Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

[quote name='Gisic87'][B]No guzka wypadałoby sprawdzić [/B]ale co z tego jak dług ogromny, z deklaracji nawet na pół worka karmy nie starcza do tego brak szczepień. Ja niestety nie mam nawet z czego wyłożyć za ostatnie pieniądze kupiłam worek karmy resztę opłaciłam rachunki a jedzenie dla siebie to już mi TZ i mama musieli pomóc i zakupić:shake:[/QUOTE]
Gisic proszę napisz co z tym guzem Agry ??? Oglądał go wet ???
Nie mogę znaleźć informacji ...........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bela, dokładnie. Zrobiłam bazarek cegiełkowy, ponieważ istniało (w zasadzie to nadal istnieje) ryzyko, że suczka trafi do schroniska, po raz kolejny, a to byłaby dla Agry kolejna trauma, trafić z domowego ciepełka, z kanapy, do budy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']bela, dokładnie. Zrobiłam bazarek cegiełkowy, ponieważ istniało (w zasadzie to nadal istnieje) ryzyko, że suczka trafi do schroniska, po raz kolejny, a to byłaby dla Agry kolejna trauma, trafić z domowego ciepełka, z kanapy, do budy...[/QUOTE]
Gisic kocha Agre i pewnie zrobiłaby wszystko, aby jej nie oddac do schronu. Ale zwyczajnie, po ludzku, nie stac jej na utrzymanie i leczenie starego psa. Mysle, ze ludzie, ktorzy mają serca i mozliwosci, pomogą jej.
Roztrzasanie kwestii prawnych tylko zaszkodzi. No, chyba, ze jest to czyims celem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Gisic kocha Agre i pewnie zrobiłaby wszystko, aby jej nie oddac do schronu. Ale zwyczajnie, po ludzku, nie stac jej na utrzymanie i leczenie starego psa. Mysle, ze ludzie, ktorzy mają serca i mozliwosci, pomogą jej.
Roztrzasanie kwestii prawnych tylko zaszkodzi. No, chyba, ze jest to czyims celem.[/QUOTE]
Jak zwykle finanse to trudna sprawa... Tylko zastanawia mnie jedno... Dlaczego akurat 300zł? Skoro wielki worek naprawdę dobrej jakościowo karmy, przystosowanej do potrzeb psa to koszt 100-150zł? Nie chcę naskakiwać, pytam z ciekawości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Widze, ze zaatakowałyscie Gisic, ale chyba niesprawiedliwie.
Moze rzeczywiscie powinna byla zamieszczac jakies rozliczenia z zakupu karmy, czy wizyt u weta. Ale 300 zl, za koszt domowego dt, to chyba niewiele, prawda? W tym jest wyzywienie, leczenie, opieka.
[/QUOTE]
Błagam Cię, nikt nikogo nie atakuje, to informacje które powinny być [U]wytłuszczone[/U] w pierwszym poście . 300 zł to nie wiele? :-o Przecież to jakaś astralna suma...
Jeśli ona wyciągnęła suczkę sama, ma ją od ok 2 lat w domu, wyadoptowała na siebie, wymyśliła sobie sumę 300 zł -którą dokładnie podlicza co miesiąc - z tego rozliczenia wynika jedynie to, że ona nie dała na psa ani złotówki... to według mnie to oszustwo. Tak to w tym momencie wygląda, zarobek na pie. Zadałam te pytania aby rozwiać moje i innych wątpliwości. Czekam na wyjaśnienia.

To teraz pytanie roku [B]CZYJ JEST TEN DŁUG?[/B] :) Jeszcze raz, kto "podpisał" umowę z Gisic87 ?

[quote name='Martika@Aischa']Gisic proszę napisz co z tym guzem Agry ??? Oglądał go wet ???
[/QUOTE]
Czyli mam rozumieć, że nie ma kasy - nie ma weta?

[quote name='faith35'] Dlaczego akurat 300zł? Skoro wielki worek naprawdę dobrej jakościowo karmy, przystosowanej do potrzeb psa to koszt 100-150zł? Nie chcę naskakiwać, pytam z ciekawości...[/QUOTE]
Cioteczko według mnie zostałaś emocjonalnie nastraszona, tyle zrobiłaś dlatego psa, od tak dawna, ale jeśli Ty nawet tego nie wiesz... ewidentnie co raz więcej rzeczy zaczyna tu nie pasować:(

[quote name='black_sheep']Witam, dostałam zaproszenie na bazarek cegiełkowy i mam kilka pytań.
Ile kosztuje miesięczne wyżywienie psa?
Czy przez 1,5 roku pobytu suki u Ciebie przedstawiłaś jakiś paragon za karmę? Za weterynarza? Gdzie to można zobaczyć?
Co jest zawarte w cienie 300 zł? Czy możesz to jakoś rozłożyć na "czynniki pierwsze"?
Do jakiego schroniska masz zamiar oddać psa, jeśli dług u Ciebie nie zostanie spłacony?
I jeszcze prosiłabym o link do poprzedniego wątku Agry, chcę poznać jej początki, jak zamieszkała u Ciebie. Rozumiem, że Ty sama ją przygarnęłaś? Z własnej nie przymuszonej woli? Chciałabym wiedzieć kto umieścił psa u Ciebie i z kim masz tą umowę na te 300 zł?[/QUOTE]

