Jump to content
Dogomania

Szarik, mamy 160zł deklaracji stałych!!! Nadal potrzebujemy waszej pomocy!!


P78

Recommended Posts

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dominikabankert']dam 10 zł wiecej nie mogew tone w deklaracjach ale przejsc obojetnie nie potrafie:([/QUOTE]

dziękujemy bardzo, każda złotówka się przyda.
dziękuje również tym którzy się pojawiają u Szarkia, dobre słowo też się przyda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rescal']Kilkanaście osob po 5 - 10 zlotych uzbiera sie...
Nie zostawiajmy Pauliny samej z tymi oplatami[/QUOTE]
Od Abry dostalam do lapy :) 20 zl :), dziekuje :) aha i te 30 zl ciagle mam od katarzyny09 :) - przyda sie akurat :)

Ale trzbea posciagac ludzi z watku Kubulenka :)
Wlasnie dzwonie do Pani Ewy, ale nie odbiera, zadzwonie za chwile, mam nadzieje, ze chalupa jeszcze stoi :), ze chlopy sie nie wzieli za karki :)

Link to comment
Share on other sites

SLONECZKO JEDYNE :) najdrozsze jest przeogromne :) i jest przeogromnym szczesciem :)!
Jak na razie tymczasowicz boi sie podskoczyc do Szarika, nie mowiac o mikro pieskach :)
Zezarl miche, popil, pospal :), jest super wszystko :) Pani Ewa jest przeeeesuper laska! Kocham takie kobitki, wesole, i z "jajami" :) - widac, ze szczesliwa rozwodka :) Cudowna Kobieta naprawde :) Posmialysmy sie, hehe, bedzie OK :)

Tylko kaska, kaska, kaska :( Sciagam znajomkow :)
I tak swieto, ze Pani Ewa nie krzyknela wiecej za takiego bydlaka :) On dwa razy wiekszy niz KUBA jest!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Od Abry dostalam do lapy :) 20 zl :), dziekuje :) aha i te 30 zl ciagle mam od katarzyny09 :) - przyda sie akurat :)

Ale trzbea posciagac ludzi z watku Kubulenka :)
Wlasnie dzwonie do Pani Ewy, ale nie odbiera, zadzwonie za chwile, mam nadzieje, ze chalupa jeszcze stoi :), ze chlopy sie nie wzieli za karki :)[/QUOTE]

Paulina Ty szczęśliwa rozwódko :D Abra to jest Abracadabra tak? bo nie wiem jak wpisac, czyli od Abry 20zł i od lapy też 20zł dobrze rozmuniem?

Wszystkim którzy się pojawili u Szarika serdecznie dziękuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Jestem na zaproszenie kam.
Paulina podaj mi konto na pw wpłacę 20 zł ale niestety jednorazowo na Szarika.[/QUOTE]
[B]
Hehe, no kogo widza moje piekne oczy :)! Jak do siebie dojechaliscie wtedy :)?
Co u WAS w ogole :)?[/B]
Awit - dziekuje - tak to samo konto :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam.']Paulina Ty szczęśliwa rozwódko :D Abra to jest Abracadabra tak? bo nie wiem jak wpisac, czyli od Abry 20zł i od lapy też 20zł dobrze rozmuniem?

Wszystkim którzy się pojawili u Szarika serdecznie dziękuje ;)[/QUOTE]
Tak, Abra to Abra cadabra - napisz, ze 20 zl od Niej i tyle :) Dziekuje, ze to jakos skladasz w calosc:) Dzis musze wyslac kase Pani z DT, wiec mamy jak na razie 75 zl, w sumie z abrowymi, no i ja te 30, to mamy 105 :)

Link to comment
Share on other sites

jak zawsze dziękuje wszystkim :D
dziś nasz znajomy zabrał do domu astka, którego Marzena znalazła :D baaardzo mi smutno bez tego gnojka, ale teraz już będę mogła w pełni poświęcic się Szarikowi. taka byłam zalatana przez te psy że z tego wszystkiego w terminie angielskiego nie zrobiłam, ale mam nadzieje że mi zaliczy :D jutro będzie obiecany (zapomniany) wcześniej bazarek, ale tym razem to już na bank ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...