Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gisic87']black_sheep zrobiła aferę mam nadzieje że jest z siebie dumna[/QUOTE]

Jak nie przestaniesz na mnie nadawać to zgłoszę i to moderatorowi, cały czas kłamiesz, ja nic nie zrobiłam, wszystko wyszło po kilku pytaniach do Ciebie, to są Twoje oszustwa i kłamstwa!!!! I nie radę Ci nadal pisać o mnie tych BZDUR

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję że ta czarna owca kiedyś dostanie to z naddatkiem

Gisic jak znów będę mogła to podeślę , adres mam ...ja w tobie nijak nie widzę oszusta ...bardziej doszukiwałabym się gdzie indziej , bo bywa tak że uw czyimś oku pewne osoby widzą źdźbło a w swoim oku belki nie dostrzegą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']DOść Jeśli mam być oskarżana... nie mogę robić bazarków odpadam...Oby Agra miała lepiej niź u mnie...[/QUOTE]
Ale po co masz robić bazarki, jeśli zwrócone byłyby koszty utrzymania? Może zostać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']rozi, oczywiście, że nie może, bo przestanie na niej zarabiać... nie wiem co musi stać, żebyście to zrozumiały, pies ma umrzeć?[/QUOTE]


a ja nie wiem co ma się stać, żebyś wreszcie zrozumiała, że ona nie zarabia na psie :O
Bo faktycznie dużo można zarobić jeśli dostaje się na psa 50zł miesięcznie, a sama karma kosztuje ok. 90-100.

poza tym w innym wątku to, co wypisujecie, że ona maltretuje psa psychiczne to są jakieś totalne brednie !!
przejedźcie się do niej i zobaczcie jaki pies jest zmaltretowany. ja byłam i widziałam, normalny pies, czuje się jak u siebie, jest wygłaskany, wypieszczony i zadbany. i nie wiem skąd wam takie głupoty do głowy przychodzą !

Link to comment
Share on other sites

Kto tak napisał, proszę zacytuj!!! Tylko ona to pisze, owija was w okół palca, ale widać nigdy tego nie pojmiecie.
Nie ja wymyśliłam to że ona zarabia na psie, TO SĄ FAKTY, to napisała sama GISIC i Pianka to potwierdziła.
Jeśli pies umrze na raka albo z innej przyczyny to będzie na Waszym sumieniu. Ale umiecie z tym żyć jak widzę, więc spłacajcie sobie te długi i róbcie co chcecie. Żal to wszystko czytać. I jeśli jeszcze raz ktoś napisze o mnie jakąś bzdurę wszystko zgłoszę.

Link to comment
Share on other sites

Mnie jest żal tego, że uczepiłaś się tego długu jak rzep psiego ogona. Ja nie mam zamiaru spłacać długu tylko pomóc teraz, na nowo, na wizytę u weta czy na karmę.

Zrobię bazarek na fundację i poproszę, aby część pieniędzy poszła na weta czy karmę Agry. tego chyba dogomania nie może zabronić?

Link to comment
Share on other sites

A mnie jest żal, że ciągle się mnie czepiacie, a same wypisywałyście do mnie pw, "masz rację, popieram Cię, to oszustka, ona zarabia na psie" ale już publicznie skaczecie jak wam ktoś zagra, łapiecie się na tanie tekściki. Tak naprawdę macie gdzieś psa, co się z nim stanie, skoro pozwalacie jej zostać w takim miejscu. Już dawno bym stąd poszła, bo to kabaret co tu się dzieje. Ale nie pozwolę, by mnie obrażano, przekręcano moje słowa! Szukacie winnej, ale to nie ja nią jestem, to GISIC, oszustka, zarabiaczka na psim cierpieniu i na ludzkiej wrażliwości. Jeśli nikt już nie będzie do mnie "pił" to mój ostatni post! Róbta co chceta

