Jump to content
Dogomania

LINCOLN chyba ocali życie i zdrowie-zyskał DOM NA STAŁE u Kasie w Krakowie! Za TM.


kinga

Recommended Posts

Gandalf został Grandą ;)
- trzeba było wczoraj na gwałt zmieniać płeć i imię w allegro :oops:, co Camara uczyniła rumieniąc się ze wstydu i z miekkimi nogami...
( bo na szczeście to ona, jako autorka aukcji, wyszła na idiotkę, nie ja :multi:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasiu kochana - czy ja dobrze rozumiem, ze jednym turystą z w/w dwójki turystów jesteś Ty? :mad:

- kochana, czy Ty nie mogłabyś sie zajać jakimś....no, powiedzmy, STABILNIEJSZYM zajęciem - zeby gazety pisały o Tobie z innego powodu?...:cool3:

( no., że pasjonatka Katarzyna A. z uporem maniaka adoptuje bezdomne owczarki kaukaskie z drugiego konca Polski, czyli z Koszalina - i w trosce o nie zaprzestała nawet swej życiowej pasji - czyli igrania z losem...:roll:)

:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']Tylko nie wiem czy swiadczy to o profesjonalizmie dogomanek ze psy zmieniaja plec :razz:. Juz mnie nie dziwia zmiany ras, wieku itd...no ale plec?????[/quote]

Płeć można bardzo szybko zmienić, proszę pani :)

W naszej białostockiej historii mieliśmy kotkę, która tuż przed sterylizacją okazała się być ...... wykastrowanym kotem :evil_lol:.

Całe szczęście, że przytomny weterynarz po chodzie poznał, że ta kotka chodzi jak kocur i obyło się bez krojenia. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaT']Bardzo to ciekawy sposób na płeci rozróżnianie - po chodzie... :hmmmm:


:evil_lol:[/quote]


no widzisz, kochana - tyle masz i psów, i kotów :cool3:- a czy Ty właściwie wiesz, CO masz? :crazyeye:
to moze lepiej poobserwuj, jak chodzą :Dog_run:
- bo być moze okaże się, że też im będziesz musiała zmieniać imiona :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']
Całe szczęście, że przytomny weterynarz po chodzie poznał, że ta kotka chodzi jak kocur i obyło się bez krojenia. :p[/quote]

przypomniała mi sie historia z mniej przytomną wetką ze Szczecina, która miałą kastrować wielkiego psa - kilkuletniego weterana naszego schroniska

pies uśpiony, władowany na stół, wetka patrzy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

...a on wykastrowany

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, ze wszyscy nieprzytomni weci zamieszkuja w Zachodniopomorskim ! :crazyeye::evil_lol:

[SIZE=1]Kinga, a wiesz moze jak chodzi kocur, a jak kotka, a jak suka, a jak pies?[/SIZE]
[SIZE=1]Przeszkol nas, please! :razz:[/SIZE][quote name='kinga']przypomniała mi sie historia z mniej przytomną wetką ze Szczecina, która miałą kastrować wielkiego psa - kilkuletniego weterana naszego schroniska

pies uśpiony, władowany na stół, wetka patrzy :crazyeye::crazyeye::crazyeye:

...a on wykastrowany[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, to poogladaj dokladniej te wszystkie dziury....:evil_lol::laugh2_2:[quote name='Kasie']Dziewczyny, to moze Lincoln jest suką? Ale by było... Właściwie to ja nie sprawdzałam tak dokładnie, bo niby poco, ja mu tylko ciagle te łapy i dziury oglądam... A wiadomo to teraz jak u Kingi takie przekręty wychodzą? :razz:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

W ramach anegdot. Ale nie o zwierzętach ;)

Wczoraj byłam w Tatrach. Zeszliśmy wieczorem na dół, wsiedliśmy z kolega do samochodu. Jedziemy. Rozmawiamy o czymś tam. Ja mu nagle przerywam:
- Wiesz co, chyba sobie uszkodziłam jakoś nerki...
- A co Ci sie stało?
- Jakoś tak bardzo mnie palą...
Na co on sie zaczyna śmiać:
- Kasia, włączyłem ogrzewanie w fotelach!

Link to comment
Share on other sites

Paulina, przyjrzyj się dokładnie jak chodzi kot a jak kotka. Coś w tym jest faktycznie. Ja sama zaczęłam oglądać te swoje koty jak nienormalna, w celu sprawdzenia czy jest możliwe po chodzie poznanie płci, i faktycznie inaczej chodzą.
Koty bardziej tyłkiem kręcą i tynymi łapami :)

Link to comment
Share on other sites

Karina - natychmiast przyjeżdżaj!!! poznasz po chodzie to co mi w kojcu się zakiciło!!! innego rozwiązania nie ma! do badania organoleptycznego nie daje się złapać :roll: a ja dalej w niepewności, czy na dwóch kotach sie to skończy... czy zacznie :eek2:

Link to comment
Share on other sites

Lincoln? Chodzi jakby miał beczkę między łapami... Właściwie to ja ma...tyle ze sam ją tam wyhodował :cool3: Jest po prostu za gruby... Mocno za gruby! Wczoraj nie mógł wyjść na spacerze pod mała górke, zipie, prawie ze sie poci ;)
Po co on tyle je? Zero sportu, wogóle nie dba o siebie! Co za okropny pies! :shake:

Link to comment
Share on other sites

A czy ja wiem? Nie mam suki pod ręką żeby porównać... Kotem żadnej płci on raczej nie jest: zero instynktu co do polować: zdobycz musi mu sama wejść do pyska :razz:

chociaż... Moze Lincoln jest suką na oszczenieniu i dlatego tak ostatnio przytył?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...