Jump to content
Dogomania

Dziecko zabija kota pod okiem braciszka. Koty i psy wracaja do oprawców!!!!


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='Basia Z.']Chwila, ja czegoś tu nie rozumiem, czy chłopak przyznał sie do satanizmu? bo wypowiedzi wasze już zaczynają świadczyc jakby tak było... . Tak rodzą się plotki[/QUOTE]

No, w zwiastuje "Uwagi" pada cytat ojca tego chłopaka, że jego syn tłumaczył czyn jako, że "odniósł się do satanizmu", że tam koty są bez duszy czy tam uczuć. To czyli sekta rzekomo wywarła na niego wpływ, skoro zrobił to w imię ideologii satanistycznej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie znam ideologii satanizmu z żadnego naukowego źródła a wiem tyle co dowiedziałam się z mediów i z opowiadań. Kojarzy mi sie tylko ze złem, okrucieństwem i mordowaniem zwierząt i ludzi. Samo słowo satanizm wzbudza we mnie przerażenie i spowodowaną strachem nienawiść do kreatur, które chcą być satanistami albo im coś takiego imponuje. Chciałabym, żeby wszyscy tacy gnoje i psychopaci zniknęli z powierzchni ziemi, bez żadnych sądów, kuratorów i psychologów

Link to comment
Share on other sites

Chyba każdej normalnej osobie ideologia ta kojarzy się podobnie. Natomiast tu mamy zwrot o praktycznie 180 stopni, bo przecież wpierw rodzice twierdzili, że "dzieciątko" brało zwierzęta z ulicy coby je uratować przed głodem i chłodem - o sataniźmie ani słychu-dychu. Teraz nagle okazuje się, że chłopaczek opętany przez sektę jednak był:evil_lol: Czyli zdesperowani rodzice zapewne przyjmowali kolejne zwierzaki w nadziei na zbawczy wpływ felino- i dogoterapii:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A propo satanizmu - miałam kiedyś kolegę satanistę. Był jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałam. O jego wyznaniu dowiedziałam się po około 3 miesiącach znajomości. Jak mi o tym opowiadał, zaznaczył, że nadrzędną zasadą jego religii jest zakaz krzywdzenia zwierząt ;). Ten dzieciak podający się za satanistę chyba opierał się na stereotypowych opiniach, że satanizm to tylko gwałcenie dziewic i palenie kotów na cmentarzu.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogli sobie z nim poradzić i zastawili pod jego opieką młodszego brata? Kto zostawia dzieci z opętanymi opiekunami? :razz: Jakoś mi się to nie klei :evil_lol: I tekst na początku: boję się o swoją rodzinę - czyżby ciąg dalszy rozegrał się na rodzicach i bratu? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xHopeless']A propo satanizmu - miałam kiedyś kolegę satanistę. Był jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałam. O jego wyznaniu dowiedziałam się po około 3 miesiącach znajomości. Jak mi o tym opowiadał, zaznaczył, że nadrzędną zasadą jego religii jest zakaz krzywdzenia zwierząt ;). Ten dzieciak podający się za satanistę chyba opierał się na stereotypowych opiniach, że satanizm to tylko gwałcenie dziewic i palenie kotów na cmentarzu.[/QUOTE]Z tego co ja wiem sataniści nie chołubią zwierząt,mają czarne msze,swoją biblię i pentagram odwrócony.A uważam ,ze tacy z nich wyznawcy diabła,jak z kaktusa szczoteczka do zębów.Nastrasz dobrze takiego "wyznawcę"a do końca życia będziesz z niego łacha ciąć:)Błagam,takie tłumaczenie jest gó*o warte.Wyżej opisałam sytuację z takim satanistą.Nabrał się na stary numer,który serwowałam z moją siostrą wszystkim "kozakom"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xHopeless']A propo satanizmu - miałam kiedyś kolegę satanistę. Był jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek poznałam. O jego wyznaniu dowiedziałam się po około 3 miesiącach znajomości. Jak mi o tym opowiadał, zaznaczył, że nadrzędną zasadą jego religii jest zakaz krzywdzenia zwierząt ;). Ten dzieciak podający się za satanistę chyba opierał się na stereotypowych opiniach, że satanizm to tylko gwałcenie dziewic i palenie kotów na cmentarzu.[/QUOTE]

No jakoś nie bardzo chce mi się w to wierzyć. Czy to znaczy, że stereotypowe opinie o satanizmie są błędne ? to na czym polegał satanizm tego kolegi, o którym wspominasz ?

