Jump to content
Dogomania

Bestialskie zakatowanie psa husky - aż do urwania mu głowy

swithart

Recommended Posts

nie pisałam wczesniej na tym wątku bo już to znam - sprawa ze spalonym szczeniakiem pod Lublinem - fora aż grzmiały a na rozprawie była pusto i spokojnie. Były petycje, pisma od prawników, kóre były rozsyłane do różnych instytucji ...... zostało potworne poczucie klęski. Podpisałam petycję ale nie wierzę, iż w tym przypadku kara będzie adekwatna do winy. I zgadzam się z Martą9994 w 100% bo ten pomysł już powoli realizuję. Dopiero startujemy z fundacją ale mam plan aby dzięki prawnikom, prywatnym detektywom itp. na tyle utrudniać życie takim gnojkom aby błagali o litość. Nie ukrywam, iż nie uda się tego zrealizować w krótkim czasie bo przede wszystkim potrzebne są na to duże pieniądze a wiadomo, iż bieżace ratowanie zwierzaków zawsze jest ważniejsze. Jednak jeśli nie zmieni się prawo będzie to jedyne możliwe rozwiązanie. Oczywiście pozostają jeszcze inne sposoby ale jak większość z nas wyląduje w "schronie" to kto będzie walczył o zwierzaki?

• Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Oskar-owczarek']no i jest już wyrok !
Boże widzisz i nie grzmisz,jak sąd mógł się nabrać na te kłamliwe wyrazy skruchy ?:niedowia:
dostali po 10 miesięcy więzienia z ciepłym żarełkiem i tv itp. pierdołkami
to jest skandal !!!
wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyć się chce:placz:[/QUOTE]Miejmy chociaz nadzieję,ze koledzy spod celi odpowiednio się zajmą "gwiazdami internetu"i przetrzepią im dupska

[quote name='Oskar-owczarek'][URL]http://www.tvn24.pl/najnowsze_informacje.html[/URL]

[url]http://www.tvn24.pl/0,1689696,0,1,po-10-miesiecy-wiezienia-za-urwanie-glowy-psu,wiadomosc.html[/url][/QUOTE]Dzięki za link.Doczytałam tam też,że ta gnida,która zabiła psa na torach uniknie kary!!!

To kpina!!!!! W takim razie co trzeba zrobić psu żeby te 2 lata dostać???? Mam nadzieję że koledzy z celi odpłacą im za to co zrobili.

[url]http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/13722/Zwyrodnialcy_z_Orawy_przed_sadem_nowotarskim_aktualizacja.html[/url]

"Sędzia wydał zgodę na upublicznienie wizerunku dwóch spośród trzech oskarżonych"

[quote name='de_sade']jak nie my to życie i codzienne sytuacje zweryfikują ich czyn...oby mieli do końca życia pod górkę i przysięgam że jak kiedyś któregoś spotkam to sie nie powstrzymam ...[/QUOTE]

pod górkę to mają mieszkańcy z ich wsi,pokazywali znowu w Faktach na TVN - ludzie się ich boją i już myślą co będzie jak wrócą z więźnia te bestie
to jakaś recydywa jest,żadna resocjalizacja im nie pomoże
jedyna kara to ...ehhhhh

[quote name='de_sade']marta, a jak oni wygladaja ?? nie oglądałam dawno tv to nie wiem...możesz jakis link podrzucic ??[/QUOTE]

aktualnie TVN 24 dwa posły będa gadać o tym...
a nie jedna posłanka i jakiś adwokat komentują wyrok sądu

[url]http://www.tvn24.pl/0,1689696,0,1,po-10-miesiecy-wiezienia-za-urwanie-glowy-psu,wiadomosc.html[/url]

Każdy się powstrzyma, to tylko puste gadanie, co niby rzucisz się na niego i uderzysz a on się pokornie rozpłacze ? Ciekawe dlaczego upublicznili dane tylko dwóch, bo ten trzeci jest dobry ? Nie rozumiem dlaczego taki mały wyrok, przecież powinni jeszcze siedzieć za kradzież dwóch samochodów i podpalenie. Nie wiem czy to jest prawda, bo ja osobiście tego nie widziałam ale jeden z moich znajomych mówił mi, że widział w TV jak ktoś z ich sąsiadów wypowiadał się (twarzy nie pokazano i głos był zniekształcony), że ci trzej zwyrodnialcy - w tym samym składzie podwiesili kiedyś bernardyna na drzewie i rzucali w niego toporkami

[quote name='Basia Z.']może da się ten wyrok jakoś oprotestować...?[/QUOTE]
Warto zapamiętac wypowiedź sędziego: ,,sąd nie może ulegac presji".
Wyrok jest nieprawomocny.
Kolej na ruch adwokatów Towarzystw Opieki nad Zwierzętami z Zakopanego i Krakowa.