Jump to content
Dogomania

Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znowu nas zalało :( Do domu woda się nie wdarła tylko dzięki Lilci, która ma jakieś sensacje żołądkowe od wczorajszego wieczora i o 4 nad ranem był kolejny haft. Zerwałam się z łóżka i wtedy usłyszałam jak bardzo leje za oknem. Wyjrzałam i było po spaniu - trzeba się było brać za pompowanie wody, bo weszła już na pierwszy schodek tarasu :( Tak więc Lilciowy brzuszek stał się naszym wybawicielem! Od rana ma głodówkę - zobaczymy jak będzie wieczorem. Ale ona jest tak wszystkożerna, że aż strach. Wczoraj jadła ze mną winogrona, a potem zagryzła... węglem drzewnym!!!!!! Kosmitka!

Link to comment
Share on other sites

One są nierozłączne! Długo bez siebie nie wytrzymają - ani w zabawie, ani w spaniu, ani w kopaniu dołów, ani w rozrabianiu :) Jak była trzecia sunia - bawiły się z nią, ganiały, ale do spania i do rozrabiania to jednak Kreśka z Gliździochem tworzą najbardziej zgrany duet :)

Link to comment
Share on other sites

Nic nie powiem, bo co można tu powiedzieć??
Dobrze, że się wreszcie naumiałaś wstawiać zdjęcia, to może będziemy dostawać częściej takie zastrzyki optymizmu (oczywiście oprócz zdjęcia drogi do cywilizacji)
A co do parki nierozłączki to dobrze, że wymieniłaś tylko te czynności, a nie dodałaś o wspólnym "czytaniu gazet i książek", bo co to, to Krechulec nie, nie :evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu, tylko, że winogrona i rodzynki, to raczej psom szkodzą....
Nie, żebym się wymądrzała, bo jeszcze niedawno też częstowałam :oops::oops::oops:
Fajnie Was poczytać - jak zawsze.
I życzę pogody ciepłej i suchej, coby Was już nie zalewało w ogóle nic a nic.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiedziałam, że winogrona szkodzą :( Dużo nie dałam, na szczęście. Tyle tylko, że coś mi się zdaje, że winogrona o wiele mniej szkodzą niż odpadki z kompostownika! Już zabezpieczony na wszelkie możliwe sposoby, trawą zasypywany, folią przykrywany, a te wścibskie nosy wiecznie niedojedzone i tak się tam wtrynić potrafią! Mówię dziś rano do Lilci, która chciała dziurę w misce wylizać "poczekaj, za chwilę do mózgu dotrze, że się już najadłaś", a na to mój Małż "nie dotrze, bo nie ma do czego" :) Taka wiara w psa własnego!!!! :) Ale przytula się i chrapie jak żaden inny pies :)

Link to comment
Share on other sites

Liluchna????!!!! :crazyeye:Ona tylko kochać potrafi :lol: Co innego Kreśka - ta potrafi dziabnąć nawet, jak jej ktoś nie podpasuje! Nie mówiąc o tym, że na mnie też potrafi warknąć gdy np. ręka mi zdrętwieje i chcę zmienić pozycję, a pannicy się ruszanie nie spodoba - ruda wredota i tyle!:mad: Nikt nie chce wierzyć, że tej najmniejszej najbardziej się trzeba obawiać :evil_lol: Natomiast osobom, które zna i lubi okazuje sympatię... rzucając się prosto na nos! By dosięgnąć celu potrafi wyskoczyć na co najmniej podwójną wysokość swojego długiego ciałka :eviltong:

I jeszcze do taniej księgarenki chciałam zaprosić - na naszego przyjaciela boksia Kinga, który choć sparaliżowany, postanowił, że jeszcze będzie biegał :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212526-Ty-czytasz-King-chodzi!!!-sos-bokserom-do-21.08?p=17401860#post17401860[/url]

Link to comment
Share on other sites

No Kochani - Dziewczyny będą miały nową koleżankę... Bardzo liczę na terapeutyczne umiejętności Kresi i na to, że te dwie torpedy wciągną Małą w świat dziecięcej beztroski i radości :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strza%C5%82-prosto-w-serce[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Nutusia']No Kochani - Dziewczyny będą miały nową koleżankę... Bardzo liczę na terapeutyczne umiejętności Kresi i na to, że te dwie torpedy wciągną Małą w świat dziecięcej beztroski i radości :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/212698-Kimi-strza%C5%82-prosto-w-serce[/URL]![/QUOTE]

Nutusiu!!! :shake::shake: bardzo proszę o nadrobienie zaległości!!! :mad::mad: co tu taka cisza??!!?!?!?! Jak mój Liluch?? :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...