Link to comment
Share on other sites

Sylsiaczek,ty to chyba znałaś takich satanistów jak ja.Głąbów,którzy swoje debilne pomysły tłumaczyli satanizmem.Jakie gwałcone kozy???To są durnie,którzy jak ich dobrze postraszysz,to leją w gacie,a te ich ofiary,to wymysł znudzonych gówniarzy.Niestety nieraz jest tak,że przez kilku idiotów cierpi bezbronna istota.Te ich biblie i ich obrządki,to o kant du*y rozbić.Nawet mi się pisać nie chce,bo nie są tego warci.Swoje okrucieństwo tłumaczą właśnie w ten sposób(potrzebna była ofiara)szkoda tylko,że ofiary składają ze stworzeń,które im krzywdy nie mogą zrobić,są niewinne i naiwne.Szlag mnie trafia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem. Nazwa satanizm nawiazuje do szatana, tak ? a szatan jest symbolem i wcieleniem zła, tak ? a odnośnie tego, że satanizm dopuszcza dbanie o własne przyjemności to co jeśli dla kogoś przyjemnością jest mordowanie ? a tak wogóle to w wielu religiach składało się i nadal składa ofiary ze zwierząt a nawet ludzi. Stary Testament to dla mnie horror i nie rozumiem po co ludziom takie religie. Ja wierze w dobrego Boga, który nie karze mordować słabszych tylko im pomagać i dla mnie na tym polega dobro.

Link to comment
Share on other sites

Z resztą co ma do tego satanizm? Wychodzi na to, że jak ja jestem ateistką, to mogę sobie mordować ludzi, bo tak mi siła wyższa karze? Satanizm to religia, prawo to prawo. Nie ma zapisu mówiącego o tym, że religia wznosi się ponad prawo...

Link to comment
Share on other sites

Kochani zajrzyjcie- straszna tragedia - Dogomaniaczce spłonął dom, 5 psów w potrzebie:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie"]http://www.dogomania.pl/threads/199645-Dogomaniaczka-w-potrzebie-PO%C5%BBAR-Rodzina-Journey-straci%C5%82a-wszystko-psy-walcz%C4%85-o-%C5%BCycie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulix']Ja mam w rodzinie trzylatkę, w domu jest kot. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ona brała go na ręce, co najwyżej tylko głaska, bo kot jej się wymyka. Nie należy winić trzy latka, na pewno wcześniej był nauczony rzucania i robił co chciał, a kot posłużył mu jako zabawka. Na moje oko dzieci w tym wieku raczej nie traktują kota jako żywą, czującą istotę, często też rodziców zdarza im się uderzyć. Ale jeżeli nauczy się dziecko, że rodziców się nie bije, to dziecko bić nie będzie. Więc można je też nauczyć, że nie bije się kota. Jak dla mnie to dziecko powinno się zabrać do psychologa, łącznie z rodzicami na terapię rodzinną. Inaczej ten maluch zakoduje sobie takie traktowanie jako normalne. Natomiast piętnastolatek raczej nie ma zbyt dużych szans na przekonanie sędziego, że nie wiedział co robi, chyba że sędzia jest idiotą. Świadczy o tym chociażby sam fakt, jak film został zrobiony. O niepoczytalności nie ma tutaj mowy... Mam nadzieję, że to tylko zwykły głupi nastolatek, który chciał się popisać, oby wsadzili go do poprawczaka, niech to będzie dla niego takim szokiem, że w przyszłości będzie się bał na trawniku zaparkować.[/QUOTE]

zgadzam sie że taki trzylatek wie co jest dobre wyłacznie od rodziców i od nich czerpie wzorce. Widocznie mama i tata tak traktuja zwierzęta ...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że na tym wątku spytam ale jeśli już o okrucieństwie tu mowa to czy
po Dogomanii krąży ta petycja ? bo mi ją ktoś po prostu przysłał
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][URL="http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66"][COLOR=#0066cc]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/COLOR][/URL]> [/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, to że powołał się na satanizm wogóle go nie usprawiedliwia w ręcz jeszcze bardziej obciąża. Ale pytałam czy znacie tą petycję dotyczącą zamordowania haskiego, spójrzcie na to proszę
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][URL="http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66"][COLOR=#0066cc]http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66[/COLOR][/URL]> [/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...