Jump to content
Dogomania

[MLB] Krysia - skopana przez patologiczną młodzież :( MA SUPER DOM!!! :)


Ziutka

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malibo57']To Ziutka (chyba?) - Nadworny Portrecista:diabloti:[/QUOTE]

Zgadza się, to ja :diabloti: i co najciekawsze, te zdjęcia robiłam jedną ręką trzymając kierownicę a drugą cykałam fotki odwracając się do Krysi :cool3: i wyszły o dziwo :eviltong: a koleżanka spanikowana, że zaraz wjade do rowu (ona fotek zrobić nie mogła, trzymała nowy nabytek zołzę maliznę o masie troszkę ponad 3 kilo, która strasznie się rzucała do Krysi a Krysia jak to Krysia miała ją głęboko :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

U Krysi wystąpiły komplikacje podczas sterylizacji. W tej chwili jest pod specjalnym nadzorem w Mokrym Nosku. Wybudziła się, przeszła do sypialni o własnych siłach, ale jest na silnych lekach. wszystko okaże się jutro, pojutrze.
Bardzo się o nią martwimy - wet jest pod telefonem, my też.

Link to comment
Share on other sites

Dzień wcześniej Krysia miała robione usg, żeby sprawdzić, czy nie jest w ciąży - nikt słowa nie powiedział o jakichkolwiek problemach.
W czasie operacji u Krysi NIE znaleziono macicy ani jajników - i nie w tym rzecz, tylko, że szukano godzinę, grzebiąc w psie bez sensu. Jestem wk....na. Obawiam się skutków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Dzień wcześniej Krysia miała robione usg, żeby sprawdzić, czy nie jest w ciąży - nikt słowa nie powiedział o jakichkolwiek problemach.
W czasie operacji u Krysi NIE znaleziono macicy ani jajników - i nie w tym rzecz, tylko, że szukano godzinę, grzebiąc w psie bez sensu. Jestem wk....na. Obawiam się skutków.[/QUOTE]

Rany... Jak to, było USG i co???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']I ja pytam o to samo ???
Kto robił USG , pewnie się podpisał... Przecież na USG widać co trzeba...
Poproszę o informację.[/QUOTE]
Zanim rzucicie kamieniem, uzupełnijcie wiedzę na temat diagnostyki usg - dla jakiego środowiska jest przeznaczona, co pokaże, czego nie.
Przyzwyczailiśmy się uważać usg za dobre "na wszystko" z braku dostępności bardziej stosownej diagnostyki obrazowej. A ta technika jest ułomna - wiele zależy, a właściwie wszystko od radiologa-technika. Nie bez powodu latamy wszyscy w Warszawie do dra Marcińskiego, choć aparatów jest multum.
Przypomnę tu przypadek Falka - super maszyna, nowiutka, najwyższe parametry. Diagnoza - nowotwór śledziony w stanie tuż przed rozpadem. Pies na stole, powtórka bardzo kiepskim aparatem usg, inne badania - śledziona w porządku. Mamy zdjęcia, gdzie palcem nam pokazano "kratery", "ser szwajcarski" i takie tam.
Pytałyśmy wszędzie, jak to możliwe. Otóż możliwe, niestety.
Badanie usg jest niemiarodajne - należy je potwierdzić cyt. "u trzech przynajmniej radiologów".
Nie mam zamiaru prowadzić tu krucjaty przeciwko lekarzom, którzy zajmowali się Krysią. Przynajmniej na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Zanim rzucicie kamieniem, uzupełnijcie wiedzę na temat diagnostyki usg - dla jakiego środowiska jest przeznaczona, co pokaże, czego nie.
Przyzwyczailiśmy się uważać usg za dobre "na wszystko" z braku dostępności bardziej stosownej diagnostyki obrazowej. A ta technika jest ułomna - wiele zależy, a właściwie wszystko od radiologa-technika. Nie bez powodu latamy wszyscy w Warszawie do dra Marcińskiego, choć aparatów jest multum.
Przypomnę tu przypadek Falka - super maszyna, nowiutka, najwyższe parametry. Diagnoza - nowotwór śledziony w stanie tuż przed rozpadem. Pies na stole, powtórka bardzo kiepskim aparatem usg, inne badania - śledziona w porządku. Mamy zdjęcia, gdzie palcem nam pokazano "kratery", "ser szwajcarski" i takie tam.
Pytałyśmy wszędzie, jak to możliwe. Otóż możliwe, niestety.
Badanie usg jest niemiarodajne - należy je potwierdzić cyt. "u trzech przynajmniej radiologów".
Nie mam zamiaru prowadzić tu krucjaty przeciwko lekarzom, którzy zajmowali się Krysią. Przynajmniej na razie.[/QUOTE]

Dobrze że o tym piszesz, [B]malibo57[/B]. Ja np. jestem laikiem w tych sprawach i rzeczywiście byłam do tej pory przekonana, ze takie badanie jest przeważnie miarodajne...
A jak się dzisiaj czuje Krysia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebrazebra']Jak się czuje Krysia? Dobrzeje???[/QUOTE]

Byłam dzisiaj u Krysi. Przywitała mnie merdającym ogonkiem i tylko głaskanie się dla niej liczyło ;) Poszła na chwilkę na siusiu i od razu do domku. Miewa się dobrze, ma apetyt i jest wesoła, narazie wszystko dobrze, tfu odpukać, mam foteczki rzecz jasna :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Już lecę! Krysia wygląda dobrze:)

[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/9743/1070666.jpg[/IMG]

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/9601/1070667.jpg[/IMG]

[IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7162/1070672.jpg[/IMG]

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/442/1070673.jpg[/IMG]

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5355/1070674.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...