Jump to content
Dogomania

MoniŚ

Members
 • Content Count

  334
 • Joined

 • Last visited

About MoniŚ

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1977521
 • Website URL
  http://
 • Skype
  monika-543

Converted

 • Location
  Dziki Wschód
 • Interests
  agility, sport, kynologia
 • Occupation
  uczennica
 1. MoniŚ

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?

  Ja miałam kilka 'przygód' z takimi 'ludźmi'... :angryy: Kiedyś mój pies był przy płocie i szczekał. Gość z dzieckiem stał wielce oburzony i wołał, abyśmy zeszli i raczyli psa wziąść, bo szczeka. I później ''jak pies taki głupi to na łańcuch i do budy się tylko nadaje''. Jeszcze taki ochrzan dostałam, że takiego psa trzymam na dworze i szczeka :angryy: . A na dodatek stał przy płocie i draznił mojego psa tupiąc... Wtedy byłam jeszcze młoda i siębalam mu coś nagadać...
 2. Dzień dobry wszystkim :cool3: . U nas spadło już trochę śniegu, przed chwilą wróciliśmy ze spaceru :razz:
 3. Dzień dobry ;) Chyba podziałało to przewożenie chmur na antenie :roll: . Spadł dzisiaj w nocy śnieg :D
 4. MoniŚ

  Basset Artezyjsko-Normandzki

  Rozumiem, że napisaliście na bassecim forum? Mocno trzymam kciuki za pieska. Uwielbiam BANy... Mam wielką nadzieję, że się znajdzie.
 5. Zabrać, zabrać... ale nie wiem czy te chmury by się zmieściły do samochodu czy coś :evil_lol: U nas nie pada... zimo, zimo gdzie jesteś? :placz:
 6. Hej ;) U nas reaktywacja galerii - zapraszam :) Nie ma śniegu u nas... :shake: a szkoda, bo zimę uwielbiam :loveu:
 7. 34. No chodźmy już! [img]http://img160.imageshack.us/img160/3363/gdfdsm0.jpg[/img] Przeraszam za wielkie zaleglości. Zaraz szukam zdjęć i wstawiam ;)
 8. Jestem zachwycona Clock'usiem... :loveu: [img]http://images1.fotosik.pl/318/0dd766b97a9f94d6.jpg[/img] Skąd znam te sępienie :D . Ale jak się nie oprzeć takim blagającym oczkom? :lol: Piękności! Proszę wycałować go i wyściskać odemnie :loveu:
 9. Ja dopiero dzisiaj dowiedzialam się, że macie maluszka w domu :loveu: . Trzymalam kciuki za niego gdy przypadkiem weszłam na wątek w VI gr. A tu taka niespodzianka - trafił do wspaniałego domu :multi: Jestem taka szczęśliwa :multi:
 10. MoniŚ

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  Ja już kupilam dzisiaj. Fajny artykuł o wełnie z psiej sierści :D
 11. MoniŚ

  Zakocona galeria Poświaty

  Dziękujemy za życzenia :multi: Również życzę Wam wesołych świąt. Pozdrawiamy serdecznie :)
 12. MoniŚ

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  Ja też już kupiłam i jestem zadowolona ;) . chociaż przy zakupie miałam 'niemiłą' przygodę :D Gazeta jak zawsze fajna, chociaż w plakacie dziwne barwy są... ale może to tylko u mnie ;)
 13. MoniŚ

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  A jak się zamawia prenumeratę (określona cena) to chyba się opłaca bardzo, bo są te dodatki, przy których gazeta staje się droższa, a tak to tanio wychodzi... Bo tak licząc ceny, to te 4:80 x ileś tam razy + jeszcze trochę kasy za prezenty, a porównać z prenumeratą to jest różnica... Gdzie można kupić archiwalne numery? Ktoś się 'dopytał' o cenę w redakcji? Bo mi nie raczyli odpowiedzieć :shake:
 14. MoniŚ

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  JA chyba kupię, chociaż pieniędzy u mnie narazie brak na takie rzeczy... Ale chyba warto ;) . No to lecę do sklepu, mam nadzieję, że już dzisiaj zatopię się w lekturze ;)
 15. MoniŚ

  Charlie(za TM) i szczury- nastała era Gizmiszona.

  Hej Fatty ;) Pierwsza fotka ogoniastych super :loveu: Ale zajadają :razz: . A malutki Czaruś śliczny... Taka puchata kulka :loveu: A ten ozorek... :cool3:
×