Link to comment
Share on other sites

no wypraszam sobie, ale ja do Ciebie żadnego (a tym bardziej TAKIEGO!) pw nie pisałam :roll:

Poza tym są tu ludzie, którzy znają Gisic osobiście a nie oceniają przez przez komputer. Chcesz, przyjedź, a nie oceniaj każdego przez monitor


Dobrej nocy
Czekam na inf od [B]Martiki[/B] o guzie

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#800080][B][quote name='rozi']Jest podstawowe pytanie do Gisic87 - czy Agra może zostać, jeśli dostanie karmę i zwrot kosztów weterynaryjnych?[/QUOTE][/B][/COLOR][/SIZE]
[B]

Gosic - proste pytanie - proszę o odpowiedz!!!!!!!!!!!![/B]

Jesteś załamana, a ja się pytam CZYM? Jest grono osób , które chętnie pomogą w utrzymaniu suni, ale na warunkach takich o jakie pyta rozi.
Ty nadal nie udzielasz na nie odpowiedzi, a teraz dramatem jest brak robienia bazarków...przystań na warunki aby być bdt za karmę + wet i wszystko się rozwiąże. Dostaniesz worek karmy co miesiąc- można go wspólnie zamówić , jedzenie będzie. Na dodatkowe sprawy można wtedy zrobić bazar.
Mowienie o oddaniu suni - jaki będzie powód jej oddania? bo ludzie chca pomóc- ja nie widzę z Twojej strony w tym kierunku żadnych chęci niestety...
Sprawa jest tak prosta w rozwiązaniu, że aż śmieszna , a tu się narobiło bagno .

Link to comment
Share on other sites

Gisic lubi chyba szantażować emocjonalnie.
Przecież niedawno pisała, że kocha Agre i by jej nie oddała.
Czytam ten watek i jestem coraz bardziej w szoku.



Gisic sama się mnie pytałaś na pw co zrobić z bazarkami i że jak będziesz musiała oddać kasę z bazarku, która już doszła to oddasz, a teraz wielce jesteś oburzona. To nie black ponosi tu winę, tylko ty
Nie byłoby tego bagna gdybyś od razu zrobiła jak inni radzili.

A i Gisic nie muszę zaglądać do Ulki, chyba nie czytałaś co pisałam poprzednio. Ulka ma hotel.

Link to comment
Share on other sites

[B]Agra jest u Gisic na DT[/B] ( a nie pisanie że adoptowała i jak zabrakło pieniędzy to zmieniła na DT , osoby ze schroniska potwierdziły że to od poczatku DT) , to jest jasne i niech już nikt nie szuka drugiego dna bo się kiedyś sam w nim zapadnie ...stare przysłowie mówi : kto pod kim dołki kopie , sam w nie wpada .
Gisic nie stać na utrzymanie Agra więc normalną rzeczą jest szukanie funduszy na : karmę , weta . środki czystości min także i wodę . Błędem jedynym jest to ze Gisic nie wstawiała w rozliczeniach paragonów . Ale zarzucanie dziewczynie że zarabia na psie jest idiotyzmem , jest chore .
Dlaczego osoba która nie dała złamanego centa , krzyczy tak jakby Gisic obrabowała jej konto ??
Jeśli Gisic nie będzie miała za co utrzymać Agry to która z wojujących ją zabierze do siebie ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']




A i Gisic nie muszę zaglądać do Ulki, chyba nie czytałaś co pisałam poprzednio. Ulka ma hotel.[/QUOTE]
[B]EDIT[/B]
( żeby nie było ....czytałam poprzednie wpisy i nic wiążącego w temacie nie znalazłam , a skoro właścicielka nazywa PDT to jest to w takim razie jest to niezgodne z regulaminem dogo że wg ciebie jest to hotel a na dogo funkcjonuje jako PDT , czy takie sprawy zgłaszac do admina czy moda , skoro ostatnio taka moda nastała by na wszystkich donosić na lewo i prawo ) i od razu mówię nie mam nic do Ulki , stwierdzam tylko niezgodność faktów wg ciebie ze stanem faktycznym

