Jump to content
Dogomania

LINCOLN chyba ocali życie i zdrowie-zyskał DOM NA STAŁE u Kasie w Krakowie! Za TM.


kinga

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy Wy przypadkiem nie marudzicie ? Im bardziej śmierdzące ścierwo tym większy uśmiech na pysiach moich potworów :diabloti:. I właśnie na specjalne okazje zarezerwowane są ww. Wielkopsy tak mają, a Kasie najwyraźniej o tym wie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupak']Czy Wy przypadkiem nie marudzicie ? Im bardziej śmierdzące ścierwo tym większy uśmiech na pysiach moich potworów :diabloti:. I właśnie na specjalne okazje zarezerwowane są ww. Wielkopsy tak mają, a Kasie najwyraźniej o tym wie :evil_lol:[/quote]

Ooo To to to własnie! :diabloti: Ja ekspert jestem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Sami wcinacie grzyby, a Lincolnowi dajecie cuchnace plucka!!!!!!:mad:[/quote]


samoglow, Ty nie wiesz co mówisz :crazyeye:

Moje psy jedzą grzyby ciągle i co tydzień jestem jak nie z jednym, to z drugim, u weterynarza z silnym zatruciem !!! Właśnie po grzybach!!!

Ile ja bym dała, żeby przestały żreć te grzyby.....

Lepsze są cuchnące płucka, wierz mi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']O! Widzicie a taki Uzytkownik Karina truje swoje psy powoli grzybami ale tak uśpiła czujność mar.gajko, ze Ta zwraca uwagę na smierdzące płuca Lincolna a nie na grzyby Kariny :diabloti: :cool1:[/quote]

A boż to nawet do głowy przyjść nie chciało i wierzyć trudno, coby własne psy grzybkami przytruwać. Bosz ty moj, tosz to nawet nei wiadomo co pisać. Takie to okropne przestępstwo jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A boż to nawet do głowy przyjść nie chciało i wierzyć trudno, coby własne psy grzybkami przytruwać. Bosz ty moj, tosz to nawet nei wiadomo co pisać. Takie to okropne przestępstwo jest.[/quote]

[B]samoglow[/B], broń mnie :placz:

Ja przecie nie specjalnie je karmię :shake:, prawda?

Co ja na to poradzę, ze psiaki lubią grzybki: raz się trafi kania :mad:, raz nie koniecznie......

Link to comment
Share on other sites

ale te Twoje karina to są jakieś wyjątkowe :cool3:

moje na grzyby nie zwracają totalnie uwagi, ciekawe, dlaczego Twoje jedzą ? :p

ja znalazłam przy drodze kilka dni temu prawdziwka średnicy 20 cm kapelusza, a znalazłam go tylko dlatego, że Wera postanowiła się właśnie koło niego "wypiąć" i uratowałam go w ostatniej chwili, przy okazji obok wypatrzyłam następnego, niewiele mniejszego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']Jak ja Cie Karinko mam bronic, skoro bardzo sie zaczynm bac czym Ty nas ugoscisz we wrzesniu........grzybki trujaki czy cuchnace plucka.......:shake:[/quote]

Kochaniutka, grzybków nie będzie bo będom zjedzone :evil_lol:.
Ale swoją drogą, to będzie czas chyba podgrzybków czy jak one tam się nazywają, więc rano można będzie wyskoczyć.

Któregoś razu zebrałam trzy wiadra, więc może weźcie ze sobą jakieś duuże torby :)

Swan, to Cię nie dotyczy, bo myślę, że masz swoje :diabloti:

I ja właśnie nie wiem, co one do tych grzybów tak lgną. Szukam kakiejkolwiek przyczyny i nie mogą znaleźć. Weterynarz powiedzieł, że może one są narkomanami i może trzeba na odwyk wywieźć :p

Link to comment
Share on other sites

PaulinaT, a ja na to nie wpadłam...:shake: Od dzis juz mu nie kupuję papierosów, Lincoln jest na odwyku!

swan, właśnie takie zachowanie psa ma Ci umożliwić szukanie grzybów. Przecież ona Ci go WYSTAWIŁA. Teraz to będzie taki nowy rodzaj agility ;)

Uwaga na Uzytkownika karina! Zaprasza do siebie z dużymi torbami pod pretekstem zbierania grzybów. A wiadomo co przy wyjeździe do tej torby wsadzi? Kota, psa, królika, kaukaza? Te torby są mocno podejrzane, przecież wiadomo ze na zlotach dogomaniaków na grzyby się nie chodzi tylko się pije :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']PaulinaT, a ja na to nie wpadłam...:shake: Od dzis juz mu nie kupuję papierosów, Lincoln jest na odwyku!

swan, właśnie takie zachowanie psa ma Ci umożliwić szukanie grzybów. Przecież ona Ci go WYSTAWIŁA. Teraz to będzie taki nowy rodzaj agility ;)

Uwaga na Uzytkownika karina! Zaprasza do siebie z dużymi torbami pod pretekstem zbierania grzybów. A wiadomo co przy wyjeździe do tej torby wsadzi? Kota, psa, królika, kaukaza? Te torby są mocno podejrzane, przecież wiadomo ze na zlotach dogomaniaków na grzyby się nie chodzi tylko się pije :eviltong:[/quote]

:crazyeye:
Karina...a masz juz wytrenowane na ...trufle? moze bysmy sie dogadaly i zysk podzielily rowno na dwie polowy...tylko pies musi byc na 100% pewny czego szuka .

wytlumacz mu ze im wieksza tym lepsza itd....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasie']Uwaga na Uzytkownika karina! Zaprasza do siebie z dużymi torbami pod pretekstem zbierania grzybów. A wiadomo co przy wyjeździe do tej torby wsadzi? Kota, psa, królika, kaukaza? Te torby są mocno podejrzane, przecież wiadomo ze na zlotach dogomaniaków na grzyby się nie chodzi tylko się pije :eviltong:[/quote]

Oj Kasie, Kasie...

To ja tu już plan w głowie układam, jaki piesek, kotek komu, a Ty od razu z grubej rury.

A przecież wiadomo, że samoglow się ucieszyłaby strasdznie, że Paulinka nie posiada jeszcze tekiej małej szczotki......

ech, wszystko w łeb strzeliło......

[B]Katcherine[/B], niestety moje piesy nie są wytrenowane na trufle :placz: One same z siebie są wytrenowane na grzyby...... jako grzyby.

I gdyby choć trochę były wytrenowana na jadalne ....... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Oj Kasie, Kasie...

To ja tu już plan w głowie układam, jaki piesek, kotek komu, a Ty od razu z grubej rury.

A przecież wiadomo, że samoglow się ucieszyłaby strasdznie, że Paulinka nie posiada jeszcze tekiej małej szczotki......

ech, wszystko w łeb strzeliło......

[B]Katcherine[/B], niestety moje piesy nie są wytrenowane na trufle :placz: One same z siebie są wytrenowane na grzyby...... jako grzyby.

I gdyby choć trochę były wytrenowana na jadalne ....... :evil_lol:[/quote]

:crazyeye:to one znajduja i konsumuja wszystko co grzybowe???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']A ja chcialabym wiedziec co najbardziej do jescia lubi moja ulubienica Pytia :diabloti:[/quote]


Twoja ulubienica Pytia lubi wszystko :evil_lol::

Grzybki je jednego rodzaju - jakieś takie na chudych nóżkach, co to rosną na wiórach :lol:

Ale najbardziej lubi żwacze - wcina tylko uszy się trzęsą, a potem liże przez 15 minut posłanie, w nadziei że coś jeszcze jej kapnęło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...