Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

[quote name='Cleo2008']Ja tez sie bardzo denerwuje. Na FB Gosia F. Podala namiary tzn telefon na tanszy transport, Myszko albo inna cioteczko zadzwoncie tam prosze. Gosi ufam[/QUOTE]
Ten telefon jest do Jubu, męża Ajlii. On własnie miał wieźć Bruna. On często wozi nam psy i do niego pierwszego dzwoniłam juz dużo wcześniej:)
Jubu nawet 40 zł nam zdjął z kosztów paliwa bo ujęła go jak się wyraził "jego mordka"
Tylko co z tego jak Brunek taki chory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Ten telefon jest do Jubu, męża Ajlii. On własnie miał wieźć Bruna. On często wozi nam psy i do niego pierwszego dzwoniłam juz dużo wcześniej:)
Jubu nawet 40 zł nam zdjął z kosztów paliwa bo ujęła go jak się wyraził "jego mordka"
Tylko co z tego jak Brunek taki chory.[/QUOTE]
przeklelam brzydko:(

Link to comment
Share on other sites

Cleo ja już pisałam - psiak jest za słaby na tak długi transport.. Kiepsko je, wymiotował, nie chciał wstawać - przecież padłby z wycieńczenia podczas podrózy... on dostaje kroplówki wzmacniające codziennie, a czy jest to możliwe w czasie transportu??do czasu jak się nie wzmocni musi być pod stałą opieką weterynaryjną. Proszę czytajcie uważniej wątek. Zbyt daleko jest hotelik - Ja nie chcę ryzykować. Bruna lekarz powiedział, że na razie pies nie nadaje się do transportu ( zwłaszcza tak długiego). Jak zwykle będę koło 11 dzwonić do Weroniki - dam znać co i jak z Brunusiem.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki - super wieści!! Myślę, że możemy spać spokojnie:) Bruno czuje się już dobrze:) wstaje, ma apetyt, ma ochotę na spacerki. Oddechy się unormowały, obrzęki schodzą i Weronika powiedziała, że Bruno może w przyszłym tygodniu jechać do domu!!!:) jedyną poważną sprawą są te rany po pogryzieniu...pod skórę przez rany wdało się powietrze, część skóry uległa martwicy - to co martwe dziś Weronika odcięła i zrobiła toaletę rany. Jeśli Panią Karmelę nie przestraszy widok martwicy i zobowiąże się do codziennej toalety to psiak może jechać - jedyny warunek Weroniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia448']Ciotki - super wieści!! Myślę, że możemy spać spokojnie:) Bruno czuje się już dobrze:) wstaje, ma apetyt, ma ochotę na spacerki. Oddechy się unormowały, obrzęki schodzą i Weronika powiedziała, że Bruno może w przyszłym tygodniu jechać do domu!!!:) jedyną poważną sprawą są te rany po pogryzieniu...pod skórę przez rany wdało się powietrze, część skóry uległa martwicy - to co martwe dziś Weronika odcięła i zrobiła toaletę rany. Jeśli Panią Karmelę nie przestraszy widok martwicy i zobowiąże się do codziennej toalety to psiak może jechać - jedyny warunek Weroniki.[/QUOTE]

z dozą ostrożności, ale bardzo się cieszę.

Mam prośbę jeśli trzeba będzie zrobić przelew na hotel to proszę o informacje bo 14 wyjeżdżam na tydzień więc nie będę miała kompa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia448']Cleo ja już pisałam - psiak jest za słaby na tak długi transport.. Kiepsko je, wymiotował, nie chciał wstawać - przecież padłby z wycieńczenia podczas podrózy... on dostaje kroplówki wzmacniające codziennie, a czy jest to możliwe w czasie transportu??do czasu jak się nie wzmocni musi być pod stałą opieką weterynaryjną. Proszę czytajcie uważniej wątek. Zbyt daleko jest hotelik - Ja nie chcę ryzykować. Bruna lekarz powiedział, że na razie pies nie nadaje się do transportu ( zwłaszcza tak długiego). Jak zwykle będę koło 11 dzwonić do Weroniki - dam znać co i jak z Brunusiem.[/QUOTE]
Dzieki Niunia - no masz racje ze czytalam niedokladnie, sorry, ale nie bardzo mam czas czytac calego watku od poczatku, wiec umykaja mi pewne informacje :(
I boje sie tylko ze nie bedziesz miala kiedys czasu i kontakt sie urwie:( A wyprowadzilas psa genialnie przeciez
Czekam na wiesci i mam nadzieje ze bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...