żeby nie było ze się czepiam , ale weszłam z ciekawości ty piszesz że hotel a ona sama pisze ze PDT
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY


[/URL]

Edited by Alicja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']żeby nie było ze się czepiam , ale weszłam z ciekawości ty piszesz że hotel a ona sama pisze ze PDT
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199145-DT-okolice-Częstochowy-i-Siewierza-WĄTEK-INFORMACYJNY[/URL][/QUOTE]
Kolejna która nie czytała mojego poprzedniego wpisu, gdybyś przeczytała to byś znalazła odpowiedź
Nie obchodzi mnie to jak ona nazywa swoja usługe, ale pełni usługe i jasno o tym pisze=jest hotelem.
I nie zapominajcie, ze jakis czas temu była afera bo admini posuwali watki hoteli, to wszyscy sobie pozakładali watki z informacją, ze to DT

Kolejne bezproduktywne posty, nie majace na celu aktualną pomóc psu będe usuwać i juz bez ostrzeżenia

Link to comment
Share on other sites

Trzeba po pierwsze zrozumieć, że Agra nie ma żadnego długu. Żadnego. Pieniądze, które wpływały, wystarczyły z nawiązką na jej utrzymanie. Mnie do szału doprowadza, kiedy czytam, że w ogóle jakiś pies jest zadłużony, jakby komuś coś obiecywał i nie dał. To ludzie obiecują psu, że coś dostanie i nie spełniają obietnic.

Na wszelki wypadek napisałam do Kuba123, choć nie wyobrażam sobie, żeby Gisic faktycznie chciała się teraz Agry pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Hotel czy pdt to kwestia nazewnictwa. Dla mnie hotel to jednostka zarejestrowana. Na dogo jest masa płatnych dt, które do własnych domów / przydomowych kojców biorą psy, ale nie robią tego na taką skalę, by to rejestrować. I moim skromnym zdaniem, jeśli wkładają swoją pracę w opiekę nad psem, należy im się jakieś [U]rozsądne [/U]wynagrodzenie.

Gisic, u Ciebie halo wyszło przez to, że naliczałaś te trzy stówy co miesiąc i powiększałaś dług oraz oczekiwałaś jego spłaty. No i druga kwestia, to zmiana warunków w trakcie tymczasowania. Myślę, że jest usprawiedliwieniem zmiana sytuacji finansowej. Wtedy wszyscy darczyńcy się zgodzili i nie protestowali. Ale potem to naliczanie co miesiąc długu może wydawać się trochę... niesmaczne... nie wiem jak to ująć.

Nie mniej nie rozumiem argumentu, że Agra to pies Gisic. Takim myśleniem można by zabronić zbierania kasy na dogo jednej trzeciej psów. W wielu schronach wyciąga się na siebie, bo nie ma innej opcji. Niezrozumienie tego to ignorancja.

Co do zarobku Gisic, gdyby ona te trzy stówy dostała co miesiąc, to faktycznie byłby to zarobek. Ale nie większy niż otrzymuje masa innych niezarejestrowanych pdt na dogo. Nie rozumiem dlaczego jedno mogą, a inni nie. Może to kwestia tego, że Gisic nie chce się otwarcie przyznać, że chce na psie zarabiać? Ale co to za wstyd? Nawet jak zostanie ta stówa miesięczne na czysto, to czy to zbrodnia skoro darczyńcy to akceptują?

Zerknęłam na rozliczenie, bo nie umiałam ocenić skali wspominanego "zarobku". Od czerwca zeszłego roku do czerwca obecnego wyszło mi, że [U]średnio[/U] [U]miesięcznie [/U]wpływało 173,46zł. Mówię o wpływach realnych, nie biorę pod uwagę zapisywanego długu.
Nie wiem, ale dla mnie to nie jest zarobek. Ja bym psa tej wielkości za 173 nie umiała utrzymać tak, żeby jeszcze i zostało.

