COLOR=red] koszulka[/COLOR]

5.AnTu - namiot

6.Komar - namiot+[COLOR=red]koszulka czarna XL-przód nick na piersi[/COLOR] -[COLOR=red]zdjęcie na rękawie[/COLOR] [IMG]http://komar5510.webpark.pl/komar.jpg[/IMG] -[COLOR=red]tył 4 OZDM 2006[/COLOR]

7.Misiekesa + 1 osoba - namiot

8.efra_husky+1 osoba+3 psy-[I]domek+[COLOR=red]koszulka granatowa M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I]

9.carragan + 1 pies-[I]domek[/I]

10.Zaba14+osoba-namiot+[COLOR=red]koszulka biała M-nick na rękawie-tył adres serwera i wszystko o psach[/COLOR]

11.dbbst + 1 osoba + szpila - namiot(niepewne)

12.lucy*+1 osoba+pies-[I]domek+[COLOR=red]koszulkaczarnaM-nick na przodzie na piersi-tył adres serwera[/COLOR][COLOR=red]+koszulka niebieska M-logo-tył 4OZDM 2006[/COLOR][/I]

13.Jureja -domek+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick pod logo-tył adres serwera[/COLOR]

14. Kara_TC+2psy-[I]domek+[/I][COLOR=#ff0000]Koszulka czarna XL-nick pod logo-tył 4OZDM2006[/COLOR]

[I]15[/I]Bogarka - domek +[COLOR=#ff0000]koszulka czarna M-nick koło logo-tył 4 OZDm 2006[/COLOR]

16.Olekg18 + 2 psy-namiot

17.mosii+4 psy-namiot

18.Truskawa-namiot+[COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie, tył 4 OZDM 2006[/COLOR]

19.AgaCzips + 1 pies - namiot

20.Agatha i CObra +3 psy - namiot

21.ALicjaRydzewska (mam taką nadzieje)+2 osoby+pies-namiot

22.Malawaszka-namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaM-nick na rękawie-tył4OZDM2006[/COLOR]

23.marmara_19 + 2 psy - namiot

24.gosica + osoba + 2 psy -namiot

25.rebellia+ pies+[COLOR=red]koszulka[/COLOR]

[COLOR=lemonchiffon]26.usia+osoba+2 psy- namiot+[/COLOR][COLOR=red]koszulka czarna M-nick na rękawie-tył 4OZDM 2006( nie jedzie)[/COLOR]

[COLOR=magenta]27.marcino -napisał, że na 90% nas odwiedzi na zlocie( wielki znak ?)[/COLOR]

[COLOR=black][COLOR=darkgreen]28.KalinaM+Lilly*+1osoba+2psy-namiot[/COLOR]+[/COLOR][COLOR=red]koszulka niebieskaS-nick pod logo-tył nazwa serwera[/COLOR]

29.PatikujekZabrze+2 osoby+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka czarnaXL-nick pod logo-tył nazwa serwera i wszystko o psach[/COLOR]

30.Diana14+1 pies+ domek nr 3

31. bigos+1 pies+namiot

32.Formica+1 osoba+ 2 psy+namiot

33.Bora+1 pies+namiot

34. Jotka+1 osoba+1 pies+domek nr 3+[COLOR=red] koszulka czarna M-tylko tył logo+ koszulka czarna XL- logo ,nick na rękawie Jotka[/COLOR]

35.*luthien* +1 pies+namiot

36.orzech+1pies+namiot+[COLOR=red]koszulka Czarna M-nick na rękawie-tył 4 OZDM 2006[/COLOR]

[COLOR=#ff0000][COLOR=black][COLOR=darkgreen]37.jamnik+ domek nr3[/COLOR] [/COLOR]+ koszulka niebieska XL-nick na piersi-tył logo zlotu[/COLOR]

[COLOR=darkgreen]38. Wfh85+1 pies+ domek nr 3[/COLOR][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...