Jump to content
Dogomania

MoniŚ

Members
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

About MoniŚ

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1977521
 • Website URL
  http://
 • Skype
  monika-543

Converted

 • Location
  Dziki Wschód
 • Interests
  agility, sport, kynologia
 • Occupation
  uczennica
 1. Hej, co tak mało osób zagląda? :placz: My niedawno wróciliśmy 'z aportowania' wieczornego ;) . Lecha łapki we krwi od kulek ze śniegu :placz: . To chyba jedyny minuś śniegu...
 2. Dziękujemy za fotki Ozzy'ego :multi: [img]http://images4.fotosik.pl/268/308f2798290a6019.jpg[/img] Jaki tyłeczek... no no no :evil_lol: :razz:
 3. MoniŚ

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?

  Ja miałam kilka 'przygód' z takimi 'ludźmi'... :angryy: Kiedyś mój pies był przy płocie i szczekał. Gość z dzieckiem stał wielce oburzony i wołał, abyśmy zeszli i raczyli psa wziąść, bo szczeka. I później ''jak pies taki głupi to na łańcuch i do budy się tylko nadaje''. Jeszcze taki ochrzan dostałam, że takiego psa trzymam na dworze i szczeka :angryy: . A na dodatek stał przy płocie i draznił mojego psa tupiąc... Wtedy byłam jeszcze młoda i siębalam mu coś nagadać...
 4. MoniŚ

  Basset Artezyjsko-Normandzki

  forum.bassety.net/ (ale zauważyłam że już wstawiliście ogłoszenie) Wstaw ogłoszenie na stronach z ogłoszeniami o psach. Może allegro? Mogę wstawić też na zwierzaki.org . Trzymam mocno kciuki. EDIT: Ogłoszenie dalam na zwierzaki.org (w dziale zaginione/odnalezione)
 5. Wszyscy się tylko Riczim zachwycacie :shake: . A Lesia? Ale nie dziwię się, przecież jest rasy Roztoczański Kot Kranowy :evil_lol: 44. Nie ma to jak woda prosto z kranu... [img]http://img405.imageshack.us/img405/511/rysre9.jpg[/img] 45. A ja jestem ładna? [img]http://img411.imageshack.us/img411/827/lassusju2.jpg[/img]
 6. MoniŚ

  I ♥ my little silver dog

  Ja też chcę zdjęcia Ergi :placz: ! Jaka u Was dzisiaj pogoda? Też zimowa? ;)
 7. MoniŚ

  Sylwester Strzały Ostrzeżenie!!!

  Zgadzam się... Podobny przypadek miałam 2 lata temu. Ktoś niedomknął furtki i moja psina uciekła. Nie było jej do popołudnia w Nowy Rok. Szukaliśmy, wołaliśmy... Nie miałam pojęcia gdzie jest. Razem z nią uciekła jeszcze suka mojego sąsiada (tzn nie wiem czy były razem, ale ona też zniknęła tylko że na dłużej). Od tej pory boje się spuszczać ją ze smyczy na spacerach. No i musi brać jakieś leki uspokajające które przepisał jej wet :shake: . A zaczęło się od straszenia jak była szczeniakiem przez jakichś dzieciaków :angryy: .
 8. Dzień dobry wszystkim :cool3: . U nas spadło już trochę śniegu, przed chwilą wróciliśmy ze spaceru :razz:
 9. Dzień dobry ;) Chyba podziałało to przewożenie chmur na antenie :roll: . Spadł dzisiaj w nocy śnieg :D
 10. MoniŚ

  Basset Artezyjsko-Normandzki

  Rozumiem, że napisaliście na bassecim forum? Mocno trzymam kciuki za pieska. Uwielbiam BANy... Mam wielką nadzieję, że się znajdzie.
 11. To my mówimy wszystkim DOBRANOC i zapraszam do odwiedzin w naszej galerii :razz: Pozdrawiam :cool3:
 12. Zabrać, zabrać... ale nie wiem czy te chmury by się zmieściły do samochodu czy coś :evil_lol: U nas nie pada... zimo, zimo gdzie jesteś? :placz:
 13. Ja chcę śnieg! :placz: Zaciągnijcie jakoś do mnie chmury ze śniegiem... :cool1: . Ja chcę prawdziwej zimy, a nie wszędzie szaro :shake: .
 14. MoniŚ

  TEN - briard udomowiony :)

  Cześć Kasiu! Ja tu dawno nie byłam... oj czasu nie było. Staram się nadrobić zaległości. Czekam na nowe zdjęcia Tena :) . U nas w galerii reaktywacja :D
×