Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

to tak z pierwszego bazarku było 190zł, wpłaciłam 160 i teraz wysyłam 30 żeby już rozliczone było, tak więc na tę chwilę jesteśmy 110 na plusie. mama jeszcze nie wpłaciła, ale na pewno to zrobi, jak będzie miała chwilę wolnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj tam oj tam od tego jesteśmy żeby sobie pomagac :)
martwi mnie jedynie to że wysyłam pw do ludzi o pomoc dla Szarika i niestety mało kto do niego zajrzy :( ja nie oczekuje żeby wpłacali po 100zł, ale jak by każdy rzucił po piątaku to by się nazbierało. na razie ratujemy się bazarkami, już myślę nad kolejnym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam.']oj tam oj tam od tego jesteśmy żeby sobie pomagac :)
martwi mnie jedynie to że wysyłam pw do ludzi o pomoc dla Szarika i niestety mało kto do niego zajrzy :( ja nie oczekuje żeby wpłacali po 100zł, ale jak by każdy rzucił po piątaku to by się nazbierało. na razie ratujemy się bazarkami, już myślę nad kolejnym ;)[/QUOTE]
No niestety :( Mało osób, fakt :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenawtf']ja coś jeszcze wpłacę...
a zdjęcia bardzo ładne, dziękujemy. :)[/QUOTE]
Na tym jednym jestem ja z Szarikiem, chcialam pokazac jaki jest duzy :), a on usiadl akurat, hehehe :)
Zdjecia male, bo cos ustawilam *******a zle:(

TAK SZARIK POTRZEBUJE RYZU,KASZY...BLAGAMY O POMOC!!! On wazy z 45 kg! To najesc sie musi, nie? :)

AHA, potrzeba ogloszonek dla Szarika - tekst moge wymyslic, ale zrobic nie zrobie na tym kompie :( TYLKO FB...

Link to comment
Share on other sites

no właśnie rozmawiałyśmy dziś z Marzeną, odnośnie Szarika żeby go ogłaszac, a nóż widelec. tak myślę żeby wykupic na bazarku pakiet ogłoszeń mama pewnie fundnie, to i jakieś bidzie się pomoże przy okazji. a może na FB go wrzucic to może ktoś kasą sypnie ;) ale ja nawet nie wiem jak to się robi :D to możesz Paulina obczaic, FB a ja się zajmę ogłoszeniami. okej?

ps. a tak myślałam że to Ty na tym zdjęciu :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Niestety nie mogę pomóc w postaci deklaracji stałych, bo już ich trochę mam a pensja niewielka:( Mogę dorzucić jednorazowo 50 zł ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Mam napisać do Paulina78 o numer konta, tak?
A piesek po metamorfozie wygląda naprawdę ślicznie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagataa8']To od razu napiszę, żebym potem nie zapomniała:)[/QUOTE]
[B]Witam, witam Starachowice :) Wy teraz u mnie :)? Super! Dzięki :)
Na FB już ogłaszam Szarego, ale nie mogę podać swojego konta przecież na FB :( :( :(
kasumi, ten ryż lub kasza to możesz słać do mnie, albo od razu do DT :) Dzięki :) Daj znać jak zdecydowałaś :) i podam namiary[/B]

Link to comment
Share on other sites

dawno mnie tu nie było, wstyd się przyznać, nie bardzo mogę nawet wątek prześledzić z tym moim kulawym netem...z kasą krucho, ale jakby Szarik miał gdzieś jechać, to zawszę transportem posłużę...w końcu swoją pierwszą podróż odbył ze mną i tak w zasadzie to mój chrześniak(tak, tak, to ja to imię mu wymyśliłam). A tak konkretnie, to mam dojście do bardzo taniego mielonego mięsa dla psów, napiszcie, gdzie podrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Mięso mamy :), ale jakby się kończyć miało to dam znać :) [B]Ryżu nam brak :([/B]
Na razie musimy dowieźć tam zamrażarkę, bo Pani nie ma gdzie mięcha mrozić :(
Oczywiście mru i Paweł pomogą w przewozie :) DZIĘKI!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale mamy mięso, a pies samego mięcha jeść nie może :) Jak będziem miały na odwrót się odezwiemy :)
I bardzo dziękuję naprawdę, tylko muszę iść za potrzebami jakie dostaję z DT :)

Jeszcze nie mam tekstu, zajęłam się Boną :( i zajmuje mi to czasu sporo - ale jutro wymyślę :)!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...