Jump to content
Dogomania

Zapach cytrynowy


aaliw

Recommended Posts

Ciekawi mnie czy jak wasze pieski reaguja na zapach cytryny.
Nasz zwiewa gdzie pieprz rosnie :evil_lol: Normalnie odrzuca go na druga strone pokoju. Odkrylam to po tym jak kupilam taki balsam do psich lapek.
Nie wiedzialam ze tak zareaguje na ten zapach. O smarowaniu poduszeczek nie ma mowy:shake:

Chyba nie wszystkie psy tak na niego reaguja. Skoro produkuja balsam o takim zapachu.

A twoj pies lubi zapach cytryny?

Link to comment
Share on other sites

Moje psy potrafia sie wycierac po przytulankach ze mna. Ja zawsze bowiem czyms pachne, uzywam przy tym czasami dosc intensywnie pachnacych wod perfumowanych ( wyjatkowo nie lubia Amarige Givenchy ).

To, co dla mnie jest piekne i bez czego nie jestem w stanie sie obyc, dla nich czesto jest odrazajace. Ale coz...Mi z kolei nie podobaja sie zapachy, w ktorych one potrafia sie czasem wytarzac...

Link to comment
Share on other sites

Mój Ramzes wcina cytryny... :roll:
Taki sposób jest- żeby pies nie żebrał- żeby mu dać cytrynę i wtedy już nie będzie chciał naszego jedzenia bo uzna że jest takie okropne jak cytryna... U mnie to nie przeszło- cały plasterek zjadł z apetytem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Widze ze psiaki maja rozne upodobania :roll: Jedne sa w stanie zjesc cytryne a inne (jak moj Polo) nawet nie zbliza sie do reki w ktorej byla cytryna.

Porzeczki, maliny, czeresnie wcina az milo. Tak z ciekawosci sprawdze kiedys co bedzie z pomarancza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']Kiedy trzymam w rece cytrynę..Moira warczy i ucieka, wpada w jakiś obłęd:evil_lol: Skacze jak kot, świruje[/quote]

:diabloti: To wyobraz sobie co sie dzialo jak posmarowalam (zdazylam jedna) psia lape tym kremem cytrynowym. Myslalam ze Polo dziure w dywanie wydrapie! Tak probowal sie tego pozbyc :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Mój to nawet jak jem pomarańczę a jeszcze bardziej mandarynkę to domaga się o kawałeczek dla siebie. Zjada i lubi. Tak samo kiwi czy czeresnie.[/quote]

Widac to sprwa w dużej mierze indywidualna - mój kot lubił kiszone ogórki a to podobno niepowszechne(bo koty też kwaśnego nie lubią).

Link to comment
Share on other sites

ja jakoś z malcem nie mam narazie problemów żebranioa przy stole olewka od poczatku przyniosła rezultaty ale:

bardzo lubi zapach cebuli ( do jedzenia nie dostał)
wino malinowe ( spróbował tylko kropelki)
zapach piwka :razz::razz:

Kocha morelki nektartynki jabłka no mandarynki z cytryna nie próbowalismy:cool3::cool3:
ale to jest wszystko-żerne

Link to comment
Share on other sites

Nasz psiak cytryne lubi;) Wczoraj sciagnal polowe cytryny ze stolu zaczal ja lizac i gryzc;) Uwielbia mandarynki, sok pomaranczowy (wycfanil sie na tyle ze przegryza kartonik zeby mu pocieklo a pozniej pije/zlizuje w zaleznosci jak zacznie przeciejac;) ) Pozatym uwielbia banany i arbuza z reszta owocow jeszcze nie probowalismy;) No i lubi kokosy;) I malibu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']ja jakoś z malcem nie mam narazie problemów żebranioa przy stole olewka od poczatku przyniosła rezultaty ale:

bardzo lubi zapach cebuli ( do jedzenia nie dostał)
wino malinowe ( spróbował tylko kropelki)
zapach piwka :razz::razz:

Kocha morelki nektartynki jabłka no mandarynki z cytryna nie próbowalismy:cool3::cool3:
ale to jest wszystko-żerne[/quote]
Mój Kronos bardzo lubi piwo - ale tylko z butelki. Z talerzyka lub spodeczka nie ruszy za to z butelki.....bardzo!!!! Raz tak się rozsmakował że poplatały mu się potem łapy więc stwierdził że się położy a jak już zaległ to spał jak zabity..... hahaha. Ale wcale dużo nie wypil:shake: . Ma chłopak słabą główkę:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kazdy pies lubi cos innego :D
moja Samba wcina cebule hehe
lubi herbate, skorki pomaranczki nie lubi i na jej zapach strasznie sie wydziera ;) ale za to lubi to co jest pod skorka, z innych rzeczy to uwielbia jablko, papryke, salate lodowa i zwykla i wszystko co chrupie np suchy chleb, kapuste pekinska itp :) i niecierpi jeszcze brzoskwini i nektarynek
cytryny jeszcze nie dawalem jej ale pewnie by zjadla :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...