Jump to content
Dogomania

GALERIA SAMOGRAJA czyli OGARY POLSKIE i reszta ferajny!!! TATA[*] str. 28


samograj

Recommended Posts

Ornitolog- żadnych żaluzji w tym nie było oprócz tej, że znam jednego pana Ogórka, który chodzi pod krawatem i z zamiłowania jest właśnie ornitologiem. Potrafi nawet rzucić sie w toń stawu za kaczorem :]

CD.Laptop: Klawiatury maja trzy typy złącza: AT, PS/2 i USB.
W laptopie nie ma co liczyć na złacze AT (stary typ i duuuże złącze - okrągłe z pięcioma bodajze bolcami w półkolu.
PS/2 to małe okrągłe złącze z sześcioma bolcami poukładanymi po dwa (dwa z lewej, dwa z prawej, dwa u góry) a po środku tych bolców taki kwadratowy dzyndzel zabezpieczający przed złym połączeniem.
USB to płaska - prostokątna wtyczka wielkości ok 1cm na 3~4mm....

[IMG]http://msu.republika.pl/images/lacza.bmp[/IMG]

...sorry za rysunki ale robiłem na szybko :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='LAZY']Zestawienei ogar-grzywek robi wrazenie![/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B]OGROMNE:crazyeye: Mnie rozbrajają!!![/B][/FONT]

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:loveu:a tu pełna symbioza [/I][/B]
[I][B][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6181/wzruszajceujciezemnwl2.jpg[/IMG][/B][/I]
[B][/B]
[/quote]
[B][FONT=Comic Sans MS]NIEŹLE SIĘ WPASOWAŁ!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: [/FONT][/B]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'][CENTER][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/971.gif[/IMG] GRATULACJE [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89E.gif[/IMG], teraz naprzód po INTERA [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/747.gif[/IMG]!!![/CENTER]
[/quote]
To nie takie proste, sama wiesz, najpierw certyfikat użytkowości, do POŚWIATY mi jeszcze daleko!!!
ALE DZIĘKI ZA GRATKI I DODANIE POWERU!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']To nie takie proste, sama wiesz, najpierw certyfikat użytkowości, do POŚWIATY mi jeszcze daleko!!!
ALE DZIĘKI ZA GRATKI I DODANIE POWERU!!![/quote]Eeeeeeeeee tam, jak się dobrze przyłożycie do roboty, to wszystko się uda :multi: . Chociaż fakt, po Poświacie wiem, że łatwiej zostać Championem niż zdobyć certyfikat użytkowości, szczególnie jak pies nie jest w rękach menera i właściciel nie ma za bardzo czasu i możliwości na treningi... A z drugiej strony pies może zaskoczyć tym że ma talent, i tak sam z siebie wiele potrafi. [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]Ja już nieraz powiedziałam mężowi, że któreś z nich się w czepku urodziło :cool3: .[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER]:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]DZISIAJ SIĘ CHWALĘ!!!! [/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:


[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]

W sama pore tu zagladnelam :cool3:

[CENTER][B][SIZE=5]:multi: GRATULACJE :multi: [/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam w wątku, który mam w podpisie , ze [COLOR=red][B]samograj została zbanowana [/B][/COLOR]- wzięła na siebię winę goguni, swojej córki - spamowanie. Gogunia wczoraj wkleiła jakieś kartki MIKOŁAJKOWE do różnych galerii, bo chciała sprawić przyjemność innym,ale nie wiedziała,że tego nie wolno robić- podobno były bardzo ładne i rzeczywiście sprawiły przyjemność(to przeczytałam w GALERII: BAJAN i MY)
-----------------------------------------------------------------------------
Znalazłam prace goguni w galerii spamów
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013&page=10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję Samograjko, albo raczej..Żmiłeczko!!
Dzielnie się spisałyście i macie CHPL - BRAWO!!
Przy okazji widzę że Żmiłeczka ma w ten sam dzień urodzinki co Kumpel - 12 lutego.
Mnie już nie dziwi że Żmiłka z Kumplem polubili się od pierwszego spotkania w Krakowie ;-)
Pozdrawiamy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='@NUL@']Przeczytałam w wątku, który mam w podpisie , ze [COLOR=red][B]samograj została zbanowana [/B][/COLOR]- wzięła na siebię winę goguni, swojej córki - spamowanie. Gogunia wczoraj wkleiła jakieś kartki MIKOŁAJKOWE do różnych galerii, bo chciała sprawić przyjemność innym,ale nie wiedziała,że tego nie wolno robić- podobno były bardzo ładne i rzeczywiście sprawiły przyjemność(to przeczytałam w GALERII: BAJAN i MY)
-----------------------------------------------------------------------------
Znalazłam prace goguni w galerii spamów
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013&page=10[/URL][/QUOTE]

