Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolka']Kogoś na 100%, jak spotkasz zestresowaną blondynkę z małym dzieckiem i upartą brzoskwiniową shar peiką to ja.
Chętni porozmawiami odstresuje się przed wejściem na ring.:multi:[/quote]

Widziałam filmik bardzo fajny :lol: a wrazie czego to poznam po tym jak kofana pańcia nosi piesia na rączkach :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MichalMi']bez obaw - będzie dobrze :)
PS. Czy Bafiśka pozwoli nam CACIBA zabrać? :lol:[/quote]

Aleś mi pytanie zdał, aż musiałam do regulaminu zaglądnąc :mad:
My odjedziamy ze swoim ,a Wy ze swoim:):) JaK dobrze pójdzie oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolka']Kogoś na 100%, jak spotkasz zestresowaną blondynkę z małym dzieckiem i upartą brzoskwiniową shar peiką to ja.
Chętni porozmawiami odstresuje się przed wejściem na ring.:multi:[/quote]Ja proponuję poćwiczyć chodzenie przy nodze na ringóweczce. Wiem co mówię, wyskakiwałam z butów jak moja buldożka mnie ciągnęła, zapierała się itp. Tydzień ćwiczeń i jak aniołek. Parówka i gotowana marcheweczka czynią cuda.... A czas jeszcze jest do wystawy, warto poćwiczyć.




Do mnie właśnie dotarło że to dwa dni są :placz:Bueeeee. Pewnie się nie będę mogła zdecydować i w końcu nie pojadę.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie jest to takie proste, sunia ćwiczy ale na codzień jest noszon na rączkach przez właścicieli :( (jest z mojej hodowli, oddana na prawach hodowlanych).

Pozdrawiam, jutro znowu będziemy walczyć, mam nadzieję że przed wystawą uda mi się przemówić jej do rozumu:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']A Ty już sobie załatwiłaś jakoś sensownie dojazd? Bo czytałam wątek i widziałam że masz jakiś kiepski autobus?[/quote]

Mam dojazd :multi::multi:, zabierają mnie znajomi z Rzeszowa. Autobus odpadł bo dojeżdżał na 10. A o tej godzinie grzywki już wchodzą.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję ze taka sytuacja się utrzyma do samej wystawy. Zapytałam dlatego, ze na topiku wystaw rzeszowskich często bywają organizatorzy i w razie potrzeby można licvzyc na ich pomoc , korygują także ewentualne błędne wypowiedzi " wszechwiedzących" i to nie tylko dzieciaków;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Uh, no to niestety. No ale dogomaniacy będą trzymać kciuki to sie na pewno uda :cool3:

A ja chciałam zapytać o warunki oświetleniowe na hali, pod względem fotografujących osób itp. Da radę czy " bez sęsu " tak zwanego:evil_lol:[/quote]
nie jest tak tragicznie..mam zarówno zdjęcia swojego autorstwa jak i ze zk :cool3:
tutaj są zeszłoroczne: [url]http://www.zkwpkielce.republika.pl/fotki.html[/url]
i jedno moje:
[IMG]http://img369.imageshack.us/img369/2141/dsc00377vj3.jpg[/IMG]
także oświetlenie wcaale nie takie kiepskie, warto przyjechać :diabloti:
wrażenia bezcenne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...