Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stopcia własnie pojechała do DT :multi: Jutro jadę ją odwiedzić! Juz dzis powinny być info i jakieś zdjęcia od nowej tymczasowej opiekunki, która zresztą jest w niej zakochana!!!bo jak jej nie kochac:loveu: (musze powiedziec ze strasznie jej zazdroszcze, i mega mi źle ze sama nie mogłam jej zabrac) ale tam napewno będzie miała cudownie!!!

To zaczynamy ogłaszać! zaraz dodam tekst ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]GINA[/B] (stopcia) - jest to 4miesięczna przeurocza suczka. Pomimo tego, że jest bardzo młoda życie zdążyło ją już doświadczyć. W schronisku była stosunkowo krótko, a trafiła tam po wypadku w wyniku którego jej przednia łapka musiała zostać amputowana. Ten "brak" jedak wcale nie przeszkadza jej w byciu zwyczajnym szczeniakiem. Ma w sobie mnóstwo energii, kocha się bawić i uwielbia przebywać wśród ludzi. Będzie ona małym pieskiem.
[B]Jest to niesamowita i przepiękna sunia, ale PAMIĘTAJMY, że nie jest ona zabawką czy prezentem na chwilę, który zaraz rzucimy w kąt, a ŻYWA ISTOTA która zostanie przyjacielem na wiele wiele lat![/B]

Aktualnie Stopcia przebywa w domu tymczasowym.
(warunkiem adopcji jest podpisanie umowy oraz wcześniejsza wizyta przedadopcyjna)

Ew.kontakt do adopcji :
509508074
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
509217119


Ewentualne uwagi by coś zmienić czy dopisać piszcie! :)

Link to comment
Share on other sites

No to mam potworka w domu :D mała jest cudowna tylko biega jak nakręcona, moje świry z ADHD przy niej padają. Jest niesamowita, moja Babcia się w nije zakochała, moje psy też. Tata jej nie widział jeszcze a mój TZ właśnie jedzie do mnie obejrzeć cudo. Mój Tata da jej imię bo tak mamy w domu ustalone, że do niego to należy :) Chciałam się zapytać - jak się ją usypia:D bo ona cały czas biega. Właśnie moja Mama ją czystości uczy :) sorki za tak chaotyczną relację ale trochę jestem zabiegana. Zaraz będą zdjęcia. A wieczorem napiszę jak mój Tata ją przyjął bo to on nie chciał się najpierw zgodzić na 3 psiaka w domu :)

Link to comment
Share on other sites

wiesz Kenny ja tej radochy do końca nie mam BO MI MAMA PSA UKRADŁA!!! Zamknęła się teraz z nią w pokoju bo mała musi spać!! A ja to co ? Eh :) cudna jest Gapa i Gacek strasznie w niej zakochane i opiekują się nią. Moja Mama ma się odezwać na dogo później :) abero dziękuję za miłe słowa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']wiesz Kenny ja tej radochy do końca nie mam BO MI MAMA PSA UKRADŁA!!! Zamknęła się teraz z nią w pokoju bo mała musi spać!! A ja to co ? Eh :) cudna jest Gapa i Gacek strasznie w niej zakochane i opiekują się nią. Moja Mama ma się odezwać na dogo później :) abero dziękuję za miłe słowa :)[/QUOTE]

haha mama ma rację, że ukradła, ja sama bym ukradła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...