zgadza się :roll: samograj wróci do nas za 3 dni
ładnie z Twojej strony Aniu, że kazałaś zbanować siebie zamiast gogunii.
czekamy z niecierpliwością....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][COLOR=darkgreen][B][CENTER]Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.[/CENTER]
[/B][/COLOR][/quote]
MASZ RACJĘ!!!
ALE...
Skoro na dogo mogą logować się dzieci, bez zgody rodziców, bez konieczności potwierdzenia, czy rodzice wyrażają zgodę, regulamin powinien być czytelny dla nich również.
Wiem, że gogunia nie spamowała specjalnie, zrobiła to nieświadomie widząc multum różnych karteczek świątecznych w różnych galeriach i uznała, że to swoista tradycja dogomanii!!!
[quote]
Napisał [B]rekma:[/B]

[B]Spam[/B] to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_elektroniczna"]poczty elektronicznej[/URL] oraz w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet"]Usenecie[/URL]. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. [B]Nie ma znaczenia[/B], jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:
[LIST=1]
[*]treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,
[*]odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,
[*]treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.[/LIST][COLOR=red][B]Te trzy punkty dają podstawę, by uznać, że nie były to typowe spamy, bo nadawca[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]-nie odniesie żadnych osobistych zysków, a korzyści odbiorcy były w postaci zadowolenia itd. [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B] - zgoda odbiorcy była przez domniemanie, że do siebie wzajemnie piszemy o różnych sprawach i nikt, nikogo nie wyprosił wcześniej ze swojego "podwórka" [/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]- to wiadomość była spontaniczna, z serca płynąca. Nawet kilka zaprzyjaźnionych adresów, na które ten pseudo spam został wysłany, to nie jest masowym wysyłaniem[/B][COLOR=black].[/quote][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black]KIEDYŚ KTÓRYŚ Z DOGOMANIAKÓW NAPISAŁ:[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black][B][I][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]ŻEBY BYĆ MODEM, TRZEBA NAJPIERW BYĆ CZŁOWIEKIEM!!![/FONT][/SIZE][/I][/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]I to stwierdzenie jest jak najbardziej adekwatne w przypadku chęci zbanowania [B]goguni [/B]oraz zbanowania innych userów , którzy popełnili to samo wykroczenie[/SIZE][/FONT]

[/SIZE][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkGreen"][B]Złamany został poniższy punkt regulaminu:

9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a[/B][/COLOR][COLOR="Red"][B] każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz[/B][/COLOR]. [COLOR="DarkGreen"][B]Z forum spam będzie usuwany – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy – wraz z autorem.[/B][/COLOR]
[COLOR="DarkGreen"][B]

I o to własnie chodzi. Każdy mod jest człowiekiem - to chyba nie ulega wątpliwości - ale musimy być KONSEKWENTNI i jeśli ktoś łamie regulamin - nawet tak sympatyczną rzeczą - niestety konsekwencje muszą być wyciągnięte.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][COLOR=darkgreen][B][CENTER]Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.[/CENTER]
[/B][/COLOR][/quote]
Muszę przyznać, że jestem zniesmaczona. To zacytowane zdanie odnosi sie [B]do dorosłych[/B], ale w żadnym wypadku nie do 9cio letniej dziewczynki. Jestem na doo już prawie dwa lata i co prawda , zauważyłam upomnienia z okazji każdych świąt, ale do tej pory nie banowano. W zeszłym roku, w najlepszej wierze, wielu doomaniaków wysyłało śliczne, artystyczne kartki i nikt nie usłyszał nawet złeo słowa. Jeśli to rzeczywiście jest łamaniem przepisów, a nie podciąnieciem pod to łamanie, jeśli kartki nale stały sie spamami, to proszę mnie dobrze zrozumieć, nie zamierzam kwestionować reulaminu, ale ukaranie małej dziewczynki,uważam za [B]niesmaczne i bezprawne nadużycie "władzy".[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka']
[B][COLOR=#006400][B][COLOR=#006400]o to własnie chodzi. Każdy mod jest człowiekiem [/COLOR][/B]
[/COLOR][/B][/quote]

