Jump to content
Dogomania

JUŻ W DOMU! GINA - cudowny szczeniak trójłapek


paoiii

Recommended Posts

  • Replies 318
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Ale chodzi Ci o ew. telefony w sprawie adopcji?
Bo jeśli tak to ja bym proponowała nie na schron...[/QUOTE]

nie nie nie! kontakt w sprawie adopcji ja podam do siebie tzn tel i mail!
chodzi mi ogólnie, że są tu tez osoby ze schroniska i zeby jednak to oryginalne imię tez było :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ale cudeńko kochane ! Nie wiem co powiedzieć......!
Zobaczycie, migiem domek znajdzie.
A Ona dalej w schronisku?
Łapka, głupstwo. Zeby jakiegos dziadostwa wirusowego nie złapała. To szczeniul jeszcze...tfu,tfu...[/QUOTE]

No dalej w schronisku tzn od tygodnia jakiegoś. Zaszczepiona jst więc miejmy nadzieje ze będzie OK!

Link to comment
Share on other sites

paoiii ,dzieki wielkie ,ze załozyłas małej watek i działasz żeby znalesc jej domek,wczoraj jak bylam w schronisku nie wiedzilam ze taka slicznosci jest i potrzebuje pomocy ,nie bylam na szpitalu. Dzisiaj Kasia-yenny wysłała mi wiadomosc ze strony schroniska . Zadzwoniłam juz do pani redaktor Magdy H z prosba o umieszczenie jej w jej kąciku ale zapomnialam ze to sobota ,a teraz swieta wiec dopiero po nowym roku .Ja teraz tez ma kilka ogloszen spoznionych ale moje wychodza w mniejszym wydaniu ,Pani redaktor moze opisac historie oraz taki tekst ze napewno kogos wzruszy ale moze jakies ogloszenie przydalo by sie przed swietami ,moze ktos bedzie chcial zrobioc cos dobrego w swoim zyciu i podaruje malej cieply kacik.
Mielismy juz w schronisku kilka bid bez nozek i kilka z nich znalzalo swoj domek ,ja osobiscie tez znalazlam takiej jednej suczki kochajacy domek , a nie byla ona taka sliczna jak stopucha wiec mam nadzieje ze ona tez znajdzie wspanialy domek.

Link to comment
Share on other sites

Słodka to ona jest, ale i rozrabiara. Ja się wejdzie do boksu i nie weźmie jej na ręce ani nie głaszcze, zaczyna szczekać. Pcha się do człowieka, nie zważając na dwa razy większego towarzysza. Ona sobie w życiu poradzi :-) Tylko przyszły opiekun musi sobie zdawać sprawę, że to nie mała kaleka, która będzie siedzieć cichutko na kanapie, ale szczeniak jak każdy inny i do tego rezolutny.

Link to comment
Share on other sites

[B]Foksia i Dżekuś [/B]nie ma za co!!! Ja się w niej zakochałam po uszy i straszliwe żałuje ze raczej nic nie wyjdzie z tego abym mogła ją zabrac do siebie... Bo oczywiscie mam troche w schronisku swych ulubienców, ale nie ma realnych szans zebym mogła któregos zabrac, a przy niej była i to duża, no ale cóz nie mozna miec wszystkiego... Teraz postanowiłam sie zając intensywnym jej ogłaszaniem, jeszcze dzis ogarnę jakis tekst do ogłoszeń i wkleje go tu.
Myśle ze ona ma szanse na super domek, ogłoszenia będa napewno! Oby tylko nie nie stała prezentem świątecznym...

Dziękuje wam wszystkim za tak liczne przybycie na wątek!!! :) Sama nic bym nie zdziałała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...