Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc, witajcie po Swietach... Niedlugo zerkne na konto Szarikowe i wszystko odnowie do 1-szego postu, zeby bylo cacy :)
Mam na glowie kolejnego psa - sunie, ktora zostala oddana do schroniska po paru latach! Jej Pani zmarla :(,a sunie oddal jakis facet... Nie chcial jej. Sunia uciekla ze schronu i znalazla sie na mojej ulicy,w swieta... Przeszla tyle kilometrow,zeby dopiero tu ktos jej pomogl :(:(:( Ja juz ku.wa SIL NIE MAM DO LUDZI!!!

Link to comment
Share on other sites

no właśnie zakończyłam bazarek dla Szarika, teraz tylko na kasę czekam :D

dziewczyny z tymi psami pod Grójcem to jakaś tragedia jest normalnie :( żeby rok czasu nikt się nimi nie zainteresował, jejku ale ich tam było 13 szok, i wszystkie takie podobne do siebie, maskara :(:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Tak, jest wszystko ok...
Potwierdzam....

Mama dziewczyn :loveu: z Dogo 30zl
Dominika 15 zl
Abra 20 zl
rescal 20 zl,
Awit 10 zl,
Wujek i Ciocia 25 zl,
Anka 20 zl,
Marzenka 50 zl
ja 30 zl...
RAZEM:[/B]
220 zl!!! BRAKUJE 80 zl do zaplaty tego miesiaca!!!

Link to comment
Share on other sites

Szarik ma rozliczenia od 18 do 18 kazdego miesiaca.... Tzn. tak umownie,bo ma 10 zl na dzien... Czyli 18 stycznia musze wplacic 300 zl na nastepny m-c...
Do tego trzeba rzucic karma, nie konieczna super tylko RYZ... Ja moge Wam podac na PW adres i przekazemy,albo do mnie,albo kurcze kaska i ja kupie, bede odwiedzala Szarika :) - jak pojade z Abra:loveu: i mru:loveu:... Mialysmy troche bajzlu teraz i nie ma czasu...
Ale na bank pojedziemy i foty zrobimy!!!

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj :) Super! Dzieki,ze ten bazarek ogarniasz,bo ja nie umiem za bardzo :)
Zastanawiam sie czy mam jakies rzeczy na bazarek dla niego...

[B]Dziewczyny watkowe :), a Wy macie cos jeszcze???
Ja mam obrazek, malowany przez moja mame... Wlasnie na taki cel, tylko obrazek jeden to za malo :(((
[/B]

Link to comment
Share on other sites

z wielką przyjemnością poprowadzę kolejny bazarek dla Szarika :D jeszcze mam co w domu sprzedawac, póki co ;) mama Dorin się zadeklarowała swoją szafę udostępnic

dzisiaj byłam w jankach przed realem stał pies i czekał na swojego pana :( chyba długo, bo raz pod jednym wejściem raz pod drugim, ale do środka nie wszedł stał grzecznie i czekał, mam nadzieje że tylko jestem przewrażliwiona trochę i że pan go nie zostawił.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!!!
Byłam u Pani Ewy kilka dni temu. Widziałam Szarika, porobiłam kilka fotek. Pies jest po prostu przepiękny!!!!
Naprawdę wspaniały!
Nie lubi przebywać w domu, najlepiej czuje się na zewnątrz. Jest przesympatyczny! Łagodny i przyjacielski...
Bardzo nie podobają mi się jego stawy i tylne łapy! Kiepsko to wygląda....:shake:

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/255/pc280073.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9407/pc280074.jpg[/IMG]

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8730/pc280075c.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za foteczki :loveu: !!! My jedziemy z Abra w czwartek, bo trzeba psu zawiezc karme, jednak to 300 zl plus karma, a tu taka cisza na watku :(
kam. rzuciszmi tym co sie uzbieralo mi na konto? Trzeba mu kupic ryzu, kaszy i czegos do tego... Duzy piechu musi jesc... Tak te lapy sa w niefajnym stanie, ale jak wychodzil od weta na DT niby bylo ok...
Dziewczyny byly u niego w sobote, ja niestety bylam posylwestrowa :) i nie dalam rady... Piechu byl w szopce... [B]DIF czy jemu tam cieplo...??? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Dzieki za foteczki :loveu: !!! My jedziemy z Abra w czwartek, bo trzeba psu zawiezc karme, jednak to 300 zl plus karma, a tu taka cisza na watku
kam. rzuciszmi tym co sie uzbieralo mi na konto? Trzeba mu kupic ryzu, kaszy i czegos do tego... Duzy piechu musi jesc... Tak te lapy sa w niefajnym stanie, ale jak wychodzil od weta na DT niby bylo ok...
Dziewczyny byly u niego w sobote, ja niestety bylam posylwestrowa :) i nie dalam rady... Piechu byl w szopce... [B]DIF czy jemu tam cieplo...??? [/B][/QUOTE]

Nie widziałam budy, ale pani Ewa mówiła, że ma tam styropian i słomę.
Jeśli chodzi o te łapinki mówiła, ze on chodzi "normalnie". I rzeczywiście chodził w miarę dobrze, ale widziałam, że jak stoi to mu ciężko:shake:.
Poza tym Szarik nie lubi być w domu. Chwilkę pobył, tylko parę fotek zdążyłam zrobić i już się "ubierał" i wychodził na dwór. ;)

Link to comment
Share on other sites

nic dziwnego skoro pewnie przez całe życie na podwórku był trzymany.. kto by takiego bydlaka do domu chciał wpuścić? :evil_lol:
chyba tylko dogomaniacy, dla których pies jest kimś więcej niż tylko stróżem pilnującym podwórka. :p
kiedy znowu jedziecie w odwiedziny do Szarego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Nie widziałam budy, ale pani Ewa mówiła, że ma tam styropian i słomę.
Jeśli chodzi o te łapinki mówiła, ze on chodzi "normalnie". I rzeczywiście chodził w miarę dobrze, ale widziałam, że jak stoi to mu ciężko:shake:.
Poza tym Szarik nie lubi być w domu. Chwilkę pobył, tylko parę fotek zdążyłam zrobić i już się "ubierał" i wychodził na dwór. ;)[/QUOTE]

Paulinka :) spoko... Nie martw się. Szarik nie zamarznie, daję głowę! Ma porządne warunki i pełną, ciepła michę.

DIF, dzięki za zdjęcia :) Może dasz radę podjechać w czwartek, bo wybieramy się z Pauliną i chciałabym Ci wręczyć nominację na Psiego Reportera Halinowa:)
Sama laurkę zrobiłam ...
Ps. Marzena - tak j/w w czwartek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...