Gisic, są osoby gotowe Ci pomóc. Schowaj dumę w kieszeń, ignoruj posty, które Cię obrażają i zgódź się na oferowany zwrot kosztów. Wyjdzie na to samo w zasadzie. Bo na karmę, weta, fiprexy, odrobaczenia mogłabyś dalej zbierać. Mod też człowiek, i przy próbie kompromisu na pewno Ci tego nie odmówi. I niestety jesteś w tak niefortunnej sytuacji, że to Ty musisz wyjść z wolą wyjaśnienia. Postawa oskarżycieli niestety nie wymaga łagodności. osobiście nie rozumiem zarzutów "znęcania się", "karmienia resztkami" itp. Jak zwykle na dogo z wybitną łatwością depcze się ludzi. Ok, Gisic się zagalopowała w naliczaniu. Ale weźmy pod uwagę też to, że to ludzie jej sugerowali niefortunne określenia i to nie ona rozsyłała dramatyczne PW(!). Swoją drogą mnóstwo ludzi podkręca słownie dramaturgię, żeby zebrać kasę....

Link to comment
Share on other sites

[B]bric-a-brac , dzięki serdeczne za ten post :Rose: ujęłaś to wszystko , dokładnie tak jak jest [/B]
( miałam wcześniej boksera , teraz od 8 lat amstafa i miesięcznie wydaję na psa dużo więcej niż 200 zł , skrupulatnie nie liczę ale chyba trzeba zacząć , by moc wykazać niedowiarkom ile kosztuje w mieście utrzymanie psa ,np woda na Śląsku jest dużo droższa anizeli w Warszawie , prawie o 50% )

Myślę , że nagonka na Gisic , to chory wymysł i wyimaginowane obsesje kilku osobników


[B]Reasumując [/B]
Na chwilę obecną Agra ma pieniążki na szczepienia ( dostała od darczyńcy z tym przeznaczeniem ) , ma tabletki na robale ( wysłałam pocztą , Gisic potwierdziła ) i ....NIE MA PIENIĘDZY na karmę i weta - diagnoza guzka

Link to comment
Share on other sites

No właśnie- przecież przez ten rok i tak nie było miesięcznie deklaracji na te 300zł i tyle do Gisic nie wpływało, tak więc jeżeli zlikwiduje ten bezsensowny zapis, to nic się dla niej nie zmieni finansowo przecież- dostanie kasę na karmę +wet , bądz bezpośrednio karmę ze sklepu.

Ja tego absolutnie już nie rozumiem, dlaczego Gisic cały czas się upiera na te 300zł i dług.
Napisz otwarcie, że chcesz zarobić albo, że chcesz za to utrzymywac tez swojego drugiego psa?, bo ja nie widzę innego powodu- nie wierzę, że miesięcznie idzie 300zł na samą Agrę , bo przecież tyle co miesiąc i tak nie wpływało;) a przecież nie masz z czego dokładać tak?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała bric-a- brac Agra NIE JEST PSEM GISIC!!!! Dlaczego zatem nie możemy zbierać pieniędzy na bazarkach dla bezdomnego psa ???? Pieniędzy przeznaczonych na karmę ....weta ....leczenie!!!
Gisic proszę NIE upieraj się przy tym długu bo on i tak nie zostanie NIGDY spłacony i zostanie wirtualnym nawet gdyby urósł do 10.000 zł !!!
Skasuj ten dług i zacznijmy pomagać Agrze zbierając na jej wyżywienie i leczenie!
Wizyty oczywiście NIE ODWOŁUJE!!! W środę zabieram Agre do lecznicy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przespałam się z tym wszystkim i teraz na spokojnie...
Tak jak pisałam Piance na pw, gdybym rzeczywiście otrzymywała miesięcznie 300zł to może i bym zarobiła z tego 20-30zł i to by było tyle z całego mojego zysku, reszta pieniędzy poszłaby na suchą karmę puchy, mięso i inne smakołyki. W jednym miesiącu wyszłoby mniej w innym więcej a to odrobaczenie a to fiprex a to jakieś niezapowiedziane wydatki typu wizyta u weta. Ale fakt przyznaje 20-30zł udałoby się "zaoszczędzić" to byłby ten mój wielki zysk. Ale w rzeczywistości nie było tego zarobku a raczej dopłacanie do tego jakże opłacalnego "interesu"...
Mój błąd że za wszystko nie brałam paragonów przyznaję i przepraszam.

