Jump to content
Dogomania

Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM


Gisic87

Recommended Posts

[quote name='Gisic87']W ogóle dziś byłam ostatni dzień w pracy (umowa do 30.06) Kierowniczka powiedziała mi że poszło pismo do UM o etat na umowę zlecenie i jak tylko pojawi się pozytywna odpowiedź dadzą mi znać bym przyszła a tak to od dziś jestem znów bezrobotna... super co nie:shake:[/QUOTE]

Ciocia NIE poddawaj się głowa do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wierzę że się odezwą .........
Buziaki dla mojej ulubienicy Agruli ;) :*

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No wierzę że się odezwą bo raz już tak było że po 2 dniach zadzwonili, zobaczymy koło środy. Dzisiaj kierowniczka mi mówiła że chcą jedną ze zlecenia na wakacje wziąć a jesteśmy dwie więc albo ja albo ona. Tyle że teraz wakacje a w Zojo wtedy praktycznie przestój bo szkoły nie pracują a przedszkola tylko pojedyńcze więc pracy na lekarstwo...

A wymiziana została ale dopiero dzisiaj bo przylazła szczęśliwa aż się posiusiała:oops: Ale za to wymiziana i wydrapana za wsze czasy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']No wierzę że się odezwą bo raz już tak było że po 2 dniach zadzwonili, zobaczymy koło środy. Dzisiaj kierowniczka mi mówiła że chcą jedną ze zlecenia na wakacje wziąć a jesteśmy dwie więc albo ja albo ona. Tyle że teraz wakacje a w Zojo wtedy praktycznie przestój bo szkoły nie pracują a przedszkola tylko pojedyńcze więc pracy na lekarstwo...

[B]A wymiziana została ale dopiero dzisiaj bo przylazła szczęśliwa aż się posiusiała:oops: Ale za to wymiziana i wydrapana za wsze czasy;)[/QUOTE]
[/B]
Bardzo się cieszę :) kochany pychol :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Doszły wpłaty:
bric-a-brac - 15żł
Agnieszka103 - 5zł (bazarek cegiełkowy)
unixena -10zł (bazarek cegiełkowy)
Martika&Aischa -5zł (bazarek cegiełkowy)
bela51 - 20zł (na preparat przeciw kleszczom)
Tofikowa - 15zł

Edited by Gisic87
Link to comment
Share on other sites

A tak sobie. Na spacerze szła ociężale z resztą ja nawet nie miałam siły iść gdzieś dalej więc spacerek tylko 10min trwał. Od razu po wejściu do domu wypiła pół miski wody, drugą połowę wypiła Milka i teraz obie pannice leżą na zimnych płytkach, Agra w łazience bo tam najchłodniej jest. "Guzek" smarujemy dalej rano i wieczorem przed spacerkiem, jest zdecydowanie mniejszy ale całkowicie się jeszcze nie wchłonął;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']A tak sobie. Na spacerze szła ociężale z resztą ja nawet nie miałam siły iść gdzieś dalej więc spacerek tylko 10min trwał. Od razu po wejściu do domu wypiła pół miski wody, drugą połowę wypiła Milka i teraz obie pannice leżą na zimnych płytkach, Agra w łazience bo tam najchłodniej jest. "Guzek" smarujemy dalej rano i wieczorem przed spacerkiem, jest zdecydowanie mniejszy ale całkowicie się jeszcze nie wchłonął;)[/QUOTE]

Najważniejsze że się zmniejsza :multi: Super !!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę :):):)

Link to comment
Share on other sites

Oj ta pogoda mogłaby już odpuścić bo nieźle daje w kość:roll: Agra dalej chodzi tak od niechcenia, nawet suchego nie miała ochoty jeść ale puchę prosto z lodówki a i owszem. Wzięłam już nawet ręcznik zmoczyłam i położyłam na przedpokoju to Agra tylko zadek na nim ułożyła.

Doszły wpłaty:
betka - 20zł (bazarek cegiełkowy)
bakusiowa - 30zł (bazarek cegiełkowy)
asiek,l-g - 10zł (bazarek cegiełkowy)

Edited by Gisic87
Link to comment
Share on other sites

Guzek zdecydowanie mniejszy ale jeszcze "cosik" tam zostało. Jutro udamy się na szczepienie. Preparat na kleszcze zamówię razem z karmą bo będę teraz zamawiać.
Wybaczcie że tak sucho piszę ale jestem padnięta, dzisiaj w pracy byłam a po pracy na policji bo w nocy jakieś dupki mi się do auta włamały i ukradli radio:angryy: Jutro znów na policję muszę iść a najgorsze że to nie jest moje auto, normalnie ręce mi opadły:shake:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki przeglądam teraz strony z karmami i znalazłam fajną ofertę na zooplus. Karma dla seniora 12,5kg +2,5kg gratis za 99,80zł ale nie ma tego advantixa a zaś np na animali 12,5kg jest za 122,50zł i advantix po 4 pipety pakowany za 87zł. na innych stronach podobnie jak karma w promocji to nie ma tego preparatu:roll: no i nie wiem doradźcie może znacie inne sklepy z fajnymi promocjami gdzie także by ten advantix był?

Ja dopiero wróciłam z policji. Obejrzeli auto i stwierdzili to samo co ja że to nie było przypadkowe włamanie by ukraść radio bo by wyrwali zamek a tego nie zrobili. Ktoś wiedział że brat sobie nowe radio sprawił i że mi auto pożyczył poza tym nie było widać nawet że radio jest bo panel był schowany i od razu wiedzieli gdzie go szukać. Niestety brat ma fałszywych kolegów no i oto efekt. Szkoda tylko że to mi się przytrafiło. Protokół na policji spisany w poniedziałek mam dzwonić i pytać o referenta który zajmuje się sprawą. Mamy na osiedlu kamery skierowane na cały parking ale policjant od razu powiedział że mieli już problemy z moją spółdzielnią jeśli chodzi o nagrania z kamer:roll: Ale ja uparta jestem i będę też szukać na własną rękę.

Miałam dzisiaj iść z Agrą na szczepienie ale wybierzemy się w poniedziałek po pracy bo nie byłam na mieście i nie miałam jak pieniążków wybrać a kartą u weta płacić nie można a ja mogę bez prowizji tylko w euronecie wypłacać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...