Jump to content
Dogomania

Czy twój pies tarza się w odchodach?


Piesik

Czy twój pies tarzał się w odchodach?  

176 members have voted

  1. 1. Czy twój pies tarzał się w odchodach?

    • Tak, w odchodach zwierzęcych
    • Tak, w ludzkich odchodach
    • Tak, w ludzkich i zwierzęcych odchodach
    • Nie tarzał się w odchodach
    • Nie pamiętam


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia]To masz szczęście, gdyż końskie odchody trudniej spotkać (chyba, nie wiem, gdzie mieszkasz). Ostatnio na wczasach Ares znalazł sobie coś, w czym wytarzał się dokumentnie i smierdzi do dziś choć był myty już 3 razy. Podejrzewam ściek, bo nie udało mi się stwierdzić, w czym się wytarzał, a w tej miejscowości i okolicach, w których mieszkaliśmy ciągle były problemy z kanalizacją[/FONT]:mad:

Link to comment
Share on other sites

Co prawda Lassie nie tarza się w kupach, ale w... padlinie :mad: . Gdy byliśmy nad zalewem, byla na brzegu zdechla ryba (i to nieźle cuchnąca) a Lassie z zadowoleniem wytarzala sie w niej :evil_lol: . A później na piechotke siuu do domu (po drodze wycierala mi sie o spodnie :shake: ).

Kiedyś byla milosniczką wycierania pyszczka w kurzej koopie :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

Moja na szczęście nie tarza sie w odchodach żadnych ani w padlince. JESZCZE NIE :) Znaczy mam nadzieję że potem też nie będzie ale nic nie wiadomo ona ma dopiero 4 miesiące :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofik1']Tarza się...przynajmniej raz w miesiącu:mad: nie tylko w koopach tagże w innych "pachnących "substancjach.A później zadowolony (i śmierdzący)przybiega do mnie i chce żebym go drapała za uszkami:evil_lol: :lol: :evil_lol:[/quote]
:lol: :lol: :lol:
Skąd ja to znam... Piesio wybiera chyba najbardziej śmierdzącą kupę z całego lasku i choć wie, że potem czeka go kąpiel, której nie lubi, jakoś nie czuje się zrażony...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

mój pies dziś wytarzał się w jakimś gównie. straszna sprawa. a pamiętam jeszcze kiedyś jak w jakimś bagienku się wytarzał, calutki brudny był xD a ostatnio też lubiał sobie w takiej błotnistej kałuży poskakać :D czytałem wiele opinii że psu tarzanie się w odchodach przechodzi z wiekiem. choć mój Ares ma już 2 lata to mam nadzieję że i mu to przejdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Neska jak była mała lubiała się tarzać w ziemi, ale na szczęście jej przeszło...do tarzania się w kupach jakoś ją nie ciągnie co mnie bardzo cieszy bo śpimy razem i wtedy musiałabym ją codziennie kąpać albo spać w masce przeciwgazowej:laugh2_2: żadnych bliższych kontaktów z padliną nie miała ale jak coś to już wiem że mam być czujna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Boooożeee... Ludzka kupa to prawdziwa uczta dla mojego psiura. Jak tylko słyszę, że mlaska ze smakiem, to już wiem, że czeka mnie śmierdzący powrót do domu, śmierdzące czyszczenie mu pyska i kagańca i śmierdzące pranie spodni, do których się po drodze wyprzytulał. A zanim wejdę na 3 piętro i otworzę drzwi to mur-beton zaśmierdzi się cała klatka! :shake: Doszło do tego, że jak coś tylko zaczyna śmierdzieć na spacerku to od razu wołam psa i obwą****ę mu kaganiec... najpierw z daleka oczywiście- nie chciałabym całusa przez kupę :mad: Słyszałam że żwacze pomagają ;) Pewnie spróbujemy w okresie wysypu kup.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...