Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]A gdzie dokładnie będą te świnki??? Będę w niedzielę oglądać pudle to może zerknę i na świnki??
[/QUOTE]

Takie info jest na stronie kieleckiego związku:

[LEFT][SIZE=2]"W ramach wystawy 18.11.2007 (tylko w niedzielę) odbędzie się [B]II Klubowa Wystawa Świnek Morskich[/B]..[/SIZE]
[SIZE=2]w Pawilonie"C "od godz 10.00. zaprezentowanych zostanie ok.50-60 świnek różnych ras i odmian"[/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tylko psy']W zeszłym roku były koło ringu głównego:lol:[/quote]

To pewnie uczta dla zwyciezcow byla:diabloti: Moj BB by sie od razu na cos takiego rzucil... kiedys ciachnal chomika, ktorego wzielm na ferie do szkoly i uciekl mi z klatki. znalazl go BB:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']To pewnie uczta dla zwyciezcow byla:diabloti: Moj BB by sie od razu na cos takiego rzucil... kiedys ciachnal chomika, ktorego wzielm na ferie do szkoly i uciekl mi z klatki. znalazl go BB:diabloti:[/QUOTE]

Świnki stały w takim miejscu, ze nie dało sie ich ominąc wchodząc na ring główny :evil_lol::evil_lol: Raven kilka razy próbował mnie zabić z ich powodu, szczegolnie, ze nie wpuszczali odrazu na ring przygotowawczy i wszyscy stali miedzy tymi prosiaczkami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Świnki stały w takim miejscu, ze nie dało sie ich ominąc wchodząc na ring główny :evil_lol::evil_lol: Raven kilka razy próbował mnie zabić z ich powodu, szczegolnie, ze nie wpuszczali odrazu na ring przygotowawczy i wszyscy stali miedzy tymi prosiaczkami :diabloti:[/quote]
Nasz na szczęście ich nie zauważył....:):lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YaBear-CubCammy']To pewnie uczta dla zwyciezcow byla:diabloti: Moj BB by sie od razu na cos takiego rzucil... kiedys ciachnal chomika, ktorego wzielm na ferie do szkoly i uciekl mi z klatki. znalazl go BB:diabloti:[/quote]

Mniam, maniam (dobrze że nie wygraliśmy):diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']W końcu doczekaliśmy się stawki :)

No w gordonach z wystawy na wystawę coraz więcej zgłoszeń. Chociaż 10 to i tak ciągle mało...[/quote]
Stawka wszystkich seterow jest bardzo ladna :) Powodzenia dla wszystkich seterzastych i nie tylko :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...