Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się wybieram z aparatem :) rozmawiałam dziś z wujkiem i pytałam, czy jedzie na jakąś wystawę teraz, powiedział, że zabiera swoją Leonbergerkę Sindi , więc się wkręciłam ;DD Teraz tylko się rozglądnę po dogo, żeby się zorientować komu tam kibicować żeby sie nie nudzić, jakie foty robić i najważniejsze - czy będą moi ulubieńcy - speniele tybetańskie ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Spanielka_Molly']Ja się wybieram z aparatem :) rozmawiałam dziś z wujkiem i pytałam, czy jedzie na jakąś wystawę teraz, powiedział, że zabiera swoją Leonbergerkę Sindi , więc się wkręciłam ;DD Teraz tylko się rozglądnę po dogo, żeby się zorientować komu tam kibicować żeby sie nie nudzić, jakie foty robić i najważniejsze - czy będą moi ulubieńcy - speniele tybetańskie ;))[/quote]
Koniecznie zajrzyj na ring cockerków:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']:eviltong: OOO jak tak zapraszacie to ja sie na hama wepchne :evil_lol:
z aparatem :razz:
Tzlko jak poynac was z dogo od tylu ludzi....:eviltong:
Dogo sie wzroznia :cool3:[/quote]
Jak zobaczysz szatynkę o wzroście ok. 160 cm i puszysto-tłuściutkiego, próbującego wylizać wszystkie psy, czarnego podpalanego cocker spaniela angielskiego , to będziemy my:p

Link to comment
Share on other sites

my też bedziemy na 99% jak zobaczysz puszysta samke małą bo ma 7 miesiecy i duuuzą pania :D ktora bedzie zestresowana jak mało kto :] oczywiscie bardziej niz pies bo ten bedzie musial sie z kazdym wybawic.... nie wiem jak ja to przezyje, ale chetnie mozesz podejsc :D pogamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']do mnie najlepiej drzeć sie IVAAAAAAANNN! zaczaje predzej niz po imieniu :D żadna pani mam 16 lat :) ja tez bede pstrykac fotki nawet mam znaczy brejdak ma dobry sprzet aby powiedzcie ktore to Wy :D


<składnia byla zawsze moja dobra stroną:roflt:>[/quote]

Po przeczytaniu tego 3 razy zrozumialam :evil_lol:

A wiec tak staneIVAAAAAAAAANNNNNNNNN tylko podejztewam ze wszyscy sie obejza co to za kretyn drze jape :razz:

No wiec tak ja mam 14latek :razz: I .. hm.... Bede w dzinsach :eviltong:
I bede z takakolezaneczka ewelinka m z dogo.
A ja mam 170 :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Po przeczytaniu tego 3 razy zrozumialam :evil_lol:

A wiec tak staneIVAAAAAAAAANNNNNNNNN tylko podejztewam ze wszyscy sie obejza co to za kretyn drze jape :razz:

No wiec tak ja mam 14latek :razz: I .. hm.... Bede w dzinsach :eviltong:
I bede z takakolezaneczka ewelinka m z dogo.
A ja mam 170 :diabloti:[/quote]

A sory, nie doczytałam tego posta:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Szkoda, że nie masz Lublina po drodze, bo chętnie bym się z Tobą zabrała :roll: :lol:[/quote]
A jaki piesek? Jak mały, to może się z nami zmieścicie. My jedziemy samochodem typu sedan, więc ewentualne miejsce na tylnej kanapie z dwoma psiakami ( moja suka to beagle, szczeniak). jakby co, proszę na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...