Przypominam żeby nie zginęło:)

Edited by black_sheep
Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Błagam Cię, nikt nikogo nie atakuje, to informacje które powinny być w pierwszym poście wytłuszczone. 300 zł to nie wiele? :-o Przecież to jakaś astralna suma...
Jeśli ona wyciągnęła suczkę sama, ma ją od ok 2 lat w domu, wyadoptowała na siebie, wymyśliła sobie sumę 300 zł -którą dokładnie podlicza co miesiąc - z tego rozliczenia wynika jedynie to, że ona nie dała na psa ani złotówki... to według mnie to oszustwo. Tak to w tym momencie wygląda, zarobek na psa. Zadałam te pytania aby rozwiać moje i innych wątpliwości. Czekam na wyjaśnienia.

To teraz pytanie roku [B]CZYJ JEST TEN DŁUG?[/B] :) Jeszcze raz, kto "podpisał" umowę z Gisic87 ?


Czyli mam rozumieć, że nie ma kasy - nie ma weta?[/QUOTE]
Właśnie też tego nie rozumiem, psa powinien obejrzeć wet jak najszybciej, bo jak to coś poważniejszego? Tutaj nie ma wymówki "bo nie ma kasy", tutaj dobro psa powinno być na pierwszym miejscu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']
Cioteczko według mnie zostałaś emocjonalnie nastraszona, tyle zrobiłaś dlatego psa, od tak dawna, ale jeśli Ty nawet tego nie wiesz... ewidentnie co raz więcej rzeczy zaczyna tu nie pasować:([/QUOTE]
Tak, kiedy zobaczyłam tytuł, że suczka może zostać oddana do schroniska to aż serce mi zamarło... Przecież ona ma już 12 lat... Jak ona by sobie poradziła, czy w ogóle by sobie poradziła? Jaka to by musiała być dla niej trauma, od 2 lat na kanapie, przy człowieku i nagle za kraty??? Wątek to ja podczytuję tutaj już od naprawdę dłuższego czasu, prosiłam nawet niektóre osoby o pomoc... Żal mi było Agry... Że mogłaby trafić do budy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja trochę nie rozumiem naliczania długu po prostu, i nie lubię szantażu emocjonalnego . Czy nie mozna po prostu zbierac na karmę? chyba tak łatwiej niż spłacac dług jak dla mnie abstrakcyjny , sorry.[/QUOTE]
Dokładnie. A jeśli nie jest abstrakcyjny to ja bym prosiła o screeny paragonów/faktur... Żeby mieć pewność, że pieniądze, które zbieram na Agrę oby na pewno idą na nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Dokładnie. A jeśli nie jest abstrakcyjny to ja bym prosiła o screeny paragonów/faktur... Żeby mieć pewność, że pieniądze, które zbieram na Agrę oby na pewno idą na nią.[/QUOTE]
Faith, nie ma co prawda wydatków, ale zobacz na pierwszej stronie ile pieniedzy wpłynęlo na Agre.
Akurat wszystkie wpłaty Gisic wpisuje. Wiem, bo mam skromne 10 zł deklaracji na nią. Czy za te pieniadze mozna utrzymac psa ???
Nie wspomne juz o leczeniu. Tam nie ma nawet 1/3 tego , o co Gisic prosila.
Moze rzeczywiscie lepiej brzmialoby, ze Agra potrzebuje pieniedzy na karme i na weta.
Z drugiej strony jest masa płatnych dt ( wcale nie domowych ! ) i nikt sie nie czepia, ze trzeba płacic 300 zł i wiecej miesiecznie na utrzymanie psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Faith, nie ma co prawda wydatków, ale zobacz na pierwszej stronie ile pieniedzy wpłynęlo na Agre.
Akurat wszystkie wpłaty Gisic wpisuje. Wiem, bo mam skromne 10 zł deklaracji na nią. Czy za te pieniadze mozna utrzymac psa ???
Nie wspomne juz o leczeniu. Tam nie ma nawet 1/3 tego , o co Gisic prosila.
Moze rzeczywiscie lepiej brzmialoby, ze Agra potrzebuje pieniedzy na karme i na weta.
Z drugiej strony jest masa płatnych dt ( wcale nie domowych ! ) i nikt sie nie czepia, ze trzeba płacic 300 zł i wiecej miesiecznie na utrzymanie psa.[/QUOTE]
Zorganizowałam bazarek cegiełkowy na Agrę, mam prawo dopytywać się o różne rzeczy, mam prawo też prosić o screeny paragonów/faktur, w końcu każdy sklep je wydaje, tak samo wet :p Mod. napisał, że Gisic87 miała już bany za oszustwa, dlatego ta sprawa wydaje mi się bardzo podejrzana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']UWAGA! Dostałam wiadomość od moderatorki której napisałam o sprawię że [SIZE=3][B]"[/B]Gisic dawno temu miała inne konto na które dostała bana za oszustwa"[/SIZE][/QUOTE]
Ehh, rzeczywiscie skonczy sie tak, ze Agra wyladuje w schronie.
Powiedz , komu sluzy ta rozróba ? Bo na pewno nie psu.
Oszustwo, to mocne oskarzenie. Moze zbyt mocne ??? Moze chodzilo tylko o brak rozliczen?
Takich wątkow mozna znależć dziesiątki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ehh, rzeczywiscie skonczy sie tak, ze Agra wyladuje w schronie.
Powiedz , komu sluzy ta rozróba ? Bo na pewno nie psu.
Oszustwo, to mocne oskarzenie. Moze zbyt mocne ??? Moze chodzilo tylko o brak rozliczen?
Takich wątkow mozna znależć dziesiątki.[/QUOTE]

