Jump to content
Dogomania

MIKA,mix DON-ka , nie udało się.....:(


erka

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osz,kurczę, który mops?:shake: No załamka.Ja sie strasznie bałam sterylki Szanty, bo juz sie tu tyle naczytałam o komplikacjach i narkozy tez się właśnie bardzo obawiałam. A Twoje dziewczynki...? Też mają przeżycia...No, nie:-(:shake:
Strasznie mi przykro:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Osz,kurczę, który mops?:shake: No załamka.Ja sie strasznie bałam sterylki Szanty, bo juz sie tu tyle naczytałam o komplikacjach i narkozy tez się właśnie bardzo obawiałam. A Twoje dziewczynki...? Też mają przeżycia...No, nie:-(:shake:
Strasznie mi przykro:-(:shake:[/QUOTE]

Jaaga , mogę tylko napisać że posyłam dobre fluidy i przytulam wirtualnie ...

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie też pomyślałam gorzko ,ze to była sunia cudo. Wiemy dobrze ,ze psiaki się zdarzają różne , często kłopotliwe pod różnymi względami... A TU WIERNOŚĆ ( niczym nie zasłużona )I MĄDROŚĆ( gdyby wszystkie psy wracały same do domu , połowy pracy byłoby mniej ) jak w książce .. a od ludzi nie spotkało jej wiele dobrego. Tej babie co takiego skarbu nie doceniła ,życzę ,zeby szybko jej życie pokazało co to znaczy być bezbronnym i opuszczonym.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...