bric-a-brac no właśnie i o to chodzi że jedni mogą a inni nie i to na większą skalę bo jest wiele PDT które mają po kilka czy kilkanaście psów... No ale jak to mówią życie...

Ale przejdźmy dalej.... Sytuację finansową mam jaką mam i nic na to nie poradzę, od stycznia/lutego pracuję za te marne 500zł i pracy nie zmienię ponieważ istnieje możliwość że dostanę w końcu normalną stałą umowę za normalne pieniądze zależy to tylko od tego czy urząd miasta zgodzi się na dodatkowy stały etat...
Przyznałam także wcześniej że nie stać mnie na utrzymanie mojego własnego psa więc jeśli dostawałabym te 300zł miesięcznie fakt mój pies by z tego skorzystał właśnie w postaci jedzenia i to też jest niejako "mój zysk"... Ale tych pieniędzy nie dostawałam...
Za 40-50zł miesięcznie nawet Agry nie byłam w stanie wyżywić więc albo rezygnowałam z własnego jedzenia czy opłaty jakiegoś rachunku albo prosiłam mamę TZ by mi pożyczyła w związku z czym mam u niej dług który muszę spłacić...

Na spokojnie podliczyłam cały pierwszy post i wszystkie wpłaty... Licząc od czerwca kiedy to postanowiłam że będę PDT wyszło 2255zł wpłat licząc od samego początku wyszło 2630,10zł - wszystkie wydatki odkąd Agra jest u mnie do czerwca zeszłego roku to 2221,81zł
Jak już ktoś napisał, że średnio sucha karma kosztowała 100zł to od czerwca do czerwca to kwota 1200zł uważam że drugie tyle to smaczki, puchy a to tabletki na robale a to fiprex itp jak pisałam w jednym miesiącu więcej w innym mniej...

Tak więc 2221,81 minus 2400zł to 178,19zł na minusie i uważam że ta kwota to dług Agry a wszystkie kolejne wpłaty jakie dojdą będę naliczała od nowa a dług zostanie wyzerowany.

Czy tak odpowiada?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']

Na spokojnie podliczyłam cały pierwszy post i wszystkie wpłaty... Licząc od czerwca kiedy to postanowiłam że będę PDT wyszło 2255zł wpłat licząc od samego początku wyszło 2630,10zł - wszystkie wydatki odkąd Agra jest u mnie do czerwca zeszłego roku to 2221,81zł
Jak już ktoś napisał, że średnio sucha karma kosztowała 100zł to od czerwca do czerwca to kwota 1200zł uważam że drugie tyle to smaczki, puchy a to tabletki na robale a to fiprex itp jak pisałam w jednym miesiącu więcej w innym mniej...

Tak więc 2221,81 minus 2400zł to 178,19zł na minusie i uważam że ta kwota to dług Agry a wszystkie kolejne wpłaty jakie dojdą będę naliczała od nowa a dług zostanie wyzerowany.

Czy tak odpowiada?[/QUOTE]
I wszystkie wydatki z paragonami itp. będą?
jesli tak to mi odpowiada.

Reszta co na to?


i przetańcie z tymi innymi PDT, oni pełnia usługe :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...