Ale dlaczego odrazu rozróba?
To zaledwie kilka pytań...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ehh, rzeczywiscie skonczy sie tak, ze Agra wyladuje w schronie.
Powiedz , komu sluzy ta rozróba ? Bo na pewno nie psu.
Oszustwo, to mocne oskarzenie. Moze zbyt mocne ??? Moze chodzilo tylko o brak rozliczen?
Takich wątkow mozna znależć dziesiątki.[/QUOTE]
Jeśli wylądowałaby w schronie, to znajdziemy dla niej hotelik, który na bieżąco będzie wszystko pisał, wklejał dowody na to, że pieniądze będą dla Agry. Skoro nie ma rozliczeń, to tak, jakby te pieniądze nie szły na psa, takie jest moje zdanie. Karma, która niby jest za 100zł dla Agry to może być najzwyklejsza, marketowa karma. W dodatku od 3 tyg. psa nie oglądnął wet, mimo, że ma guza. To akurat nie jest normalne. Napisałam do dwóch modów, zobaczymy, jak to wszystko się potoczy.

Link to comment
Share on other sites

Gosia, tu nawet nie tyle chodzi o karmę, tylko o to, że Agry od 3 tyg. nie oglądnął wet! I nie ma paragonów, ani faktur na to, że pieniądze idą na Agrę. osoby, które wpłacają pieniądze na Agrę, organizują pomoc, robią bazarki itp. mają prawo wiedzieć na co wydawane są te pieniądze i ile wszystko kosztuje, takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

OK, ja poczekam co ustalą moderatorzy. A potem mogę spytać NND czy wetka ze schroniska może obejrzeć Agrze tego guza, co to jest. Fundacja od zabrania Agry się zmieniła, ale jakby nie było dalej jest to pies ze schroniska w S-cu. Jeżeli się zgodzi to pozostaje tylko kwestia dowiezienia Agry do Sosnowca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']OK, ja poczekam co ustalą moderatorzy. A potem mogę spytać NND czy wetka ze schroniska może obejrzeć Agrze tego guza, co to jest. Fundacja od zabrania Agry się zmieniła, ale jakby nie było dalej jest to pies ze schroniska w S-cu. Jeżeli się zgodzi to pozostaje tylko kwestia dowiezienia Agry do Sosnowca[/QUOTE]
Gratuluje akcji !
Widze, ze niektorzy będą miec satysfakcje, jesli biedna schorowana sunia z kanapy trafi do schronu.
Tak działa dogomania i ludzie bez serca.[B] Ale za to MAJACY RACJE !
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Gratuluje akcji !
Widze, ze niektorzy będą miec satysfakcje, jesli biedna schorowana sunia z kanapy trafi do schronu.
Tak działa dogomania i ludzie bez serca.[B] Ale za to MAJACY RACJE !
[/B][/QUOTE]
Tutaj nie chodzi o satysfakcję. Suczkę można zawsze wyciągnąć do hoteliku i to takiego, który będzie na bieżąco informował nas co, jak, za ile i po co, będzie miał dowody na to, że pieniądze będą iść na Agrę. To chyba normalne, chcemy wiedzieć na co idzie kasa... Chcemy mieć wszystko czarno na białym, paragony czy faktury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Gratuluje akcji !
Widze, ze niektorzy będą miec satysfakcje, jesli biedna schorowana sunia z kanapy trafi do schronu.
Tak działa dogomania i ludzie bez serca.[B] Ale za to MAJACY RACJE !
[/B][/QUOTE]

bela51 zaczynasz popadać w jakiś absurd:) Chcesz powiedzieć, że jesteśmy bez serca bo chcemy wiedzieć na co idą nasze pieniądze? Nie jesteśmy maszynkami do wpłat! I przestań się wypowiadać, robisz tylko z siebie... hym? No właśnie? A może Ty też masz coś z tym wspólnego? Jesteś ze śląska tak jak Gisic87, czyżbyś też miała w tym swój udział? Na Twoim miejscu przestałabym rzucać epitetami i poczekała do wyjaśnienia sprawy, dla swojego dobra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...