Jump to content
Dogomania

Stary, słaniający się na nogach pies... już u Biafry. Odszedł za TM...


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']przeczytałąm...wrzuce na fejsa...zabiją mnie...wrzuce...
Tak jak pisałam MyrkurDagur - jest ktoś KTO ma na fb konto u was...
JEST moni12..ale ona zaaltana...
Ktos kto ma swoje "ludzkie" konto na fb...
taka osoba musiała by wklejać/przeklejac info o Aksonie na fb...
ja nie dam rady...zaglądac i przeklejac..odpowiadac ludziom na czasmi "głupie" pytania...
TOTAL zapsienei w szydłowniku. W dodatku wpakowałam się w pomoc dla schronu w radomiu - i jakos sie wypakować nie moge..bo ciągle cosss....
a to bez nogi..a to slepy..a to wycofany..a to stary...i 14 szczyli mikrusów z 70 szczyli jakie schron dorobił sie w ostatnim czasie...

KTO CHETNY do przeklejania info..ja zaczne - a dalej to już poleciiiii....[/QUOTE]

[B]Jest już wydarzenie Aksona na FB????[/B]...wstawcie linka...

Mocno trzymam kciuki!!!!...Akson, serc e silne nie podda się tak łatwo!Mocno trzymam!

Link to comment
Share on other sites

Przyszły dzisiaj podklady dla Aksona :multi:
Dziękuje bardzo.
Akson spokojny, od wczoraj nie miał żadnych ataków.
Niestety po tym luminalu ma niezborne przednie łapy i nie wyszedł dzisiaj na spacer :-(
Prawie cały dzień przespał. Wieczorem obudził się na jedzenie i zasnął spowrotem.

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/akson-podklady.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/akson-podklady1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/akson5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jak mogę wysłać?Biafra nie podała adresu na pw.[/QUOTE]

Rozmawiałam z [B]Biafrą[/B] - mówiłam, że nie otrzymałaś jeszcze adresu, ale mam nadzieję, że jak [B]Biafra[/B] już będzie, to prześle Ci go :)

[quote name='zuzlikowa'][B]Jest już wydarzenie Aksona na FB????[/B]...wstawcie linka... (...)[/QUOTE]

[B]Anita_happy[/B] zapewne da znać.

[B]Anito[/B], jak wydarzenie będzie gotowe, wstaw nam link :modla:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam dobrych wieści :placz::placz::placz:
Musiałam uśpić Aksona

Akson bardzo ciężko przeżył noc, cały czas pedałował w miejscu łapami jakby płynął :-( leżąc na boku.
Obtarł sobie pysk z prawej strony i biodro .
Uspokoił się jak wyniosłam go do ogrodu, ale nie miał siły się ruszyć.
Do domu nie dał sie spowrotem nieść bo wył.
Zawiozłam go do lekarza, żeby jakoś pomógł i powiedział co dalej robić...ale wet rozkładał ręce .
Powiedział, że Akson sam się okalecza.
Miał silne serce i wolę walki ale nie mógł zapanować nad ciałem. To go doprowadzało do szału :-(
Łapy przy badaniu podwijały mu się jakby w pięść i na takich zawiniątkach się próbował opierać.
Lekarz powiedział, że ma poważne zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego i że teraz to będzie już tylko gorzej :placz:
Prawdopodobnie ma zmiany nie tylko w kregosłupie-rdzeniu ale i w mózgu.

Zgodziłam się na eutanazję choć było mi bardzo ciężko :placz:
Tym bardziej , że dzień wcześniej Akson leżał w ogrodzie i wylegiwał się na słońcu.
Przez moment dał nadzieję, że będzie lepiej.
Niestety tylko się pogorszyło.

Strasznie mi przykro. Bardzo chciałam mu pomóc :-(
Ostatnie zdjęcia biedulka :placz:

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/akson6.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/akson7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Biafro - to, co opisujesz rzeczywiście wygląda jak długotrwały atak padaczki spowodowany zmianami w mózgu, tak samo kończył życie mój Levis :(
Trzymaj się, kobieto ! Dałaś mu tyle serca i opieki, że umierał kochany i na pewno to czuł !!!

Biegaj Aksonku z innymi kaukazami za Tęczowym Mostem, do zobaczenia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wapiszon']Biegaj Aksonku zdrowy za TM.
Biafro, zrobiłaś bardzo dużo. Dałaś Aksonowi miłość na ostatnie dni. Odchodził wiedząc ,że jest kochany. Widać to ze zdjęcia na słoneczku. [B]Spokojny, zmęczony życiem ale szczęśliwy!!![/B][/QUOTE]
I wreszcie zaopiekowany w najlepszym tego słowa znaczeniu. Odpoczywaj sobie za TM Aksonku (*).

Link to comment
Share on other sites

Wierzyłam, że staruszkowi się uda... że poradzi sobie i będzie mógł przeżyć jeszcze wiele tygodni, a może i miesięcy... :(

Rozmawiałam przed chwilą z Biafrą... :(

Akson chciał żyć, ale nie mógł poradzić sobie ze swoim ciałem... łapkami...

Dziękuję Ci [B]Biafro[/B], że w tych ostatnich dniach jego życia ofiarowałaś mu miłość, opiekę i ciepło... On czuł to z pewnością.

...zapamiętam go leżącego na tym słoneczku :(

Bądź szczęśliwy Aksonie za Tęczowym Mostem... tam będziesz mógł biegać wraz z innymi psimi towarzyszami...

:(

Link to comment
Share on other sites

Ja też wierzyłam, że teraz będzie już tylko lepiej, że Akson sobie poradzi...
Ale najważniejsze, że już nie cierpi i tak jak już pisali, że choć przez te ostatnie dni swojego życia był naprawdę SZCZĘŚLIWY i kochany!
Dałaś Mu Biafro najcenniejszy prezent jaki dostał od życia!
I za to chylę czoła!

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Dziękujemy Biafro za mądrość i za miłość.Bo miłość musi być mądra właśnie wtedy kiedy nadchodzi rozstanie.Pozwoliłaś odejść staremu psu z godnością-dziękujemy za to.
Waldi481

Link to comment
Share on other sites

wspczuje...
przylazlam do was zeby podzielic sie z informacja, ze nam fb odblokowali i mozemy ruszac z AKSONEM...a tu dziadek za TM

dzis na zmiane - dobre i zle informacje...

Wazne, ze chopak odchodzil kochany...na koncu swej drogi poznal co to czlowiek...
odszedl kochany...mial na kogo liczyc...

trzymaj sie brachu

jesli macie jakiegos dziadka do wrzucenia na fb - w ramach rewanzu za pomoc temu psu - pomozemy...Myrkagur...masz to konto na fb /tylko pamietaj...Profil to imie i nazwisko - inaczej cie usuna - tak jak nas...ale stoczylismy batalie z fb i nas odblokowali...uf/

poklony za wykonana prace Biafro
[I]
przepraszam za brak pl czcionki..[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...