Jump to content
Dogomania

gonpak

Members
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

About gonpak

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/18/1977

Converted

 • Location
  Włodawa
 1. a co tam zamysły hodowlane, linie przodków, itp, itd, liczy sie [B]KASIORA!!!!!!!!!!! [/B]a to Polska właśnie...:shake:
 2. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  [quote name='agadive']BŁAGAM, kto wygrał BIS szczeniąt? i głupie pytanie jak mam wstawić fotki? nie mogę dodawać załączników[/quote] chyba west z Ukrainy bodajże
 3. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  i jeszcze troche o organizacji: 1. super dojazd, w mieście na każdym skrzyżowaniu tabliczka z napisem wystawa. 2. upał niemiłosierny, ale to niezależne od wystawców, ja ze swoją suczą pojechałam zaraz po ocenie, na kąpiel w Sanie 3. super numerki startowe, zrobione nie na papierze a na materiale , jak się do ubrania przykleiło to nic nie było w stanie go zedrzeć. 4. ładne pucharki za rasę. 5. wszystko punktualnie, 6. dmuchane zamki dla dzeci - moje dziecko było zachwycone. 7. medaliki na tasiemkach - ogromny plus, bo dziecko od razu mi medal zakosiło na szyję. 8. trawka skoszona, ale sianko nie sprzątnięte, to chyba jedyny minus.
 4. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  [quote name='Iwona1984']ma ktos wyniki gr III[/quote] III -york II - stansford terrier (czy jak to sie pisze:oops:) I- west wybierał Andrzej Pławiński
 5. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  tak ja wczoraj dostałam "list do psa", bez numerku, dowód wpłaty trzeba wziąć ze sobą.
 6. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  [quote name='McDzik']Adres jest podany na ulotce, wystawa odbędzie się jak rok temu na stadionie sportowym przy ul.Dworskiego. A plan oceniania niestety dopiero na miejscu w katalogu będzie napisany, w poprzednich latach nie było go w internecie, do wystawy został tydzien, wiec watpie zeby jeszcze ktoś go dodał.[/quote] strone wcześniej jest info gdzie wystawa....
 7. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  [quote name='McDzik']Ok, dałam mu znać, mam nadzieje, że da rade się dowiedzieć o nasze psy :lol:[/quote] bardzo dziękuję!!!!
 8. gonpak

  Przemyśl - 7 wrzesień 2008r, krajowa

  Mc Dzik a możesz poprosić wujka żeby spytał przy okazji o mnie? Właściciel Małgorzata Pakuła , Grupa III ,rasa airedale terrier suka klasa pośrednia, nazwa i przydomek:Viva Polonia Olga's Dogs :oops::oops::oops:
 9. gonpak

  II MWPR Białystok 30-31.08.2008

  Russellka wysłałam Ci priwa.:lol:
 10. ja też chętnie ankietkę wypełnię: [email][email protected][/email]
 11. gonpak

  II MWPR Białystok 30-31.08.2008

  hura jestem na liscie:multi::multi::multi::multi:
 12. gonpak

  Andrzej Jendrasiak

  w mojej rasie (airedale terrier) zrwacał uwage na przygotowanie psa do wystawy a szczególnie sierści , prezentacje przez handlera i ruch. ogólnie bardzo miły sedzia
 13. gonpak

  Handler mnie wrobił!! RATUNKU!

  a ja by gówniarę postraszyła Urzędem Skarbowym, zakładając że nie odprowadza podatku od dochody z tytułu umowy cywilnej zawartej z Tobą, masz umowę możesz pójść do Urzędu i poinformowac o ukrytym dochodzie tej dziewczyny, zrobią jej domiar i zapłaci wysoki podatek od nieujawnionych dochodów. a tak przy okazji to niech się handlerzy na ogólnodostępnym forum nie chwalą że pieniądze za swoją prace biorą- oczywiście o ile nie maja zgłoszonej działalności, bo Urząd Skarbowy was ścignie za nieodprowadzanie podatku od uzyskanych dochodów.;)
 14. gonpak

  Xlii Krajowa Wystawa Lublin 8.06.2008

  [SIZE=5][COLOR=Purple][B]VIRIS !!!!!!!!!!!!!!!!:multi: dziekuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE] masz u mnie czteropak piwa tylko napisz jaka firmę preferujesz!!!!!!!!
 15. gonpak

  KWPR Radom 25.05.2008r.

  [FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=red][B]VIRIS !!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial Black][SIZE=7][COLOR=#ff0000]dziękuję!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] czy mogę sobie te fotki przekopiować na stronę hodowcy mojego psa???? o tu : [URL="http://www.airedogs.org"]www.airedogs.org[/URL] ???
×