Jump to content
Dogomania

Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...


Wiedźma

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Elu, Mysza1 napisała że ma te cudowne opatrunki....może przesłać na adres schroniska...:-([/QUOTE]
Z tego co wiem ty chyba Niunia wysyła Myszy 1 namiary, ale się upewnię.
Edit:
Mysza 1 wyśle te opatrunki, jeśli nie przydadzą się Brunkowi to innej biedzie

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img39.imageshack.us/i/obraz010kc.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9087/obraz010kc.jpg[/IMG][/URL]
[B]Śpij, pieseczku, śpij...
Już odpocząć trzeba.
Może będziesz miał
swój kawałek nieba.
Może będzie tam
piękniej niż tu teraz.
Może spotkasz tych,
których tu już nie ma...
Śnij, pieseczku śnij...
W snach jest zawsze pięknie...
Ciepły dom, miejsca dość
na Twe wierne serce.
Przyjdzie czas się spotkać,
potarmosić uszy
lub razem na spacer [/B]
[B]znowu gdzieś wyruszyć...[/B]

[B]Bruno już nie cierpi. Pani Ola zadzwoniła przed paroma minutami do niuni. Odszedł głaskany i przytulany, przy ludziach, którzy serdecznie i z miłością zajmowali się nim do końca.[/B]

[B]Prosimy, aby nasze gorące podziękowania przyjęli wszyscy, którzy od 17 grudnia 2010 wędrowali z Brunem po Dogomanii, opiekowali się nim w schronisku i w lecznicy, wyprowadzali go na prawdziwe i wirtualne spacery, wspierali biedaka finansowo, pomagali dobrymi radami i obecnością na wątku.[/B]

[B]Żegnaj, piesku, a raczej – do zobaczenia![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ostatnimi dniami czytam watek co pol godziny z trwoga, ze to wlasnie teraz przeczytam ta najgorsza wiadomosc. Niestety ta chwila nadeszla. Jest mi bardzo, bardzo przykro, lzy plyna strumieniami. Wy znalyscie go dluzej wiec Wasz bol jest na pewno wiekszy. Weszlam na watek Bruna przez przypadek i tak zapadl mi w pamiec, ze odwiedzalam go i czytalam Was codziennie. To wspaniale, ze mogl liczyc na takie osoby jak Wy. Trzymajcie sie dziewczyny cieplo! Zegnaj Bruno:*

Link to comment
Share on other sites

:( nie mogę pisać..jak Ola zadzwoniła i mi powiedziała, ścisnęło mnie w gardle... - niby nie mój, a jednak to był mój psi przyjaciel...kolejny, którego mi zabrano...:( serce rozdziera się na milion kawałeczków:( To był idealny pies - mądry, posłuszny...zawsze merdał ogonkiem jak tylko mnie widział...lubiłam z nim chodzić na spacery...wiedziałam, czego się podejmuję jak go tylko zobaczyłam, ale nie sądziłam, że ten nasz wspólny czas tak szybko minie:([B] Ja nie napiszę -ŻEGNAJ, bo wiem ( Ja to wiem!), że się jeszcze spotkamy.[/B]

A Ty Brunuś bądź tam grzeczny jak zawsze, jak ty potrafisz i czekajcie tam razem z moim Betusiem na mnie - już bez bólu i cierpienia!

Link to comment
Share on other sites

Siedzę i ryczę.Bruno był pierwszym psem którego spotkałam na Dogomanii. Jemu zawdzięczam w dużej mierze to, że tutaj jestem.
Jeśli jakiekolwiek pies znalazł dzięki moim ogłoszeniom dom, jeśli cokolwiek pomogłam- wszystko to te psiaki zawdzięczają Brunowi.
Dobro jakie Bruno od nas otrzymał, przekazał dalej.
Wiem, że jest teraz szczęśliwy i to mi dodaje sił.

Link to comment
Share on other sites

Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Jeśli cię serce zaboli,
Że to o wiele za wcześnie
Choć może i z Bożej woli.

Zapłacz
Bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze
Lecz niech uwierzą wierzący,
Że on nie odszedł na zawsze.

Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Uroń łzę jedną i drugą,
I.. przestań
Nim słońce wzejdzie,
Bo on nie odszedł na długo.

Potem
Rozglądnij się w koło
Ale nie w górę
Patrz nisko
I.. może wystarczy zawołać,
On może być już tu blisko...

A jeśli ktoś mi zarzuci,
Że świat widzę w krzywym lusterku,
To ja powtórzę:
On wróci
Choć może i w innym futerku..


[SIZE=1]Franciszek Klimek -autor[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...