[B][COLOR=black][B]Z tym się zgodze[/B][/COLOR]

[quote]
Muszę przyznać, że jestem zniesmaczona. To zacytowane zdanie odnosi sie [B]do dorosłych[/B], ale w żadnym wypadku nie do 9cio letniej dziewczynki. Jestem na doo już prawie dwa lata i co prawda , zauważyłam upomnienia z okazji każdych świąt, ale do tej pory nie banowano. W zeszłym roku, w najlepszej wierze, wielu doomaniaków wysyłało śliczne, artystyczne kartki i nikt nie usłyszał nawet złeo słowa. Jeśli to rzeczywiście jest łamaniem przepisów, a nie podciąnieciem pod to łamanie, jeśli kartki nale stały sie spamami, to proszę mnie dobrze zrozumieć, nie zamierzam kwestionować reulaminu, ale ukaranie małej dziewczynki,uważam za [B]niesmaczne i bezprawne nadużycie "władzy".[/B]
[/quote]

i z tym też, przypomina mi to historie Rybc!...tylko że rybc!a miała juz 2 raz nieregulaminowy podpis i dostała upomnienei za pierwszym razem chyba,nie wiem czy za drugim a jak narazie to się nigdzie nie doczytałam o tym aby gogunia napisała że dostała wczesnie upomnienie moze jestem ślepa...

Samograjko wracaj!!!!Mam tez do Ciebie rysunkową sprawe



[quote name='szamanka'] [CENTER]Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.[/CENTER]

[/quote]

[CENTER]Ale z tym nie ...[/CENTER]

[CENTER]Gogunia ma 9 lat,sądze że dla tak młodej osóbki ban jest nie potrzebny..skąd mogła wiedziec że dostanie bana za wysłanie kartek świątecznych do swoich ulubionych dogomaniaków czy jak kto woli przyjaciół...:roll:[/CENTER]


Czy gogunia dostała upomnienie chyba jednak nie:roll: .[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szamanka'][COLOR=darkgreen][B]Złamany został poniższy punkt regulaminu:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=darkgreen]9. Dogomania spamu nie lubi. Spamodawco – spamuj się sam, a[/COLOR][/B][COLOR=red][B] każdy swój post umieść na forum tylko jeden raz[/B][/COLOR]. [B][COLOR=purple]Z forum spam będzie usuwany – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy – wraz z autorem.[/COLOR][/B]


[B][COLOR=darkgreen]I o to własnie chodzi. Każdy mod jest człowiekiem - to chyba nie ulega wątpliwości - ale musimy być KONSEKWENTNI i jeśli ktoś łamie regulamin - nawet tak sympatyczną rzeczą - niestety konsekwencje muszą być wyciągnięte.[/COLOR][/B][/quote]
Wyeksponowałaś na czerwono, a ja na fioletowo fragment z regulaminu-
[B][SIZE=4][COLOR=purple]DLACZEGO MOD GO NIE PRZESTRZEGA!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#800080]CZY GOGUNIA WYKAZAŁA NIESŁABNĄCY UPÓR SPAMODAWCY!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=red]JAK USERZY MAJĄ STOSOWAĆ REGULAMI SKORO MODERATORZY GO NIE PRZESTRZEGAJĄ!!! [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]WSZYSCY ZBANOWANI DZISIAJ DOSTALI BANA NIEZGODNIE Z REGULAMINEM- NADGORLIWOŚĆ MODERATORA??? I TO W TAKIM DNIU, KIEDY OBDARZA SIĘ PREZENTAMI???[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]OBRZYDLISTWO!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

Moje 2 znajome również dostały BANA A NIE DOSTAŁY UPOMNIENIA.
[I][U][B]CZY MODOM TEŻ SIĘ NALEŻY BAN ZA NIESTOSOWANIESIE DO REGULAMINU [/B][/U][/I]?
ŁAdny PREZENT NA MIKOŁAJKI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...