Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

Cavisie, cocer spaniele, grzywacze, yorki ;D ufocę co się da :D Mam nadzieję, że wujek mnie w ostatniej chwili nie wywali xDD Strasznie chcę pojechać ;)) Wtedy już od tygodnia będę właścicielką małego puszystego spanielka tybetańskiego :)) Hehh a za jakieś pół roku pewnie zaczne z nim sama jeździć, a nie tylko z aparatem :)) Pewnie będę w koszulce dogomanii to mnie tam poznacie xDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DuDziaczek']Po przeczytaniu tego 3 razy zrozumialam :evil_lol:

A wiec tak staneIVAAAAAAAAANNNNNNNNN tylko podejztewam ze wszyscy sie obejza co to za kretyn drze jape :razz:

No wiec tak ja mam 14latek :razz: I .. hm.... Bede w dzinsach :eviltong:
I bede z takakolezaneczka ewelinka m z dogo.
A ja mam 170 :diabloti:[/quote]


hmmm mogę się do Was tam jakoś podczepić na chwile ? xDD Ja mam 16 lat, będę pewnie w koszulce z dogomanii z moim nickiem więc bez problemu mnie poznacie ;)) A miło będzie poznać jakiś dogomaniaków jeszcze ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly']hmmm mogę się do Was tam jakoś podczepić na chwile ? xDD Ja mam 16 lat, będę pewnie w koszulce z dogomanii z moim nickiem więc bez problemu mnie poznacie ;)) A miło będzie poznać jakiś dogomaniaków jeszcze ;))[/quote]

pewnie :cool3::cool3::cool3::cool3:

Dobra to ja kupuje bialy T-shirt i wyklejam moj nick :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aeniolek']Mam do was pytanie!!!! Czy jest jakakolwiek możliwość zgłoszenia psa na wystawe po terminie zgloszeń???? Nie miałam możliwości zgłoszenia psiaka wczesniej, a teraz jest tydzień po terminie, a bardzo bym chciała jechać....:(.[/quote]

Mogą być problemy, bo oni już bardzo przedłużali termin zgłoszeń. Spróbuj może w najbliższym dniu kiedy mają czynne zadzwonić i popytaj. Może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za rade...Ja myślałam, że oni sami z siebie przedłużają termin zgłoszeń.No nic, w poniedziałek zadzwonie i zapytam.Ale to w sumie chyba zależy tylko od nich nie?? No bo kto powiedzial, że nie mogą przyjąć psa po terminie?? Może uprosze, a jak nie to pojadę tylko oglądać :).

Link to comment
Share on other sites

Raczej już nie przyjmą bo katalog jest bankowo w druku, wystawa za 2 tygodnie.

A i ja się przyłączam do pytania, o stawki i kat. przedwystawowy.

I mam prośbę jeśli ktoś będzie się nudził w niedzielę i nie wiedział jaką rasę pstrykać, zapraszam pod rin sharpków :loveu:, bo ja będe z psem i dzieckiem więc fotek raczej nie porobię.

Pozdrawiam i życzę wam wszystkim BOBów i innych zwycięstw :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonpak']narazie jest nowa informacja że w niedziele będzie druga klubowa wystawa świnek morskich, a ja będę w sobotę buuuuu:placz::placz::placz:[/QUOTE]
A gdzie dokładnie będą te świnki??? Będę w niedzielę oglądać pudle to może zerknę i na świnki??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...