Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

[quote name='ewelinka_m']Asiaczek zawsze możemy podejść pod Wasz ring ;)
przede wszystkim serdeczne dzięki :loveu:

ewentualnie możemy zostawić nr telefonu to wrazie jak nas nie będziesz mogła odnaleźć jakoś się skontaktujesz :lol:[/quote]
OK. Gdyby mnie nie było przy ringu - zostawcie na kartce nr telefonu i wtedy będziemy sie szukać.

[quote name='ewelinka_m']Asiaczek chyba będzie w sobotę, zdaje się z tego co pamiętam, że wtedy będą basenji :hmmmm:miło będzie poznać tak utytułowaną hodowle ;)[/quote]
Tak, tak. Jestem w sobotę.A mnie będzie miło pomóc Wam!

[quote name='DuDziaczek']oczywiscie kaske bedziemy wyciskaly od wszystkich :razz:
Ale specjalne zaproszonka mamy od.

[B]Tylko psy[/B] ring goldenkow :cool3: ring 19
[B]Iwona 1984[/B] ascik bialo rudy :cool3:
[B]Asiaczek [/B] basenji :cool3:
[B]Bodzia 78[/B] York, Coli :cool3:
[B]Magda [/B] spanielek :cool3:
[B]Lavinia [/B] buldozki :cool3: Niedziela ring 21
[B][COLOR=Black]Cambel [/COLOR][/B][COLOR=Black]asty lub charciki [/COLOR]


Ja Was znajde nie wiem jak ale znajde :multi:[/quote]
Zaproszenie - aktualne!
Asiaczki - hala nr 9, ring nr 47.
Czekamy!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']a no będziemy w sobote :D :D z fryta która wygląda jak łysy kurczak i paskudnym kokiem ;P[/quote]

haha no to lysego kurczaka rozpoznamy :razz:

[quote name='mela2']Ja też zapraszam na ring corgi.Ocena w sobotę przed południem.
Ring nr27 , hala B. Tylko głośno krzyczcie,że Wy to Wy i pobrzekujcie puszeczkami.
Może będę miała jakies obroze i smycze po swoich psach.[/quote]

ja bede miala nick naklejony :cool3::cool3:
A no i puszki rzecz jasna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Dziekujemy za zaproszenia :multi:
Juz nie mam czasu do postu zapisywac :diabloti: ale na kartce mam wszystko! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko napisze, mnie poznacie po tym, że mam siostre bliżniaczke (goldenka 02 na dgm. dla niewiedzących):) Jeśli zobaczycie gdzieś dwie bardzo do siebie podobne blondynki z goldkiem do śmiało podchodźcie(na wystawie nie będzie chyba zbyt dużo bliżniaków, na pewno nas poznacie):lol::)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']a no będziemy w sobote :D :D z fryta która wygląda jak łysy kurczak i paskudnym kokiem ;P[/quote]


To je mój kochany Frytulek :loveu::loveu: i nie waż się go obrazać :obrazic: :evil_lol:

[quote name='DuDziaczek'] Cambel wiem ja wygladasz!!!! Widzialam twoja fotke :diabloti:[/quote]

O, no to miło.... :eviltong:

Mam ochote sobie kupić prasowankę jakąś z nickiem mmmm :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Właśnie z tym mam mały kłopot... ze Muszę coś poszukać..W ostateczności wezmę do ręki marker, i nabazgrzę coś :evil_lol:
DuDziaczek, jak mnie zobaczysz, to się odezwij.... :eviltong:[/quote]

Pewnie ze sie odezwe :lol:
myslalam ze na allegro takie cus wyczailas :razz:
A zreszta poznasz mnie ;) Bede brzeczala :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']ja oczywiscie m[U]ON[/U]dra na swoj sposob nie doczytalam zgloszenia...:D juz wiem mniej wiecej a mam pytanie odnosnie ogolnych rzeczy
gdzie sie przykleja ten numer??
czy to prawda ze jak pies jest w szczeniakach to sedziowie sa lagodniejsi??[/quote]

Przyklejasz w widocznym miejscu :) Większość osób przyczepia z przodu do bluzki jakąś przypinką itp. A w szczeniaczkach powinno sie oceniać łagodniej :) Ale to zalezy od sedziego :diabloti:

A ja sie straszliwie rozchorowalam i musze przelezec caly tydzien w lozku, zeby tam nie zasmarkać kieleckich ringów :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']
A zreszta poznasz mnie ;) Bede brzeczala :eviltong:[/quote]

Będę nasłuchiwać :evil_lol:

[B][SIZE=3]
Dziewczyny /i chłopaki ?/ potrzebujemy transportu Warszawa - Kielce dla 3-miesięcznej suni Sealyham Terrier, w 1. dniu wystawy (sobota)....Czy ktoś chętny nam pomóc ? :lol:[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...